Vans batai — madingi inkariukai kiekvienam

Vans batai — madingi inkariukai kiekvienam

Patogūs džinsai, madingi marškinėliai ir jie — Vans sportbačiai. Skamba kaip geros stilizacijos receptas? Taip ir yra! Šio gamintojo inkariukai jau dešimtmečiais karaliauja didžiųjų ir mažesnių miestų gatvėse, įrodant, kad paprastume slypi didelė jėga. Tačiau ar tai vienintelis dalykas, kurį mums užtikrina šie išskirtiniai batai? Žinoma, kad ne! Didelis Vans kedų privalumas yra tas, jog jie tinka prie visko, visada... ir visiems. Rinkis universalius ir absoliučiai laikui nepavaldžius batus jai, jam ir jauniausiems bei įsitikink, kodėl streetwear‘as taip pamėgo šį prekės ženklą. Čia nėra vietos nusivylimui!

Iš aistros sportui

Ar jau žinai šį prekės ženklą? Tikriausiai taip! Vans batai pripažinti kultiniais, ypatingai tarp miesto tendencijų gerbėjų... ir riedlentininkų. Būtent riedlenčių triukų aistruoliai pradėjo madą patogiai avalynei ir įrodė pasauliui jų tikrą jėgą. Kai 1966 metai broliai Paul‘as ir Jim‘as van Doren‘ai įkūrė įmonę Van Doren Rubber Company, jie tikrai nesitikėjo, kad pradės tikrą revoliuciją! Tačiau kaip tik tai atsitiko. Lengvi inkariukai su charakteriniu guminiu padu tapo būtinu elementu kiekvieno riedlenčių gerbėjo spintoje. Kodėl? Tai paprasta! Riedlentininkai įvertino jų patvarumą ir kokybę, o taip pat sukibimą, kuris garantavo saugumą važinėjantis. Aišku, kad skoninga išvaizda nepraslydo pro akis. Projektuotojai, stebėdami besikeičiančias tendencijas siekė (ir vis dar siekia) patenkinti riedlenčių triukų gerbėjų lūkesčius, o nauji modeliai vis geriau atspindėdavo tokių žmonių aistrą ir energiją. Nieko nuostabaus, jog šiandien Vans inkariukų tapo kultiniais. Riedlentininkai žinojo, kad nėra nieko geresnio! Todėl jeigu ir Tu vertini aktyvų poilsį, tačiau mėgsti miesto tendencijas, žymieji Vans tikrai privalo atsidurti Tavo spintoje.

Įkvėpimas gatvės mada

Tačiau šių batų privalumai neapsiribojo tik patvariu padu ar aulu, garantuojančiu komfortą. Buvo dar vienas dalykas. Visi žinome, kad yra labai daug patogių batų — todėl kalba eina apie tai, kad rastume modelį, kuris turi „kai ką“ išskirtinio. O Vans inkariukai tikrai turi dvasią! Ir būtent todėl labai greitai iš parkų bei aikštelių, kuriuose riedlentininkai gludino įgūdžius, persikėlė į kitas gyvenimo sritis. Populiarėjantis streetwear‘as, kuris visada buvo artimas sportinėms tradicijoms, greitai įrodė, kokie šie batai yra universalūs! Kas svarbiau, kad Vans netrukus rado savo vietą ant podiumų. Juos mielai avėjo modeliai ir manekenės, populiarios muzikos žvaigždės ir aktoriai. Stilistai prisidėjo prie to, kiekvieną sezoną bandydami įrodyti, kad sportbačiai suteikia mums nepaprastai daug galimybių! Šiandien būtų sudėtinga įsivaizduoti pavasario ar net vasaros stilizaciją be Vans inkariukų. Ir tai yra puiku, nes jie pasiteisina bet kokiose sąlygose! Nesvarbu ar eini pasivaikščioti, į susitikimą su draugais, į mokyklą ar darbą, visada gali būti tikras, kad Tavo stilizacija atrodo nepriekaištingai. Komfortas gatvės stiliuje yra geriausias!

Jai ir jam

.... visiems! Dar vienas Vans inkariukų privalumas, kurio neįmanoma neįvertinti yra tai, kad avėti juos gali absoliučiai visi. Ir taip būtent vyksta! Šių batų patogumą vertina tiek vaikai, tiek suaugę, o gausybė raštų ir spalvų lemia, kad kiekvienas ras labiausiai patikusį modelį. Tiek miesto laisvalaikio stiliaus gerbėja, tiek ir elegantiškų derinių mėgėja gali drąsiai rinktis moteriškus Vans ir džiaugtis visišku komfortu. O vyrai? Jiems galioja tos pačios taisyklės. Be skirtumo ar visada žavėjaisi streetwear‘u, mėgsti sportinius derinius ar renkiesi labiau elegantiškus derinius. O kaip su jauniausiais? Dėl jų irgi gali nesijaudinti. Vaikiški inkariukai Vans yra puikus pasiūlymas kiekvienam vaikui, kuris mėgsta judėti ir vertina aktyvų poilsį. Mokykliniuose koridoriuose ar apylinkės aikštelėse gali sublizgėti neatsisakant komforto, o tėvai galės nesijaudinti dėl savo atžalos saugumo. Šie batai nenuvylė riedlentininkų — nenuvils ir Tavęs. Kokioje stilizacijoje inkariukai atrodys geriausiai? Su ilgu, lengvu sijonu, suknele teniso stiliuje? Ar su klasikiniais džinsais ar jogger‘iais ar šortais? Rinkis drąsiai ir nepaisant aplinkybių džiaukis kokybę, vertinama visame pasaulyje. Vans inkariukai — tai tiesiog madinga!

Vans batai vyrams

59.99

49.99

69.99

59.99

74.99

59.99

89.99

69.99

64.99

59.99

64.99

59.99

Vans batai vaikams

59.99

39.99

59.99

44.99

44.99

34.99

59.99

44.99

37.99

29.99

44.99

34.99

64.99

49.99

59.99

59.99

44.99

49.99

49.99

39.99

49.99

64.99

49.99

Vans batai moterims

69.99

39.99