Reebok, Puma, adidas ir Fila masyvių batų peržiūra

Reebok, Puma, adidas ir Fila masyvių batų peržiūra

Karščiausios šio sezono tendencijos? Tai tikrai yra masyvūs laisvalaikio batai, kurie stilingai atliepia 90-ųjų charakterį. Avalynė, vadinama dad shoes arba ugly shoes, pavogė visų sportinio patogumo ir miesto laisvės gerbėjų širdis. Kokius masyvių batų modelius rasi žinomiausių brandų asortimentuose? Žemiau pasistengsime pateikti keletą variantų iš Reebok, Puma, adidas ir Fila!

Dad shoes iš Reebok

Pradėkime nuo Reebok prekės ženklo. Jį žino visi, o ypatingai dėl klasikinių kedų Reebok Classic. Šalia minėtos legendos pasirodo jie — masyvūs batai su spalvotais aulais. Tokie, kurie išsiskiria charakteriniu būdu suformuotu padu ir įdomiu dizainu. Čia rasi du akį traukiančius modelius spalvotose versijose. Tai yra:

  • batai Reebok Royal Pervader yra stilingas pasiūlymas vyrams. Jų šiuolaikinis dizainas drąsiai žiūri į ateitį, užtikrinant Tau nebanalią išvaizdą mieste. Viršus buvo pagamintas iš dirbtinės odos ir tekstilinių elementų. Toks derinys užtikrina ne tik patvarumą, bet ir atitinkamą ventiliaciją. Viduje buvo pritaikytos FuelFoam putos, kurios užtikrina papildomą komfortą. Šalia to specialiai suformuotas masyvių Reebok Pervader batų padas ir esi pasiruošusi užkariauti miestą.
  • kedai Reebok Royal Turbo Impulse tai dar vienas puikus pasiūlymas. Šį kartą pastelinis koloritas patiks kiekvienai naujausių tendencijų gerbėjai. Modelis Royal Turbo yra žingsnis į 90-ųjų stiliaus pusę. Dinamiškas aulas buvo sudarytas iš odos bei orui laidaus tinklelio. Susimąstai, ar šis modelis taip pat pasižymi ypatingosiomis FuelFoam putomis? Taip! Nepritrūko taipogi lanksčių ir stabilizuojančių EVA putų pade. Ko dar norėti? Patogumo. O jį čia taip pat rasi. Kruopščiai išrinktos medžiagos? Taip pat yra! Pritaikytos šiuolaikinės technologijos — yra. O visų pirma — madingas dizainas!

Ugly shoes pagal Puma

Šalia Reebok kedų rasi taip pat Puma prekės ženklo pasiūlymus. Čia pasiekiamos yra dvi masyvių batų kolekcijos. Kokios?

  • kolekcija Puma Cilia keliose versijose: Lux, JR arba Cheetach, sukurtose moteriškoms arba jaunatviškoms miesto stilizacijoms. Jų masyvus aulas nesudėtingai pagyvins daugybė įdomių derinių. Batai buvo pagaminti iš natūralios odos, kad jais džiaugtumeisi dar ilgiau. Viduje buvo pritaikytas amortizuojantis įdėklas SoftFoam, o pade — EVA putos ir guminis protektorius. Patvarus viršus ir masyvus padas yra viskas, ko reikia.
  • dad shoes Puma X-Ray yra pasiekiami išskirtinai vyrams, tačiau kiekviena šios stilistikos gerbėja ras jai tinkamą versiją. Čia rasi tokius projektus, kaip: 2 Square, Game ar Metallic. Iš ko jie buvo pagaminti? Iš panašių elementų kaip ir anksčiau minėtas modelis. Bet ši linija siūlo kur kas daugiau versijų ir spalvinių derinių.

Dad shoes Puma

89.99

49.99

89.99

49.99

89.99

69.99

89.99

79.99

adidas prekės ženklo masyvūs batai

Jeigu vertini sportinio prekės ženklo kokybę, o kultinės trys juostelės yra su Tavimi nuo neatmenamų laikų. Todėl... mažiausiai vienas iš masyvių adidas brando batų privalo papildyti Tavo kolekciją. Kokius pasiūlymus paruošė vokiečių prekės ženklas? Tarp kitko, tai:

  • adidas Strutter, arba kiek žemesnio aulo kedai, kuriuos išskiria įdomus dizainas. Šie moteriškus batus iš adidas rasi dvejose spalvinėse versijose — juodoje bei baltoje. Tavo dėmesį tikrai pritrauks minkštas pamušalas, kuris idealiai prisitaikys prie pėdų. Stiprioji projekto dalis yra tvirtas, banguotas padas iš lanksčių EVA putų. Ką pasakysi apie tokį dizainą?
  • batai adidas Crazychaos vs. adidas 90s Valasion – abudu modeliai traukia mūsų žvilgsnius. Ne tik dėl solidžių pado konstrukcijų, bet ir dėl įdomios aulo išvaizdos. Jį sudaro daugybė spalvotų, įvairiomis formomis pasižyminčių elementų, dėl kurių Tau tikrai nepavyks praeiti gatvėje nepastebėtam. Šių modelių padas buvo pagamintas iš lanksčių Cloudfoam putų, o papildytas kibios gumos sluoksniu. Kurių kedų dizainas Tau labiausiai patiko?
  • batai adidas Streetcheck, arba masyvių batų versija, kuri primena krepšinio avalynę. Šiek tiek aukštesnis dinamiškas aulas užtikrina čiurnos stabilizaciją, o paminkštinta apykaklė suteiks komfortą net ilgomis dienomis. Tekstilinis pamušalas garantuoja laidumą orui, kuris būtinas Tavo pėdoms treniruotės metu. Be to, viduje nepritrūko taip pat antibakterinio įdėklo Ortholite. Vidaus pado konstrukciją sudaro Cloudfoam putos, o išorės — guma Adiwear.

Dad shoes adidas

84.99

59.99

74.99

59.99

74.99

59.99

Fila? Strada Low!

Pačiai pabaigai palikome labiausiai žinomus dad shoes tipo kedus, arba... moteriškus Fila Strada Low. Jie yra pasiekiami trejose spalvinėse versijose. Pirmoji iš jų — klasikinė balta, kuri patiks visiems šios spalvos gerbėjams. Antra puikiai pasiteisins visoms pastelinių spalvų mėgėjoms: rožinė, o galbūt geltona? Kurią spalvą išsirinksi? Tvirtas aulas buvo pagamintas iš dirbtinė odos ir tekstilinių elementų. Dėmesio yra vertos metalinės raištelių angos, kurios suteikia delikačiam koloritui šiek tiek kietesnio charakterio. Visuma atremta į storą guminį padą. Tačiau didžiausią komfortą pajausi užsidėjęs juos ant kojų. Ar susiviliosi?

Dad shoes Fila

79.99

59.99

Kaip matai, kiekvienas prekės ženklas siūlo platų masyvių modelių pasirinkimą — tiek naujausių tendencijų gerbėjoms, tiek ir ieškantiems komforto šiuolaikinėje versijoje. Kurie dad shoes batai apsistos Tavo spintoje ilgesniam laikui? Naujausių kedų kolekcijų ieškok vienoje iš mūsų parduotuvių arba apžiūrėk asortimentą online.