Converse Chuck Taylor All Star

(5)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 5

Kaina

LYTIS

Dydis

    mažiau Daugiau

Spalva

Tipas

Dabar apžiūrinėji Converse Chuck Taylor All Star
Turimi šių kedų modeliai: 5

Dydis

36 36,5 39,5 40 41 41,5 42,5

89,99 €

49,99 €

Converse

Dydis

42,5 43 44 44,5 45 46

Dydis

36 36,5 37 37,5

69,99 €

49,99 €

Converse

Dydis

36 36,5 37 37,5

Dydis

36 36,5 37 37,5 38 39

69,99 €

59,99 €

Converse

Dydis

36 36,5 37 37,5

Dydis

36 36,5 37 37,5 38 39

69,99 €

59,99 €

Converse
Rodyti
iš 5

Converse Chuck Taylor All Star – visada madinga!

Patogūs, lengvi ir madingi nepaisant aktualių tendencijų, be to, patikrinti geriausių — būtent apie tokius batus svajoji? O prie poreikių sąrašo pridedi taip pat patvarumą? Puiku — esi tinkamoje vietoje! Inkariukai Converse Chuck Taylor All Star jau dešimtmečius karaliaujanti klasika, jeigu kalba eina apie miesto stilių ir madingiausius modelius... visoms situacijoms. Rinkis kokybę, kuri sužavėjo krepšinio čempionus ir tikrai nenuvils Tavęs. Šie batai yra absoliuti būtinybė kiekvieno miesto tendencijų gerbėjo ar gerbėjos spintoje!

Profesionalus dizainas

Prekės ženklas su žvaigždės logotipu yra žinomas ne nuo šiandien. Iš tikrųjų Converse inkariukai yra senesni, negu galima įsivaizduoti! Kai kuriuos tai gali nustebinti, tačiau įmonė, gaminantis kultinius modelius buvo įkurta jau... 1908 metais. Pačioje pradžioje šio prekės ženklo batai buvo skirti sportininkams, o visų pirma krepšinio profesionalams. Užduotis buvo nelengva, nes šis sportas yra daug reikalaujantis ir visi, kurie kada nors rankose laikė krepšinio kamuolį, tai puikiai žino. Pašokimai, bėgimas, staigūs posūkiai, pritūpimai... nieko nuostabaus, kad krepšininkai kelia aukštus reikalavimus treniruočių avalynei! Ir būtent todėl profesionalai nelabai patikimai žiūri į lengvus ir iš pažiūros paprastus Converse sportbačius, siūlomus kaip patikimą pasirinkimą rungtynėms. Tik Chuck‘as Taylor‘as, amerikiečių krepšinio žvaigždė, įtikino visus, kad prekės ženklas su žvaigždės logotipu puikiai žino, ką daro! Sportininkas asmeniškai patikrino sukibimą, guminį padą ir kokį nepakartojamą komfortą užtikrina audeklo aulas. Jau netrukus jo pavyzdžiu pasekė ir kiti krepšininkai, o vėliau gatvės mados ir patogumo, sportiniame stiliuje, gerbėjai. Būtent tokiu būdu prasidėjo mados revoliucija! Jau netrukus Converse inkariukai pradėjo populiarėti visame pasaulyje, o batai Chuck Taylor All Star, pavadinti žymaus žaidėjo vardu, pradėti laikyti geriausiu modeliu kiekvienai dienai. Taip pat yra ir šiandien.

Idealūs prie Tavo stiliaus

Šiandien būtų sudėtinga įsivaizduoti pavasario ar net vasaros stilizaciją be inkariukų. Tačiau jeigu nori, kad Tavo deriniai įgautų nostalgiškus retro akcentus (kas šiuo metu yra labai madinga!), būtinai išsirink inkariukus Converse Chuck Taylor All Star. Klasikinės versijos iki čiurnos, o taip pat lengvos, stilingos žemo profilio versijos laukia Tavęs! Kurį projektą išsirinksi šį kartą? O kaip dėl jų spalvos? Jeigu iš tiesų vertini klasiką, visiškai juodi Converse inkariukai bus pats geriausias pasirinkimas. Taip pat puikiai pasirinksi, įsigydamas all white inkariukų modelį, ypatingai jeigu nori lengvo batų modelio, keliančio atostogų asociacijas. O galbūt pasirinksi spalvotą inkariukų versiją? Puiku, nes tai yra madinga! Įdomiausia tai, kad inkariukai yra idealiu pasirinkimu visiems, nepaisant amžiaus ar lyties. Moteriški Converse batai skoningai papildys derinius su džinsais ar šortais, taip pat su suknelėmis arba sijonu, suteikiant visoms miesto tendencijų gerbėjoms įspūdingą dienos įvaizdį. O vyrai? Ramiai, nes jie taip pat turi iš ko rinktis! Converse Chuck Taylor vyrams yra idealus kiekvieno kasdienio derinio papildymas, nepaisant to ar tai būtų kasdienės ar sportinės kelnės. Šie batai tinka prie jogger ir chino kelnių, suteikdami galimybę žaisti mada... būtent taip, kaip mėgsti Tu. Ar tai nėra nuostabu, kad komfortas ir laikui nepavaldus dizainas taip puikiai bendradarbiauja?