Žieminiai aksesuarai

Lietuviška žiemą jau kurį laiką nelepina! Labai žemos temperatūros yra kiekvienai metais besitęsiančių poros mėnesių kasdienybė. Vietoje to, kad skųstis, siūlome pasiruošti šiam periodui, nes nėra netinkamo oro, tik netinkama apranga. Jeigu Tavo garderobas nėra pasiruošęs kovai su šalčiais, o prieš akis matai save „svogūno“ stilizacijoje, papildytoje storais sniego batais – nebijok! Neprivalai slėptis po dešimčia sluoksnių, su kuriais Tavęs gatvei neatpažintų net draugai. Patarsime Tau, kaip apsirengti šaltesnėmis dienomis taip, kad ne tik džiaugtumeisi šiluma, bet ir madinga išvaizda. Todėl skubkime prie reikalo!

Laikas kepurei

Tikrai daug kartų esi girdėjęs, kad daugiausiai šilumos yra netenkama nenešiojant galvos apdangalo. Mes panaudosime dar kitą argumentą – jeigu nenori atrodyti kaip Kulfonas iš vaikiško filmuko, tiesiog privalai nepamiršti kepurės. Tai gali būti laisvo stiliaus, beanie tipo kepurė su bumbulu, arba net pašiltinta fullcap tipo kepurė – svarbiausia, kad kaip nors pelnytų savo funkciją – saugotų nuo nemalonių oro sąlygų. Vienas iš populiariausių žieminių kepurių modelių yra taip vadinamos ausinės kepurės. Pamatyk, pavyzdžiui adidas Daily Beanie – ji ne tik puikiai atrodo, bet ir tikrai šiltai apgaubia ne tik Tavo galvą, tačiau ir ausis. Minkštas dirbtinis kailiukas lemia, kad kepurė nedirgina odos, o tai yra geras privalumas. Be to, investuojant į tokią kepurę, gali būti tikras, kad ir kitame sezone ji vis dar išliks madinga. Ausinė kepurė tiesiog negali būti nemadinga!

Taip pat charakterinis žiemos papuošalas yra kepurių modeliai su bumbulais. Šios žaismingos kepurės kiekvieną sezoną grįžta į topus, todėl jų atsisakyti yra sudėtinga, nepriklausomai nuo amžiaus. Jeigu Tau atrodo, kad bumbulai turėtų karaliauti vien tik ant vaikiškų galvų, patikrink, kokius modelius ant savo podiumų pristato Tommy Hilfiger‘as ar Acne Studios. Kepurės su bumbulais nors ir iš Feewear Kepurė žieminė ar adidas Woolie, sugeba pagyvinti žieminę stilizaciją!

Visas žieminių kepurių asortimentas 50 Style

Saugok savo delnus!

Jei Tau yra pažįstamas jausmas, kai esant dideliems šalčiams nustoji jausti savo pirštus, tai žinai, kaip svarbu yra apsaugoti delnus nuo šalčio. Čia negali būti jokių juokų: šiltos pirštinės yra kiekvienos žiemos spintos must have. Ilgai laikantis žemoms temperatūroms verta pasirinkti šiltus vilnos modelius, pavyzdžiui, iš Nike, kurie yra pritaikyti dideliems šalčiams.

Apvyniok, apgaubk ir apsisaugok nuo šalčio

Ilgas, nemadingos spalvos šalikas, megztas rankomis, o dar be to su erzinančiais kutais... – ar Tu irgi turi tokius prisiminimus apie šaliką iš vaikystės ir traktuoji jį kaip varginančią būtinybę? Pamatyk mūsų parduotuvėje kokius pasiūlymus Tau paruošė brandai ir įsitikink, kad kaklo skraistė irgi gali būti madinga ir patogi. Vienas iš praktiškiausių sprendimų žiemai yra šalikas mova (pavyzdžiui pasižiūrėk Minkšta ir maloni prisilietimui medžiaga užtikrina Tau ne tik puikia apsaugą nuo šalčio žiema, bet ir užtikrina komfortą ir malonų nešiojimą. .

Visas pirštinių ir šalikų asortimentas parduotuvėje 50 style

Žiemos būtinybės nuo galvos iki kojų

Pavyko Tau išsirinkti minkštą šaliką, šiltas pirštines ir madingą kepurę? Tai puiku, tačiau nepamiršk to, kad net ruošiantis karui su žiema privali būti apsirengęs nuo galvos iki kojų. Tavo spintoje negali pritrūkti taip pat šiltos striukė ir batų, o be to rašėme apie prieš kurį laiką. Jeigu nepavyko Tau dar susipažinti su mūsų rekomendacijomis, jas gali rasti čia: „Kaip pasirinkti gerą žieminę striukę ”, „Aukšto profilio sportiniai batai – žiemos hitas!"”.