50style

Outdoor batai

Ieškai patikimų batų? Štai jie! Patikrink šiuos madingus, o visų pirmą komfortiškus outdoor tipo batus ir džiaukis geriausia kokybe kiekvieną dieną. Ištaigingi prekės ženklų Timberland, Merrell ir Nike pasiūlymai pravers ne tik išvykoje į gamtą su šeima, bet ir pasivaikščiojimui po miestą. Nelauk ir jau šiandien išsirink modelį sau labai patraukliomis kainomis parduotuvėse 50 style ir 50style.lt.

94.95

59.99

50style

Galvoji apie kokybę, sakai Timberland! Modelis Westford, pagamintas iš aukščiausios kokybės odos, yra puikus sportbačių komforto ir trekingo batų patvarumo junginys. Sintetinės detalės ir tvirtas padas užtikrina tai, jog nepriklausomai nuo aplinkybių šie batai Tavęs nenuvils. Apsiauk ir judėk užkariauti miesto džiunglių!

50style

50style

Geriausia gatvės stiliaus išraiška? Tik iš Nike! Odiniai Nike Manoa yra grakštus kompromisas tarp patikimo patvarumo, būdingo outdoor batams, ir miesto stiliaus lengvumo. Šis modelis Tavo garderobo MUST.

50style

50style

Su jais visas pasaulis bus Tau atviras! Nepaisant to ar rastum save klaidžiojant kalnų takeliais, miško keliukais, ar miesto gatvėmis – outdoor batai Merrel tikrai Tavęs nenuvils. Pasiimk juos kartu į kiekvieną kelionę, o neįveikiamų takų tiesiog neatsiras!

50style