Žaisk mada ir pagyvink rudens pilkumą spalvotais kedais

Žaisk mada ir pagyvink rudens pilkumą spalvotais kedais

Suprantame, kad šiuo metu, nori džiaugtis vasara, saulėtomis dienomis ir nerūpestingu tinginiavimu paplūdimyje. Tavo spintoje karaliauja šortai, lengvi drabužiai ir lengvi, vasariški bataii. Tačiau jeigu nori savo spintą paruošti rudeniui, turime Tau pasiūlymą! Pilkomis ir lietingomis dienomis žaisk mada ir įsidrąsink stilizacijoms su spalvotais kedais pagrindiniame vaidmenyje! Platus žinomų brandų modelių pasirinkimas yra pasiekiamas mūsų parduotuvėse ir online.

Moteriškos stilizacijos rudeniui su spalvotais kedais

Jeigu esi aktualių tendencijų gerbėja ir užėmusi kvapą lauki naujų kolekcijų iš savo mėgstamų parduotuvių, tai tikrai žinai, kas bus madinga šį rudenį. Vienspalvios stilizacijos, rusvi ir įvairūs rudos spalvos atspalviai, o taip pat... išraiškingos, beveik neoninės spalvos. Tam, kad sukurtum madingus derinius, užteks, kad prie neutralaus įvaizdžio pridėtum spalvotus kedus. Bijai dėl jų būklės, jeigu netyčia užkluptų lietus? Ramiai, didžioji jų dalis pasižymi viršumi pagamintu iš natūralios odos, kuri apsaugos Tavo pėdas nuo peršlapimo. Be to, jie pritrauks aplinkinių dėmesį, o Tau užtikrins pozityvios energijos pliupsnį. Kaip galėsi jas derinti? Jeigu mėgsti lengvas ir laisvas sukneles arba midi sijonus, paįvairink šiuos moteriškus įvaizdžius masyviais kedais. Toks sprendimas suteiks Tavo miesto stiliui daugiau žavesio. Jeigu nori pašėlti, apsiauk prie kedų aukštas ir spalvotas kojines! O galbūt pasirenki kelnes, klasikinius džinsus, o geriausiai, kad viskas būtų juodoje spalvoje? Pagyvink rutiną, žaisk mada ir pridėk spalvotus batus!

69.99

49.99

69.99

49.99

Kaip derinti spalvotus vyriškus kedus rudenį?

Vyriškose stilizacijose yra viskas kiek paprasčiau. Paprastai pasirinkimą turi iš kelnių fasono — džinsai, jogger‘iai, sportinės kelnės arba tekstilinės, kaip chino. Šalia jų įmanoma derinti laisvalaikio marškinius, megztinį, marškinėlius arba džemperį. O ant kojų, žinoma, patogius kedus iš mėgstamo prekės ženklo. Jeigu visa vyriška stilizacija yra išlaikyta klasikiniuose arba universaliuose spalvose, pagyvink ją spalvotais dad shoes arba kitais kedais, kurie Tau patiks. O galbūt susiviliosi kostiumo kelnėmis ir marškiniais? Prie jų taip pat gali derinti spalvotus kedus! Nesi tikras dėl išraiškingų spalvinių akcentų rudens įvaizdžiuose? Tokiu atveju neprivalai iš karto rinktis vienspalvių batų neoninėje spalvoje. Rinkis , kurie būtų papildyti neryškiu, kito atspalvio niuansu. Tai lems, kad Tavo kasdienės stilizacijos įgaus visiškai kitą lygį.

64.99

34.99

64.99

Rask tinkamiausią modelį sau!

Jau žinai, kad spalvotus kedus gali derinti prie daugelio rudens stilizacijų. Drąsiai jais pildyk tiek moteriškus, tiek ir vyriškus derinius. Tačiau čia iškyla klausimas — kokį modelį pasirinkti ir kas šiuo metu yra aktualu? Galime atsakyti! Mieste vis dar karaliauja masyvūs kedai! Tokie, kurie pasižymi nepaprastai masyviu bei charakteriniu aulu bei įdomiais spalviniais deriniais. Pagrindą sudaro, žinoma, nepaprastu dizainu žavintys — Fila Strada Low. Nori daugiau atspalvių vienoje poroje? Nėra problemų – priešais Tave kedai Nike Air Max Motion 2, adidas Crazychaos bei Reebok Royal Turbo Impulse. Pastelinių atspalvių mėgėjoms siūlome rožinę klasiką, arba Nike MD Runner 2. Tuo tarpu visiems, kuriems patinka laisvalaikio batai privalo pamatyti New Balance WL515OV su violetinės spalvos detalėmis.

Visus spalvotus kedus gali derinti tiek prie odinės striukės, tiek prie vilnonio palto. Žaisk mada ir nebijok derinti įvairių stilių. Sportinis casual yra tai, ko reikia! Savo idealaus kedų modelio ieškok vienoje iš mūsų parduotuvių arba online.