Su gobtuvu, trumpa, ilga ar pūkinė? Padedame išsirinkti idealią striukę žiemai!

Su gobtuvu, trumpa, ilga ar pūkinė? Padedame išsirinkti idealią striukę žiemai!

Jeigu reiktų išsirinkti vieną garderobo elementą, kuris būtų absoliutus žiemos must have pūgų ir šalčių metu, tikrai daugelis iš mūsų nurodytų būtent į šiltą striukę. Ideali striukė turėtų apsaugoti ne tik nuo šalčio, bet ir nuo drėgmės, vėjo ir... perkaitimo. Patarsime Tau, kaip išsirinkti idealų modelį, kuris atlieps Tavo poreikius bei skonį!

Fasonas bei medžiagos yra pagrindas

Ieškant sau striukės reiktų iš pradžių atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios ji buvo pagaminta. Drabužis turėtų užtikrinti šilumą, o taip pat — atitinkamą oro cirkuliaciją. Šią funkciją idealiai išpildo medžiagos jungiančios savyje medvilnę bei sintetinę medžiagą, kuri užtikrina apsaugą nuo lietaus ir sniego. Jeigu ieškai striukės ilgesnėms kelionėms, Tau tikrai pravers vandeniui atsparus modelis, nepraleidžiantis vandens į vidų. Nepamirškime taip pat apie striukės vidų — pamušalas turėtų būti malonus lietimui ir šiltas, arba pagamintas iš fliso medžiagos. Idealus sprendimas aktyviems yra softshell paviršius — medžiaga, kuri tuo pačiu metu apsaugo nuo prastų oro sąlygų, tokių kaip vėjas ar sniegas bei suteikia galimybę odai kvėpuoti.

Jeigu nori nuo šalčio apsaugoti šlaunis, rinkis ilgesnio fasono striukės modelius, siekiančius žemiau klubų arba iki kelių. Dėvint tokius fasonus taps kur kas maloniau prisėsti ant suolo žiemos pasivaikščiojimo metu! Tuo tarpu, jeigu Tau priimtinesnės sportinio stiliaus stilizacijas, tikrai turėtų pasiteisinti trumpesni modeliai, pavyzdžiui, bomberio tipo. Tokia striukė gali tapti žieminių džemperio pakaitalu!

Moteriški fasonai

Tau nuolat šalta, bet nerimauji, kad pūkinės striukės Tave optiškai padidins? Rinkis ilgesnius, klubus dengiančius modelius, kurie yra papildyti tampriu dirželiu liemens aukštyje. Tokio fasono striukė, primenanti charakterinį paltą, vizualiai nepridės Tau kilogramų, o Tu savo įvaizdyje išsaugosi natūraliai atrodančias proporcijas. Panašią funkciją taip pat gali išpildyti įstriži dygsniai — optiškai Tavo siluetui suteikiantys grakštumo. Moteriškų striukių modeliai yra pasiekiami skirtingų spalvų versijose, o papuošimai kaip kailiukas aplink gobtuvą, suteikia visumai daugiau žavesio. Aktyvios merginos turėtų rinktis lengvus sportinius modelius iš softshell medžiagos, saugančios jas nuo šalčio ir vėjo sportuojant žiemą.

Išsirink savo moterišką žieminę striukę

49.99

19.99

39.99

27.99

49.99

29.99

54.99

31.99

49.99

34.99

64.99

39.99

59.99

39.99

59.99

39.99

64.99

39.99

Striukės vyrams

Populiariausias vyriškų žieminių striukių fasonas yra trumpos, bomberio tipo pūkinės striukės. Jos idealiai tinka gatvės stiliaus bei laisvalaikio stilizacijose. Grakštesnės, sportinio stiliaus striukės tuo tarpu pasiteisins ne tik mieste, bet ir gamtoje. Abiem striukių tipam yra būdingi funkcionalumo suteikiančios detalės, kaip tamprūs suvaržymai ar talpios kišenės, kuriose sudėsi būtiniausius daiktus. Priklausomai nuo to, ar nori galva dengti kepure, ar gobtuvu (ar abiem dalykais iš karto!), gali rinktis modelius su aukšta apykakle arba prailgintu gobtuvu su užsegimu, kuris žvarbių dienų papildomai apsaugos kaklą bei smakrą.

Išsirink savo vyrišką žieminę striukę

59.99

23.99

39.99

27.99

49.99

27.99

39.99

31.99

49.99

31.99

64.99

31.99

69.99

31.99

69.99

31.99

49.99

31.99

64.99

39.99

Svarbios detalės

Tai, kas iš esmės įtikina mus pasirinkti vieną ar kitą striukės modelį bei nulemia jos komfortą yra detalės. Tarp jų viena iš svarbiausių yra dvigubas užsegimas, kitaip, pavyzdžiui, užtrauktukas, kurį papildomai dengia spaudėmis užsegama medžiagos dalis. Neįvertinamos yra talpios kišenės, kurio labai dažnai sutalpina ne tik raktus, telefoną ar piniginę, bet ir kepurę bei pirštines. Suvaržymai ant rankovių bei apatinėje striukės dalyje lemia, jog žvarbus vėjas nepateks į vidų. Daugybę parduotuvėje pasiekiamų modelių turi atsegamą gobtuvą, todėl bet kurią akimirką galėsi nesudėtingai keisti įvaizdžius. Praktiška sprendimas yra į priekį išsitęsęs gobtuvas, užsegamas lipniomis juostelėmis, kurios jį stabilizuoja, taip pat apsaugodamos kaklą ir smakrą nuo šalčio.

Dėl gyvų spalvų ir puošnių dygsnių galime išsirinkti idealią žieminį viršutinį rūbą vadovaudamiesi ne tik funkcionalumu, bet ir mūsų skonio ar mados prioritetais. Ilgos, trumpos, pūkinės, sportinės, bomberiai — 50 style tikrai rasi geriausią striukę sau!