Moteriški Fila Ray X Select

(2)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 2

Kaina

Dydis

Spalva

Dabar apžiūrinėji moteriški Fila Ray X Select
Turimi šių kedų modeliai: 2

Dydis

37

Dydis

40

69,99 €

50,99 €

Fila

Dydis

37

Dydis

40

69,99 €

33,99 €

Fila
Rodyti
iš 2

Fila X Ray Select batai – geriausiai parinkti modeliai Tau

Tiesa, kad svarbiausia komfortas, tačiau jei gali jį derinti su tuo, kas madinga – mielai pasinaudosi galimybe. Tuomet Fila X Ray Select moteriškų batų kolekcija skirta praktinių tendencijų gerbėjams, tokiems kaip Tu! Puikiai vaizduoja aukščiausios kokybės medžiagas ir gerai apgalvotą dizainą su madinga išvaizda. Dėl to gauni tai, kas Tau labiausiai rūpi – patogumą ir stiliaus papildymą madingu elementu!

Fila batai vėl bestselerių sąrašuose

Aštuntame ir devintame dešimtmetyje Fila avalynė buvo būtina miesto stiliaus deriniuose. Tada karaliavo tvirti sportiškos išvaizdos batai. O kai jie buvo papildomai sumontuoti ant tvirto pado ant platformos - tapo dar geriau. Juos dėvėjo visi, nepriklausomai nuo to, ar gyvenimo būdas rodė aistrą sportui, ar ne. Šiandien prekės ženklas grįžta į pramonę su naujais projektais ir idėjomis, kad iš naujo įkvėptų praeities miesto stilizacijas. Retro įkvėpimai ir sportinių elementų sugrįžimas deriniuose privertė praeities prekės ženklus audringai sugrįžti į šiandienos streetwear‘ą. Šalia žinomų įmonių, kuriuos pažįstame nuo vaikystės, yra produktai su „F“ emblema. O kokie pasiūlymai dažniausiai dominuoja mieste? Žinoma, kad tai batai iš Fila Strada bei Fila X Ray kolekcijos. Dabar tuos modelius rasi 50 style parduotuvėse ir online.

Fila X Ray Selecet – susipažinkite iš arčiau

Domina kaip atrodo moteriški Fila X Ray Select kedai? Tai įdomus modelis visoms prekės ženklo gerbėjoms, kurios visų pirma iš laisvalaikio batų tikisi patogumo, kurį siūlo sportiniai kedai. Kai prie to prisideda madingas dizainas - dar geriau. Visą tai rasi Fila X Ray Select kolekcijoje. Ką dar vertėtų paminėti – jų išvaizda primena praeities modelius, pridedant prie dinamiškumo nostalgijos. Patogus sportinės išvaizdos viršus pagamintas iš pralaidžių orui tekstilės elementų, tokių kaip tinklelis ir patvarios sintetinės detalės, kurie apsaugos pėdas. Vidus išklotas malonia prisilietimui ir minkšta medžiaga, apsaugančia nuo nutrynimų. Visuma atsiremia į tvirtą, sintetinį padą. Padas yra ne tik storas, bet ir užtikrina sukibimą. Taip pat yra lankstus, todėl puikiai atitinka Tavo žingsnius ir užtikrina aukščiausią komforto lygį. Fila moteriškų batų kolekcijoje yra praktiškų spalvų versijų modelių. Rasi baltus Fila kedus moterims, kurie puikiai atitiks dabartines tendencijas, taip pat rusvos spalvos Fila batus, kurie pasitvirtins kelionėse už miesto ribų. Kuris modelis papildys Tavo kolekcija?

Sneakersy Fila – kam?

Fila batai tai ne tik modeliai atspindintys dabartines tendencijas. Tai taip pat pasiūlymas, užtikrinantis kasdienį komfortą. Juos gali dėvėti susitikimams su draugais, koncertams, laužavietėms, išvykoms už miesto ar pasivažinėjimui dviračiu. Pasiteisins kaip avalynė darbui, pasimatymui ar pasivaikščiojimui su šunimi. Todėl Fila X Ray Selecet tai batai visoms moterims. Tiems, kurie kasdien orientuojasi į sportišką ivaizdį, taip pat tiems, kurie mėgsta laisvalaikio pasiūlymus su streetwear‘o elementais. Puikiai tinka kaip papildymas mergaičių deriniams su suknele ar sijonu, taip pat kaip ir kasdieniams - su džinsais ir marškinėliais. Aišku viena: Fila Select batai kaip tik Tau! Juos rasi 50 style, o jei užsakysi per mūsų internetinę parduotuvę, atmink, kad perkant už 50 EUR ar daugiau pristatymas nemokamas. Pasirink stilių sau ir mėgaukis universaliais elementais – aktyviai veiklai ir dar daugiau!

Fila Ray X Select spalvos:

Populiarūs Fila moteriskų batų modeliai: