Sportiškas stilius su retro elementais

Sportiškas stilius su retro elementais

Jau keletą sezonų stebime dviejų tendencijų dominavimą. Pirmasis yra sportinis stilius, kuris yra patogus, „be rūpesčių“ ir leidžia visiškai mėgautis laiku, praleistu su artimaisiais. Antrasis - retro stilius, kurio pagrindinė tema - ... praeitis. Jau keletą sezonų grįžtame prie 80-ųjų ar 90-ųjų elementų, dažniausiai maišydami juos su šiuolaikinėmis tendencijomis. Ne paslaptis, kad sportas ir retro - tai stiliai, kurie vienas kitam labai tinka ir ne tik dažnai pasirodo duete, bet netgi susimaišo vienas su kitu. Peržiūrėk avalynės, drabužių ir aksesuarų pasiūlymus, kurie yra geriausias įrodymas, kad jau galime kalbėti apie tai, kas yra sportas ir kas yra vintage.

Retro kedai – sezono must have!

Jei girdėjai šūkį „dad shoes“ arba „ugly shoes“, tuomet tikrai žinai, apie ką kalba. Kelis sezonus geriausių sporto prekių ženklų dizaineriai naudojo pastarųjų dešimtmečių modelius, suteikdami jiems šiuolaikiškesnio įvaizdžio. Vienspalviai, balti ‚kedai su stambiais siluetais, kurie primena patogius „adidas“, kuriuos dėvėjo vyresnio amžiaus vyrai XX amžiaus pabaigoje, arba, priešingai, įvairiaspalvis skiautinių viršus, primenantys didžiulį 90-ųjų vaizdo žaidimų bumą – tai pagrindiniai dad shoes atstovai. Jei domina vienspalviai, balti arba juodi minimalistinio stiliaus kedai, rinkis ikoniškus adidas Gracd Court arba Nike Court Royale. Jei patinka spalvos, būtinai patikrink Puma X-Ray ar adidas Crazychaos. Taip pat tendencijose yra prieš kelis dešimtmečius triumfavusių ir dabar vėl širdis laimėjusių prekių ženklų sugrįžimas. Tai, pavyzdžiui, Fila su geriausiu modeliu Fila Strada Low arba Fila Ray X.

Akcentai tiesiai iš 80-ųjų ir 90-ųjų.

Retro šėlsmas nepraeina drabužių. Išskirtiniai praėjusių dešimtmečių akcentai, tokie kaip pastelinių spalvų juostelės arba tamsiai mėlynos ir raudonos spalvos derinys, pasižymi ant džemperių, marškinėlių, kelnių ir suknelių ar sijonų. Patikrink Nike Sportswear kolekciją – balti džemperiai ir marškinėliai dekoruoti retro stiliaus juostelėmis, o paprasti kirpimai paįvairinti, pavyzdžiui, su V formos iškirpte. Kadaise populiarus color blocking taip pat sugrįžta. Marškinėliai ar megztiniai, kurie atrodo kaip perpjauti per pusę, susiūti iš dviejų skirtingų spalvų audinių, dabar yra absoliutus hitas. Jie gali turėti prislopintas spalvas, bet taip pat gali būti derinami į beprotiškus, dažnai kontrastingus derinius. Sportiškos ir retro tai visos basic prekės – ypač tie, kuriems būdingos juostelės. Adidas Essentials kolekcija arba vienspalviai Umbro ir Lotto drabužiai su baltomis juostelėmis – tai tendencijos!

Vintage stiliaus aksesuarai

Nepamiršk apie aksesuarus! Tinkamas krepšys, akiniai, kojinės ar beisbolo kepurė gali visiškai pakeisti stilių. Kalbant apie sportišką ir retro išvaizdą, galima išprotėti. Užsidėk tokius aksesuarus, kaip Umbro krepšys ar maišas bei Nike kuprinė, užsidėk akinius su veidrodiniais stiklais, užsidėk kepurę, kuri suteiks stiliaus, bei apsaugos nuo saulės. Dar labiau retro? Derink itin madingas frotte baltas kojines su savo mylimais kedais – tai praėjusių dešimtmečių įkvėpto įvaizdžio receptas!

Retro ir sporto stiliuose mums labiausiai patinka... universalumas! Šios tendencijos neturi lyties, puikiai tinka įvairaus amžiaus ir vyrams, ir moterims. Jaunesnieji ir vaikai taip pat vis labiau rengiasi drabužiais, avalynė ar aksesuarais, kuriuos jų tėvai dėvėjo prieš dešimtmečius. Papildomas pranašumas? Patogumas ir funkcionalumas! Žinome, kad kai leidi laiką su šeima ar draugais, nori visiškai sutelkti dėmesį į savo artimuosius ir džiaugsmą, kurį gaunate iš bendros veiklos. Drabužiai yra tam, kad Tave palaikytų, o ne Tau trukdytų. Todėl 50style sutelkiame dėmesį į geriausių prekės ženklų gaminius, kurie, ne tik madingi, bet yra patogūs. Apžiūrėk geriausią sportinių ir retro drabužių, batų ir aksesuarų pasirinkimą mūsų 50style parduotuvėje ir online.