Sportiniai kostiumai iš adidas ir Nike – madingiausi sezono deriniai

Sportiniai kostiumai iš adidas ir Nike – madingiausi sezono deriniai

Mėgsti patogumą? Todėl sportinis kostiumas - tai puikus pasirinkimas! Nesijaudink - jį gali dėvėti ne tik sporto salėje ar ant bėgimo takelio, bet ir kasdien, net į darbą ar mokyklą. Laikai kai tokio tipo drabužiai buvo siejami tik su treniruočių salėmis, jau seniai praėjo. Dabar didžiausi dizaineriai ir stilistai drąsiai pristato stilių su sportiniais kostiumais. Ar nori sekti tendencijas? Su Nike ir adidas tai paprasta! Gerai žinomi prekės ženklai turi kažką idealaus sportinio stiliaus tendencijų mėgėjams - o mes galime patarti, kaip dėvėti laisvus sportinius kostiumus kad visada atrodytai madingai. Įsitikink pats!

Sportiniai kostiumai atskirai... arba kartu!

Kai sakome „sportinis kostiumas", turime omenyje derinį, t. y. laisvas kelnes ir džemperį - maunama per galvą arba su užtrauktuku. Praktiški, palaikyti vienos spalvos ir stiliaus - ir ne tik į sporto salę. Gali drąsiai su jais eiti pasivaikščioti ar apsipirkti. Tai taip pat puikus kasdienis pasirinkimas tiems, kurie labiausiai vertina komfortą. Jei priklausai tokiems žmonėms, turime puikių naujienų – mada Tau palanki! Madinga yra didžiųjų miestų gatvėse pasirodyti su sportiniu kostiumu. O kas dar geriau, kad jį gali kurti visiškai savarankiškai, derindamas tos pačios spalvos ir laisvo kirpimo sportines kelnes su džemperiu. Nori pašėlti? Pasirink prekės ženklų mišinį. Niekas nekliudo, prie juodo Nike džemperio derinti adidas kelnes, tokias kaip M ESS SJ. Tokį derinį papildyk spalvingais kedais ir... pirmyn! Madinga, neįpareigojanti išvaizda kasdieniams išėjimams paruošta.

Sportinis ir spalvotas: kelnės ir marškinėliai

Pavasario ir vasaros dienomis rekomenduojama rinktis tikrą miesto laisvalaikio klasiką - laisvų sportinių kelnių ir marškinėlių derinį. Šiuo atveju geriausia rinktis kontrastus ir prie švelnios spalvos apatinio drabužio derinti ryškų viršutinį drabužį. Nedvejok ir prie juodų adidas arba Nike sportinių kelnių derink marškinėlius, kurie priblokš savo spalvų gama! Vyriška versija gali būti šiek tiek ilgesnė, kad uždengtų diržą, o moteriška - prigludusi. Marškinėliai be rankovių taip pat yra idealus pasirinkimas, kad Tavo įvaizdis būtų krepšinio stiliaus. Tokį įvaizdį papildyti gali pvz. kepure su snapeliu, nukreipta atgal. Taip pat gali avėti spalvotus kedus - šiam deriniui puikiai tinka su aukštu aulu, pabrėžiantys krepšinio aprangos charakterį. Jei nori, kad Tau būtų patogu, rinkis jogerius, siaurėjančius apačioje pvz. Nike M NSW Club Cargo BB arba adidas Sereno PT. Pridėk krepšį ar kuprinę ir jau esi pasiruošęs keliauti į miestą!

Išsirink sau moteriškus kelnės adidas ir Nike

Laisvas... viršus! adidas ir Nike laisvi džemperiai

Sportiniai kostiumai – tai ne tik kelnės, bet ir praktiški džemperiai, maunami per galvą arba užsegami užtrauktuku. Tokį modelį verta turėti savo garderobe! Kodėl? Atsakymas: todėl, kad jis labai universalus. Laisvus adidas ar Nike džemperius gali dėvėti ne tik sportuodamas, bėgiodamas, ne tik prie sportinių kelnių ar tamprių, bet ir prie klasikinių džinsų ar kitų mėgstamų medžiaginių kelnių. Moterims skirtoje versijoje - madingoje ir laisvoje - mėgstamą sijoną derink su laisvalaikio džemperiu. Jei mėgsti klasiką, malonios smėlio spalvos Nike Sportswear Essential bus puikus pasirinkimas. Taip pat puikiai tiks adidas laisvo kirpimo džemperis. Vyrams taip pat bus pasiūlymų, derančių prie medžiaginių kelnių, ar prie mėgstamų džinsų ar net prie šortų vėsesnei vasaros dienai. Must have kiekvienoje spintoje gali būti, pvz. Nike M NSW SPE + PO BB džemperis su praktišku gobtuvu arba minimalistinis adidas M 3S FL SWT. Dėvėk juos su malonumu - rinktis tokius prekės ženklus kaip adidas ir Nike tai pats malonumas!