Sužinok 3 sportines pavasario tendencijas

Sužinok 3 sportines pavasario tendencijas

Mintimis lėtai persikeli į šiltas dienas? Svajoji apie ilgus pasivaikščiojimus, lengvesnę aprangą ir karštus saulės spindulius, kurie šildo veidą? Tokiu atveju pradėk ruošti savo spintą naujovėms! Susimąstai, kokios yra karščiausios šio pavasario tendencijos? Patariame! Be to — iš karto pabrėžiame, kad madingiausias žinomų gamintojų kolekcijas rasi mūsų fizinėse ir online parduotuvėse. Taip paprasta.

Spalvotų kedų ir masyvių platformų tendencija

Pavasarį viskas bunda naujam gyvenimui — ant medžių dygsta pumpurai, žolė tampa vėl žalia, o vis daugiau čiulbančių paukščių, demonstruojančių savo spalvotas plunksnas. Todėl tokiu metų laiku būtinai karaliaus spalvos! Kokios? Žinoma pastelės, tačiau nepritrūks ir ryškesnių — neonų. Įdomius spalvinius derinius rasi, tarp kitko, ir naujose kedų kolekcijose. Tokiose batų auluose jungiasi universalios spalvos su labiau išraiškingomis. Balta persipina su žydra, pudrinė rožinė su skoninga pistacijų žalia. Dažnai minimalistinis masyvių kedų viršus yra išbaigtas didelių formų padu su neoninėmis detalėmis.

  • Pastelės — nepaisant savo populiarumo paskutiniaisiais sezonais, šį 2021-ųjų pavasarį, jos vėl grįžta į mūsų spintas. Blyškesnės ir šviesesnės spalvos? Taip! Tai jos karaliaus miesto stilizacijose — aprangoje ir, žinoma, avalynėje! Sportiniai pasiūlymai arba modeliai, sukurti prekės ženklų su sportiniu DNR, išskirtinai gerai įsikomponuoja į gatvės madą. O pasteliniai kedai yra pasiekiami mūsų parduotuvėje — laukia tarp kitko Puma X-Ray 2 Square ar Nike Victory.
  • Neonai— šalia švelnių pastelių karaliauja jie — neoninės spalvos! Išraiškingos spalvos, kurios iš karto pritraukia žvilgsnius ir suteikia energijos kiekvienai Tavo stilizacijai, net ir monochrominiame all black leidime. Šviesiai geltona, žalia, oranžinė, o galbūt rožinė? Jos idealiai papildys dizainą, dažnai perteiktą per minimalistines, bet akį traukiančias detales. Tokiu akcentus rasi modeliuose Nike Air Max Excee ar adidas 90s Valasion.

Išsirink savo spalvotus moteriškus kedus

69.99

49.99

69.99

49.99

Išsirink savo spalvotus vyriškus kedus

64.99

34.99

64.99

Komfortas bei mada

O jei kalba pasisuko apie sportines tendencijas, tai šioje vietoje negali pritrūkti sportinių kostiumų. Tai jie karaliaus šį pavasarį, ne tik mums dirbant iš namų, keliaujant ar sportuojant, bet ir kaip vienas iš pagrindinių miesto stilizacijų aprangos elementų. Gali jas avėti komplekte (kelnės ir džemperis) bei atskirai, papildant juos klasikiniais džinsais ar kasdieniais marškinėliais. Todėl mūsų nestebina faktas, kad naujose žinomų brandų kolekcijose, tokių kaip Nike, adidas, Puma, Umbro ar Lotto, atsiranda nauji sportinių kelnių ir džemperių su gobtuvu pasiūlymai. Šį karta rasi juos taip pat nestandartinėse spalvose — žaliose, raudonose, o galbūt tamsiai mėlynose?

  • Tendencija laisvoms sportinėms kelnėms tikrai išliks viena mėgstamiausių. Tuoj po plačių džinsų ir kelnių su plačiomis klešnėmis, miesto stilizacijoje vis dažniau pasirodys jogger tipo sportinės kelnės. Tokiose modeliuose laisva klešnė užsibaigia tampriu suvaržymu aplink čiurną, suteikiant komforto garantiją ir neleidžiant šaltam orui prasibrauti į vidų. Susiviliosi žalios spalvos Umbro Andy kelnių modeliu, o galbūt pasirinksi klasikines juodas kelnes Lotto Kamille?
  • Oversize – jeigu jau paminėjome plačias kelnes, tikrai negali pritrūkti kitos, karštos oversize tendencijos. O ši pasireiškia didelių sportinių džemperių su gobtuvu forma — tokių, kurie atrodo lyg pasiskolinti iš vyresnio brolio ar sesers arba vaikino spintos. Tegul Tavęs nenustebina faktas, jog sportinės suknelės vėl grįžtą į mūsų lentynas. Jas gali derinti su klasikiniai inkariukais, žemais baltais kedai ar masyviais ir spalvotais dad shoes. Mūsų parduotuvėje rasi, tarp kitko, suknelę Puma Amplified Hooded TR bei Nike W NSW HRTG SB.

Išsirink savo moteriškas kelnes

24.99

12.99

34.99

29.99

24.99

7.99

24.99

12.99

34.99

16.99

29.99

17.99

34.99

17.99

24.99

14.99

44.95

39.99

29.99

14.99

29.99

17.99

24.99

7.99

24.99

17.99

Sportiniai prekės ženklai užkariauja gatvės madą

Tačiau svarbiausia šio pavasario tendencija yra vis dažnesnis sportinių prekės ženklų pasirodymas kasdienėse stilizacijose. O jas pamatysi visur — ypač sportinę avalynę, kuri perlaužia laisvalaikio įvaizdžius ar sportinę aprangą, kuri idealiai pasiteisins aktyvioje veikloje lauke, arba draugiškose susitikimuose gryname ore. Nepaisant to, ar renkiesi kedus, laisvalaikio batus, inkariukus ar aukšto profilio batus — dažniausiai yra pasirenkami būtent projektai iš sportinių gamintojų. O galbūt Tavo spintoje vis dar trūksta universalaus hoodie, džemperio su užtrauktuku arba sportinių kelnių? Tokiu atveju rinkis vieną iš adidas, Nike, Puma, Reebok ar kito brando su sportiniu DNR projektą. Dėl to galime drąsiai teigti, jog 2021-ųjų pavasarį karaliaus pasiūlymai iš žinomų prekės ženklų asortimentų, turinčių ilgametę patirtį. Tokių, kurie pradėjo savo nuotykius mados industrijoje nuo projektų profesionaliems sportininkams. Šiandien, tuo tarpu jie siūlo geriausią kokybę madingame leidime kiekvienam komforto gerbėjui.

O ieškodamas prekių iš naujų kolekcijų arba nesenstančių evergreen‘ų, užsuk į vieną iš mūsų parduotuvių arba apžiūrėk asortimentą online. Esame tikri, kad nesudėtingai rasi savo būtinybes!