Vyriški Converse Courtlandt

(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Converse Courtlandt

Miesto išvaizdos klasika? Marškinėliai, priderintos kelnės ir jie — inkariukai su charakterine balta žvaigžde ant aulo. Jau dešimtmečius Converse batai yra vieni labiausiai geidžiamų kedų visame pasaulyje. Net nesvarbu ar mėgsti tikrąjį gatvės stilių ar labiau Tave vilioja mieto puošnus kasdieniškumas, o galbūt elegancija su neįpareigojančiomis sportinėmis natomis — inkariukai Courtlandt puikiai papildys visas Tavo stilizacijas. Jeigu ieškai patogios avalynės tiek kiekvienai dienai, tiek ypatingoms progoms, nuo pavasario iki rudens, tai esi teisingame kelyje. Štai Tavo nauji, mėgstamiausi inkariukai!

Patogumas, kurio nusipelnei

Converse yra brandas, kurio istorija yra ilgesnė negu būtų galima tikėtis — įmonė buvo įkurta jau 1908 metais! Nuo pat veiklos pradžios akcentuodami aukštą kokybę, Converse įgavo sportininkų pripažinimą, visų pirma — krepšininkų. Krepšinio žaidėjai tiesiog mylėjo batus su balta žvaigžde! Kur slypi jų paslaptis? Žinoma, kad aukštoje kokybėje! Geriausios medžiagos ir preciziškumas, su kokiu jos buvo jungiamos, užtikrino patvarumą, atnešdami sportininkams pergales. Dabar taip pat Tu gali jausti jų paslėptą jėgą! Converse Courtlandt suteiks Tavo pėdoms laimėtojų vertą komfortą. Specialiai sukonstruotas padas, truputį platesnis negu įprastose inkariukuose, idealiai amortizuoja, o protektorius neleidžia batams slysti, nepriklausomai nuo paviršiaus. Medžiaginis aulas yra laidus orui, kas garantuoja atitinkamą oro cirkuliaciją nepaisant to, ką darai. Pasivaikščiojimas, kasdieniai darbai, o galbūt pasivažinėjimas dviračiu ar riedlente — su Courtlandt batais Tau visada bus patogu.

Nepriekaištinga išvaizda

Vaikščiojimo patogumas, žinoma, yra svarbiausia, tačiau kaip gi išvaizda? Nes kiekvienas iš mūsų nori gerai atrodyti, ypatingai su batais, kurie yra tokie patogūs! Puiku, kad Converse labai gerai sekasi jungiant išvaizdą ir komfortą, o inkariukai Courtlandt ne nėra šiuo atžvilgiu išimtis. Klasikinis, šviesus padas ir kontrastuojantis aulas, madingose, vasaros spalvose gerai papildys visas Tavo stilizacijas, sukuriant idealius derinius kiekvienai progai. Kelnės ilgos arba trumpos; aptempiančios ar laisvesnės, džinsas, linas ar kitos medžiagos — nepriklausomai nuo to, ką pasirinksi, su šiais batais visada puikiai atrodysi. Todėl rinkis žinomą aulo profilį ir nepakeičiamą metų metus kokybę ir džiaukis sprendimais, siūlomais Converse. Klasikiniais — geriausiais!

Išsirink spalvas: