CLUB 50 STYLE

5 paprastos
CLUB 50 STYLE taisyklės

50 style programėlę gali atsisiųsti
iš programėlių parduotuvės.

Perskaityk CLUB 50 STYLE taisykles →

SVARBŪS KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Mano el. pašto adresas jau yra bazėje. Kodėl?

Savo el. pašto adresą panaudojai 50style.lt paskyrai sukurti. Jeigu užbaigsi registraciją, savo ankstesnę veiklą galėsi matyti naujoje paskyroje.

Kas yra AKTYVUMAS?

AKTYVUMAS yra Tavo papildomos užduotys, kurias gali (tačiau neprivalai) vykdyti. AKTYVUMO įvykdymas suteikia papildomų TAŠKŲ Tavo paskyrai, o kuo daugiau TAŠKŲ turi, tuo daugiau sukaupsi KUPONŲ savo paskyroje.

Kas yra KUPONAI?

KUPONAI yra procentinės arba piniginės nuolaidos bei prizai. KUPONAI turi savo vertę, išreikštą TAŠKAIbei galiojimo laiką.

Kaip skaičiuojami TAŠKAI?

TAŠKAI pridedami už kiekvieną 50 style įvykdytą mokėjimą. 1 EUR = 5 taškai. Centus apvaliname Tavo naudai. Prisimink, kad TAŠKUS gauni taip pat už AKTYVUMĄ.

Kada taškai už apsipirkimą bus pridėti prie mano paskyros?

Kai apsiperki online, Tavo taškai yra automatiškai pridedami užbaigus užsakymo apmokėjimą. Kai apsiperki parduotuvėje, tiesiog parodyk savo klubo kortelę prie kasos ir Tavo taškai bus priskaičiuoti iškart apmokėjus pirkinius.

Negavau taškų už apsipirkimą/įvykdytą aktyvumo užduotį.

Prisimink, kad taškų balansas keičiasi užbaigus teikti užsakymą online arba apmokėjus prekes parduotuvėje. Tuo atveju, kai Tavo telefone arba parduotuvėje nutrūksta mobilusis ryšis, taškų priskaičiavimas gali vėluoti. Jeigu atnaujinus puslapį taškai vis dar nėra pridėti, susisiek su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi, kuris padės išsiaiškinti situaciją.

Per klaidą aktyvavau kuponą, kurio nenoriu naudoti. Ar galiu tai pakeisti?

Taip, išjungti kuponą įmanoma dar kartą paspaudus mygtuką AKTYVUS, kuris yra matomas ant kupono.

Kodėl mano nuolaidos kuponas nebuvo pritaikytas bendroje užsakymo sumoje?

Prisimink, kad kai kurios prekės gali nedalyvauti akcijoje.

Panaudojau kuponą online užsakyme, tačiau užsakymo nepavyko apmokėti.

Tokioje situacijoje, kai pateikei online užsakymą su kuponu, tačiau Tau nepavyksta jo apmokėti, susisiek su Klientų aptarnavimo skyriumi, kuris padės išsiaiškinti situaciją.

Kaip ilgai galioja taškai?

Taškus galima panaudoti keičiant juos į KUPONĄ, per laikotarpį nuo jų gavimo dienos iki sausio 30 dienos, einančių iškart po kalendorių metų, kada taškai buvo gauti, pabaigos. Per šį laikotarpį nepanaudoti taškai bus prarasti.

[script]$(document).ready(function () { $('.slick-carousel').slick({ autoplay: true, slidesToShow: 5, slideToScroll: 1, arrows: false, infinite: true, responsive: [ { breakpoint: 1080, settings: { slidesToShow: 3, }, }, { breakpoint: 767, settings: { slidesToShow: 1, }, }, ], }); });[/script]
Grįžti