Vaikiški sandalai iš Nike, adidas ir New Balance

Vaikiški sandalai iš Nike, adidas ir New Balance

Po šaltų ir lietingų mėnesių pagaliau ateina karštos ir saulėtos dienos. Vaikų taip išlauktas atostogų metas tai ne tik laikas žaidimams ir poilsiui, bet ir garderobo atnaujinimas. Aulinius, sniego batus ir guminius slepiame giliai į apačią, o jų vietą užima lengvi ir patogūs sandalai. Koks modelis bus labiausiai tinkamas mažosioms pėdoms? Apžiūrėk platų topinių brandų asortimentą — Nike, adidas ir New Balance. Šie prekės ženklai išsiskiria idealiais vasariškais projektais, užtikrinančiais tiek aukščiausią komfortą, tiek geriausią išvaizdą.

Kokybė su „Swoosh“ logotipu

Vaikiškų sandalų projektuotojai turi įvykdyti nelengvą užduotį. Jiems patikėta suderinti atitinkamą konstrukciją, aukštos kokybės medžiagas bei atliepti mažųjų skonį. Laimei, geriausi prekės ženklai turi daug metų patirties, kurią perteikia savo projektuose vaikams. Ne kitaip yra Nike atveju. Savo asortimente gamintojas turi tiek variantus iki mokyklinio amžiaus vaikams, kaip ir kiek vyresniems. Tokie modeliai kaip Nike Sunray ar Nike Kawa puikiai pasiteisins atostogų metu mieste, kaip ir prie vandens. Pagaminti iš malonių odai medžiagų, greitai džiūstančios medžiagos užtikrinta komfortą visose sąlygose. Dėl velkro juostelių užsegimų, batai stabilizuoja pėdas ir suteikia individualų prisitaikymą. Putų padas su amortizuojančiu ir kibiu protektoriumi leis džiaugtis kiekvienu žingsniu. Atostogų koloritą vainikuoja žymus „Swoosh“ logotipas.

Atostogų nuotykių gerbėjams — sandalai adidas

Aktyviems vaikams adidas prekės ženklas paruošė specialius pasiūlymus. Vasara tai ne tik žaidimų laike metas, bet ir apsilankymai baseine, prie jūros ar kelionės pėsčiomis. Vandens pramogų aistruoliams patiks modelis Altaswim — tai sandalai skirti plaukiojimui. Pritaikytos technologijos užtikrina vandens išgarinimą ir pasižymi greitai džiūstančiomis savybėmis, sudaro būtina priedą prie maudymosi kostiumėlio. Vietoj jūros renkiesi kalnus? Tokiu atveju Tavo lagamine privalo atsirasti vietos adidas Performance linijos batams — Capitain Toey. Patvarūs, patogūs, idealiai išlaikantys pėdą savo vietoje, o be to pasižymintys Traxion sistema, kuris garantuoja puikų sukibimą, saugo slydimo, o taip pat pagerina manevringumą ir judėjimo greitį.

New Balance – visada madingi

Sandalai vaikams yra idealus sprendimas poilsiaujant gryname ore, tačiau pasiteisina taip pat darželyje bei namuose, kai yra būtini lengvi ir patogūs batai. Prisimink, kad vaikui ne vis vien kas puošia jo kojas! Todėl sandalų fasonas ir spalvos taip pat turi reikšmę. Platų raštų asortimentą turi įmonė New Balance. Prekės ženklas, specializuojantis sportiniuose modeliuose, žino, kaip sukurti patogius, pėdas apsaugančius projektus. Tokie siluetai kaip K2013GRP ar K2004PLM turi visas idealiems vasariškiems batams būdingas savybes, o tuo tarpu kiekvienam vaikui jie patiks dėl savo raštų ir džiaugsmingų spalvų — rožinės, violetinės ar žydros. „N“ raide papuošti batai puikiai papildys derinius į žaidimų aikštelę, parką, saugant pėdas nuo perkaitimo ir nemalonių nuospaudų.