Stylizacja za 150 zł

Gerai ir stilingai apsirengti su nesuvaržytu biudžetu? Tai easy! Sukomponuoti derinį nuo galvos iki kojų už, sakykime, 50 eurų? Tai iššūkis! Nusprendėme jį priimti ir pasiūlyti stilizaciją vyrams ir moterims už maksimaliai 50 eurų. Pamatyk, ką išrinkome iš 50 style asortimento.

Vyrai juodais drabužiais

Juodi Lonsdale marškinėliai Juodi Lotto kelnės Juodi Feewear Kayu sportbačiai

Su apribotu biudžetu vertėtų ir rinktis klasikinius ir saugius sprendimus. O tokie būtent yra juoda spalva. Pasiteisins kiekvienoje situacijoje, kiekvienam nepaisant kūno formų, silueto ar gymio. Ką paruošėme vyrams? Vyriškos kelnės Lotto - idealūs treniruotėms, į sporto klubą ir kiekvienai dienai. Kelnės pasižymi sportiniu charakteriu, todėl likusią stilizacijos renkamės tokiose pačiose tonose. Viršutiniai daliai rekomenduojame marškinėlius iš Lonsdale prekės ženklo, kurie yra pagaminti iš 100% medvilnės. Užtikrins jie komfortišką nešiojimą, patogumą ir laidumą orui. Batai? Mūsų tipas yra modelis Kayu iš Feewear. Monochrominiai, lengvi ir šiuolaikinių linijų batai įsikomponuos į įvairias, vyriškas stilizacijas, tiek sportines, tiek kiekvienos dienos.

Suma: 45,87€

Rožinės natos

Feewear Kelnes moterims - spalva juoda Juodi Lotto marškinėliai Rausvi Feewear Tenese

Kažką ponioms? Marškinėliai iš prekės ženklo Lotto. Prie komplekto išsirink Feewear kelnes, kurios pabrėžia Tavo siluetą. Elastano ir viskozės mišinys puikiai tiks kasdienėms stilizacijoms ir sportinėms treniruotėms. Juodos kelnės ir juodi marškinėliai ne bus nuobodūs jeigu suderinsi juos su įdomiu akcentu. Mūsų pasiūlymas yra batai Feewear Tenese itin moteriškame rožiniame kolorite. Juoda spalva su intensyvaus kolorito nata yra šiuolaikinė monochrominės stilizacijos versija.

Suma: 26,87€

Galų gale pigiausia

Patikrink kitus, firminius pasiūlymus iš pigių kainų paletės. Tokių topinių prekės ženklų kolekcijų išpardavimas, kaip: Nike, adidas, Puma, Reebok, Umbro, Feewear, Lotto, Fila rasi geriausiuose kainose. Išrankiotas prekių sąrašas iki 15, 25, 75 ir 100 laukia!