Žiemos stilizacijos su aukšto arba žemo aulo profilio batais

Žiemos stilizacijos neretai sukelia truputį daugiau vargo. Šilti batai paprastai pasižymi labiau masyviu siluetu negu inkariukai ar kedai, todėl ne kiekviename derinyje jie atrodo patraukliai. Neatitinkamai parengta žieminė avalynė sugeba sukelti situacijų, kuriose kojos atrodo trumpesnės, o net labiausiai apgalvota stilizacija — neatrodyti patraukliai. Kaip derinti žieminius batus kasdieniuose deriniuose? Perskaityk mūsų patarimus.

Vyriška žiemos stilizacija

Vyrai, galima teigti, yra kiek paprastesnėje situacijoje. Vyriškos stilizacijos nesuteikia tiek vietos vaizduotei kaip moteriškos. Su kelnėmis — džinsais, jogger‘iais ar chino — gerai atrodo tiek žiemos batai su aukštu, tiek su žemu aulu. Tačiau vis dėl to modeliai su aukštu aulu švenčia triumfą gatvėse: jie šiltesni ir puikiai stabilizuoja čiurną, kas yra nepaprastai svarbu slidžiose miesto dangose. Svarbu nepamiršti primigtinai nekišti kelnių klešnių į batų vidų — tai niekada nėra geras sprendimas. Tai pasiteisina tik tada, kai kelnės iš tikrųjų yra siauros — kalba apie pieštuko arba jogger tipo kelnes, kurios siaurėja į apačią. Jeigu nori būti užtikrinti sau šilumą iki čiurnos, vietoje to, kad kišti klešnes į vidų, rinkis storesnes kojines. Įdomesnės spalvos, storesnės, gražaus pynimo kojinės pagyvins Tavo stilizaciją.

Batai su aukštu aulu moteriškose stilizacijose

Batai su aulu iki čiurnos gali sukelti keblumų planuojant moteriškas stilizacijas. Viskas todėl, kad moterys turi platesnį rūbų fasonų pasirinkimą. Jos gali rinktis tiesias kelnes arba tampres, laisvus „boyfriend“ arba „mom“ tipo džinsus, kelnes su plačiomis klešnėmis, trumpesnius arba ilgesnius kulotus. Nekalbant jau apie sukneles ir sijonus — juos suderinti su žieminiais batais yra tikras iššūkis. Todėl pradėkime nuo šios grupės, ypatingai svarbioms tik moterims. Verta žinoti, jog deriniuose su suknelėmis puikiai atrodo tik grakštaus aulo avalynė. Masyvus batas iki čiurnos šioje situacijoje žymiai sutrumpina koją. Labai originalią stilizaciją su auliniais batais ir suknele gali sau leisti tik labai grakščių siluetų savininkės, kurių blauzdos yra lieknos. Kelnių atveju verta nepamiršti apie tai, kad norint įsidėti klešnes į batų vidų, verta tai daryti tik su siauromis kelnėmis. Turistiniai batai ar aukšti kedai suderinti su plačiomis kelnėmis tikrai nesukelia lieknesnių formų įspūdį, tačiau sukuria įdomų ir išsiskiriantį įvaizdį. Jeigu Tau yra svarbu avalynės universalumas, rinkis modelį tamsioje spalvoje, kuri užsidėtum prie tamsesnių džinsų ar pieštuko formos kelnių ar pėdkelnių.

Trumpas batų aulas deriniuose jai

Žemo aulo avalynė yra kur kas rečiau pasirenkama žiemai negu aukšto. Visų pirma dėl to, kad minėtasis profilis veiksmingiau apsaugo nuo sniego, vėjo ir drėgmės. Tačiau yra nemažai žmonių, kuriems žemas aulas žiemai yra priimtinesnis. Toks avalynės tipas (pvz. adidas prekės ženklo modeliai) puikiai atrodo su kiekvienos rūšies kelnėmis. Jų atveju nereikia susimąstyti apie tinkamą kelnių klešnių tipą arba ką daryti su kelnių susiaurėjimu apačioje. Jeigu apie modelius su trumpu aulu suprantame avalynę siekiančią lengvai už čiurnos (pvz. Feewear Cherry auliniai batai), verta žinoti, kad nors vizualiai yra jie „lengvesni“, bet ne kiekvienoje situacijoje pasiteisins kaip ilgesni auliniai batai. Prie suknelės geriau pasirinkti grakštesnius, aukštesnius aulinius, tokius kaip Feewear Visby. Šie trumpesni savo ruožtu pasiteisins su madingais šį sezoną „mom“ tipo džinsais ar į apačią siaurėjančiais jogger.

Jeigu mėgsti turėti keletą apsirinkimo galimybių, verta investuoti į dvi batų poras — skirtingų aulo aukščių ir spalvų — kurias galėtum keisti priklausomai nuo situacijos. Jeigu ieškai universalaus modelio, rinkis tamsius žieminius batus, kurių apykaklė priglunda. Madingus sportinio stiliaus žieminę avalynę rasi parduotuvėse 50 style ir 50style.lt.