Vyriški adidas batai – kokį modelį pasirinkti streetwear’o stilizacijose?

Streetwear‘o populiarumas susiduria su milžinišku susidomėjimu tarp skirtingo amžiaus lietuvių. Išskirtinis nešiojimo komfortas ir nebanalus, šios kategorijos prekių dizainas lemia, jog gatvės mada džiaugiasi populiarumu įvairiuose amžiaus grupėse. Jeigu nori sukomplektuoti madingą garderobą miesto stiliuje, apžiūrėk mūsų siūlomus vyriškus adidas batus ir užtikrink sau patrauklią išvaizdą kiekvieną dieną!

adidas Questar Flow

adidas Questar Flow

Įkvėpti tradiciniais bėgimo bateliais, modelis Questar Flow yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina minimalistinį dizainą sportiniame stiliuje. Grakštus aulas buvo pagamintas iš orui laidžios tekstilinės medžiagos, todėl gausi optimalią oro cirkuliaciją šiltomis dienomis. Apgalvota konstrukcija kartu su tvirta varstymo sistema suteikia geriausią prisitaikymą ir kiekvieno žingsnio stabilumo garantiją. Kultinės trys juostelė ant šoninės sienos buvo sujungtos su raišteliais, o tai suteikia batų siluetui daugiau dinamikos. adidas Questar Flow kedų amortizaciją užtikrina vidinis padas, pagamintas Cloudfoam technologijos pagrindu, kuri taip pat puikiai pasiteisina absorbuodama smūgių energiją.

adidas Lite Racer Adapt

adidas Lite Racer Adapt

Tai idealus sportinio funkcionalumo ir naujausių tendencijų junginys iš streetwear‘o pasaulio. Kedai adidas Lite Racer Adapt — tai sportbačiai, pasižymintys nemažai praktiškų sprendimų. Orui laidus tinklelis garantuoja būtiną ventiliaciją bei prisitaikymą prie pėdos. Tekstilinis pamušalas suteikia patogumą, o Ortholite įdėklas saugo nuo nepageidaujamų bakterijų bei grybelių, išlaikant puikias sąlygas batų viduje. Lengvas ir grakštus siluetas atsiremia į lankstų vidaus padą iš Cloudfoam putų, kurias užtvirtina kibus protektorius. Dėmesio yra verta nestandartinė varstymo sistema, kuri išskiria šį modelį iš kitų brando su trimis juostelėmis batų.

adidas Fusion Flow

adidas Fusion Flow

Dar vienas modelis, kuris semiasi įkvėpimo iš projektų skirtų profesionaliems sportininkams ir aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Žemo profilio aulas buvo pagamintas iš aukštos kokybės zomšos ir patvarios sintetinės medžiagos. Dėl tokio derinio siluetas yra atitinkamai lengvas ir tuo pačiu atsparus mechaniškiems pažeidimams. Tinkamai prižiūrint šiuo modeliu tikrai galėsi džiaugtis keletą sezonų. Svarbiausi modelio adidas Fusion Flow privalumai yra tokie elementai, kaip antibakterinis įdėklas Ortholite ir padas iš lanksčių putų.

adidas 10K

adidas 10K

Šis pasiūlymas tikrai patiks visiems bėgimo batų stilistikos mėgėjams. Modelis adidas 10K užtikrina mažai vertinamų savybių, kaip lengvumas, stabilumas, amortizacija ir sukibimas. Gerai suderintos medžiagos lemia, jog siluetas praleidžia orą ir yra atsparus pažeidimams. Kedų patvarumą suteikia specialūs sustiprinimai galinėje batų dalyje. Visuma atsiremia į platformą dažnai taikoma sportinės avalynės gamintojų su įpustomis EVA putomis, kurios pasižymi geromis amortizacijos savybėmis.

adidas Run70s

adidas Run70s

Dabar kai kas sportinio stiliaus retro stilistikoje gerbėjams. Siluetas primena bėgimo batus, kuriuos bėgikai naudojo praeito amžiaus septintajame dešimtmetyje. Modelis džiaugiasi didžiuliu populiarumu dėl savo kokybiškos gamybos ir rūpesčio mažiausioms detalėms. Aulas iš pintos tekstilinės medžiagos, kuris užtikrina optimalų prisitaikymą, lengvumą ir ventiliaciją. Norint palengvinti naudotojams higienišką pėdų priežiūrą, batų viduje atsirado antibakterinis įdėklas Ortholite. Guminis padas garantuoja stabilumą ir atsparumą nutrynimams.

adidas Court Adapt

adidas Court Adapt

Streetwear‘o stilizacijose revoliucingai pasiteisins modelis adidas Court Adapt, kuris dėl savo patogios konstrukcijos ir malonaus akiai dizaino taps mėgstamiausiais Tavo kedais pavasario-vasaros sezonais. Žemas aulas garantuoja nesuvaržytus judesius visą dieną, o varstymo sistema su integruotu liežuvėliu palengvina pėdų prisitaikymą prie batų. Nešiojimo patogumą suteikia batų viduje esantis Cloudfoam Comfort įdėklas, kuris papildomai amortizuoja žingsnius. Kedus išbaigia guminis padas bei kibus protektorius.

Kviečiame peržiūrėti pilną vyriškų adidas batų asortimentą.