active.together for any weather

Rudenį negalime išsėdėti vietoje. Suburiame draugus ir judame į žygį! Ar tai kalnai, ar artimiausi pažintiniai takai – semiamės džiaugsmo iš judesio ir geros kompanijos. Kas lemia kiekvieno tokio žygio sėkmę? Atitinkama apranga, kuri suteikia būtiną komfortą patogiam judėjimui. Nepriklausomai nuo oro.

Šaltis? Tai ne problema

Be tinkamos striukės nė iš vietos! Rudens ir žiemos modeliai žavi funkcionalumu ir lengvumu. Gudrūs sprendimai, madingas dizainas bei sezoninės spalvos išskirs Tave kalnų bei miesto takeliuose.

Užtikrintu žingsniu

Geri batai sudaro aprangos pagrindą. Leiskis išjudinamas modelių, kurie kiekvieną rudens aktyvumą pavers saugiu ir patogiu. Šalnos, drėgmė, stiprus vėjas? Pamiršk apie tai ir jauskis užtikrintai kiekvienoje situacijoje.

Minkštai apgaubia

Patogus džemperis yra šaltojo sezono pagrindas. Nevaržo judesių, maloniai apgaubia ir užtikrina termišką komfortą aktyvumo metu. Jau turi savo idealą?

Madinga ir šilta

Žemos temperatūros ir pjaunantis vėjas? Būk ramus. Turime kepures, kurios apsaugos Tave nuo blogo oro. Suteik savo trekingo išvaizdai įdomios spalvos ir džiaukis patogia, klasikine beanie.

Patogumas yra pagrindas

Žygiuok, bėgiok, šokinėk! Niekas Tavęs nevaržo, kai renkiesi minkštas kelnes iš orui laidžios medvilnės. Patogus kirpimas leis Tau išlikti savimi, nepriklausomai nuo aplinkybių.