Žiemos stilizacijos — striukių, avalynės ir aksesuarų peržiūra

Žiemos stilizacijos tai ne paprastas iššūkis. Kaip atrodyti madingai, neatsisakant tuo pačiu komforto? Tai paprasta — užteks pasirinkti aprangą, batus ir aksesuarus iš žinomų prekės ženklų. Aktyvus stilius yra populiarus jau ne vieną sezoną, o inspiracijos sportu pasirenka net tie žmonės, kurių kasdienybės dalis nėra susijusi su juo. Nėra tame nieko nuostabaus: gyvename greitoje realybėje ir kiekvieną dieną mums visų pirma reikia patogumo. Ypatingai žiemą, kai oro sąlygos nėra palankios — komfortas yra nepakeičiamai būtinas. Laimei tai, kas patogu, šiuo metu yra vis labiau tendencinga. Apžiūrėk mūsų žieminių striukių, batų ir aksesuarų kolekciją iš pasaulinio žinomumo prekės ženklų ir sukurk stilizaciją, kurioje jausiesi puikiai viso sezono metu.

Madingos striukės jai ir jam

Sportinių prekės ženklų žiemos tendencijose be didelių išvedžiojimu matome, kad karaliauja dygsniuotos striukės. Tai susiję su streetwear‘o mada, kurioje toks fasonas jau kurį laiką švenčia triumfą. 90-aisiais buvo neįsivaizduojama įsivaizduoti be jų žiemos, vėliau kurį laiką buvo pamirštos, užtat dabar nepaprastai mielai šie modeliai sugrįžta į madą. Jie yra ne tik labai madingi, bet ir praktiški: užtikrina šilumą, nevaržo judesių ir be problemų leidžia ją suderinti du storesniu džemperiu ar megztiniu. Geriausiai parduodami modeliai iš moteriško asortimento yra Umbro Seroro striukė su madingu metalo atspalviu, Feewear Papalisa delikačioje pudrinėje rožinėje spalvoje arba nesenstančios juodos modelis Lotto Hoppe žalioje spalvoje, kuris dabar taip pat yra tendencingas. Versijoje jam siūlome modelius adidas Big Baffle Jacket (striukė buvo pagaminta iš perdirbtų medžiagų), sportinio dizaino dviejų spalvų Lotto Fico ar Lotto Mirtillo, kurios laisvas, miesto charakteris patiks laisvalaikio stiliaus gerbėjams. Jeigu žinai, kad dygsniuota striukė įkvėpta 90-ųjų stiliumi nėra Tau tinkantis pasirinkimas, rinkis madoms nepavaldų glotnų modelį. Tai klasika, kuri niekada neatsibosta. Dažnai šiam modeliui nepritrūkta kailiuko apykaklės. Tokie modeliai kaip adidas Xploric, Feewear Ocano ir Umbro Kaboka revoliucingai pasiteisins moteriškose stilizacijose, o Feewear Dill arba Kerst — vyriškose.

Batai idealūs šalčiams

Avalynė yra nepaprastai svarbus stilizacijos elementas — ypatingai tų žieminių. Jie sugeba pakeisti išvaizdą: suteikti jai labiau laisvą arba formalų charakterį, nustebinti spalva arba forma, arba harmoningai sukomponuoti visumą. Tačiau žiemą batai turi dar vieną svarbią funkciją: privalo apsaugoti kojas nuo įvairių oro sąlygų. Žemos temperatūros, drėgmė ir vėjas sugeba smarkiai gadinti nuotaikas. Todėl renkantis avalynę žiemai be stilingos išvaizdos rinkis taip pat funkcionalumą. Puikiu pasirinkimu taps batai įkvėpti turistiniu stiliumi. Jiems būdingas aukštas aulas, patvari varstymo sistema, dažnai išbaigta metalinėmis angomis ir putų arba guminiu padu su kibiu protektoriumi. Jiems būdinga kalnų žygių įkvėptas stilius, tačiau jie buvo sukurti verčiau galvojant apie žiemą mieste ir kasdienes stilizacijas. Umbro Giza II, Feewear Lanza ar Feewear Raffika tai trekingo įkvėpta avalynė jai. Geriausiai parduodami modeliai New Balance 754, Timberland Westford Mid ar adidas Terrex puikiai papildys kasdienes stilizacijas. Batai turistiniame stiliuje nėra tinkamiausiais sprendimas Tau? Rinkis kedus, kurie būtų pritaikyti žiemos sąlygoms. Apžiūrėk moteriškus modelius adidas Hoops 2.0 Mid ir Nike Ebernon Mid bei vyriškus Nike Hoodland Suede ar New Balance 574.

Aksesuarai, kurie pabrėš Tavo stilių

Žiemos įvaizdžiai dažnai palieka mažiau erdvės negu stilizacijos, kurias komponuojame šiltaisiais mėnesiais. Atsižvelgiant į žemas temperatūras, rengiamės „sandariai“ — striukė, kelnės ir aukšto aulo batai neretai sudaro įvaizdžio pagrindą. Todėl tuo labiau reiktų pasirūpinti madingais aksesuarais, kurie pabrėš Tavo stilių. Visų pirma: beanie. Kepurė kontrastuojančiuose spalvose arba įdomiuose raštuose yra paprasčiausias būdas, paįvairinti kasdienius derinius. Apžiūrėk mūsų pasirinktus moteriškus ir vyriškus modelius tam, kad surastum geriausią variantą sau. Intensyvus geltonas adidas Fat Brim Beanie, Nike Cuffed Utility Beanie madingiausioje oranžinėje spalvoje, o galbūt Feewear Horten žiemos raštuose. Pasirinkimas priklauso tik nuo Tavęs. Nepamirš taip pat apie šiltą šaliką. Mūsų asortimente rasi tiek glotnius modelius, tiek raštuotus. Be to, pirštinės, kurios apsaugos rankas nuo šalčio, kad galėtum be baimės eiti į lauką. Pasirūpink taip pat madinga kuprine arba krepšiu su savo mėgstamo prekės ženklo logotipu ir voilà! — tendencingas įvaizdis žiemai paruoštas.

Prekės iš geriausių sportinių prekės ženklų suteiks galimybę sukurti geriausiai laikmetį atspindinčią stilizaciją, o jas rasi mūsų parduotuvėje ir 50style.lt