Champion Bold

(5)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 5

Kaina

Lytis

DYDIS

    mažiau Daugiau

SPALVA

Dabar apžiūrinėji kedai Champion Bold Champion Bold
Turimi šių prekių modeliai: 5

Apžiūrėk kitas populiarias Champion batų kolekcijas:

Champion Rebound
Champion Nina
Champion Sprint

Dydis

36 37 38 39

Dydis

36 37 38 39

39,99 €

22,49 €

Champion

Dydis

40 41 42 43 44 45 46 47

49,99 €

29,99 €

Champion

Dydis

31 28 32 33 34 35 29 30

Dydis

31 28 32 34 29

39,99 €

22,99 €

Champion

Dydis

31 28 32 34 29

Dydis

31 28 32 33 34 35 29 30

39,99 €

22,99 €

Champion

Dydis

36 37 38 39

Dydis

36 37 38 39

39,99 €

22,49 €

Champion
Rodyti
iš 5

Champion Bold – drąsiai rinkis tai, kas geriausia!

Įsivaizduok tobulą avalynę. Kuo turėtų išsiskirti? Reikalavimų sąrašas gali būti itin ilgas. Be abejo, batai turi būti patvarūs, kad nenuviltų, kai jų prireikia. Tau patinka aktyvus poilsis, tačiau be spaudimo, todėl jie turėtų garantuoti tikrai meistrišką komfortą... bet kokiomis aplinkybėmis. O jų yra labai daug! Universalumas yra taip pat svarbi detalė. Svajonių kedai pasiteisins pasivaikščiojimo ar kelionės dviračiu metu, bei savaitgalio kelionėje už miesto ar vaikštant su augintiniu. Tačiau yra dar vienas aspektas, svarbus kiekvienam laisvo stiliaus mylėtojui – išvaizda. Puikūs batai tai tie, kuriuos gali dėvėti tiek aktyvią, tiek tingesnę dieną. Iš tiesų, daug reikalavimų... bet ar žinai, kad egzistuoja modelis, kuris juos visus atitinka? Tai Champion Bold, skirtas tokiems žmonėms kaip Tu!

Žinoma kokybė, žinomas stilius

Champion prekės ženklas jau kurį laiką tampa vis populiaresnis tarp miesto stiliaus mėgėjų, kurie geidžia sportiško komforto. Ir tai labai gerai, nes šie pasiūlymai gali nudžiuginti! Dizaineriai turėjo laiko įgyti patirties ir išbandė jų sprendimus su reikliausiais, Amerikos kariuomenės nariais. Produktus su Champion logotipu įvertino ir konkurse dalyvaujantys mokiniai. Ir kadangi net kareiviai nenusivylė, Tu taip pat nenusivilsi! Verta rinktis visus šio prekės ženklo pasiūlymus, o Champion Bold bataipuikiai tiks pradžiai. Kodėl? Tai paprasta: nes jie garantuoja viską, ko Tau labiausiai reikia. Nesvarbu, ką dar įrašysi į savo tvarkaraštį – pasivaikščiojimą, kelionę į sodybą su draugais, žygį pėsčiomis ar dviračiu, o gal visą sąrašą kasdienių pareigų, įskaitant apsipirkimą. Nuo šiol visada galėsi mėgautis komfortu puikiame stiliuje – taip paprastai! Prekės ženklas, ieškant save, sukūrė savo išraiškos priemones ir drąsiai suteikia joms laisvę. Štai kodėl Champion Bold traukia dėmesį iš tolo – jie tiesiog atrodo originaliai! Tuo pačiu metu jie nėra ryškūs; Tačiau suteikia stiliui nepakartojamų bruožų, kurie puikiai pabrėš Tavo aistrą sportui. Skamba gerai? Tai klausyk toliau, nes tai dar ne visi privalumai!

Champion batai – idealūs pasirinkimas visiems!

Kas sakė, kad patogumu, stiliumi ir patvarumu gali mėgautis tik suaugusieji? Žinoma niekas! O jei kas pabandytų, mes su tuo nesutiktume, nes mažos pėdos nusipelno didelės priežiūros. Vaikiški Champion Bold rekomenduojami visiems aktyviems vaikams, kurie vis dar ieško galimybės patirti dar vieną nuotykį kieme. Sukurtos mažiesiems sporto entuziastams, puikiai tiks tiek vasaros atostogų metu, tiek mokslo metais, visada ir visur garantuos vaikui tai, ko nori ir ko nori tėvai – saugumą. Visa šeima gali užsidėti šiuos patogius, praktiškus batus. Vyriški ir moteriški Champion Bold nesustovės spintoje – o kaip tik bus nuolat naudojami kiekvieną, ypač giedrą dieną, garantuodami tikrai meistrišką komfortą ir podiumo vertą išvaizdą, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties. Ryškios spalvos, modernus dizainas ir apgalvotos technologijos – tai derinis, kurio trokšta kiekvienas iš mūsų. Puikus sprendimas taip arti!

Batai Champion Bold pagal lytį:

Batai Champion Bold pagal spalvą: