Vyriški batai Salomon

(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Parduotuvė Salomon

Salomon prekės ženklas yra puikiai žinomas visiems kalnų sporto mylėtojams. Čia gimstantys produktai pasižymi ypatinga medžiagų ir gamybos kokybe. Atidumas kiekvienai detalei bei nuolatinis inovatyvių technologijų pritaikytas yra charakterinė Salomon prekės ženklo savybė.

Įmonė buvo įkurta Prancūzijos Alpėse 1947 metais. Salomon yra vienas didžiausių slidinėjimo ir snieglenčių įrangos gamintojas. Didelę įmonės veiklos dalį taip pat užima profesionalios avalynės ir aprangos gamyba įvairioms kalnų sporto disciplinoms, alpinizmui, trekingui, kalnų bėgimui, greitajam vaikščiojimui bei panašiai veiklai. Asortimentas siūlo ir laisvalaikio drabužius: džemperius, striukes, marškinius ir marškinėlius itt. Jų stilius yra įkvėptas griežtai sportinio, labai mėgstamo šio prekės ženklo. Jeigu aktyvus gyvenimo būda yra Tavo variklis, jei kalnuose ir miške jautiesi lyg žuvis vandenyje, jeigu mėgsti bėgioti natūraliame reljefe, Salomon markės batai yra sukurti Tau. Prancūziškas gamintojas prezentuoja daugybę avalynės modelių, kurie yra pritaikyti skirtingoms aktyvioms veikloms. Priklausomai nuo reljefo tipo, į kurį išsiruošei, rinktis gali tarp trekingo, alpinizmo ir universalių turizmo batų miestui. Salomon nepamiršo ir modelių bėgiojimui. Gamintojas stengiasi, kad kiekvienas batų modelis turėtų viską, ko reikia, kad Tu jaustumeisi patogiai.

Idealiai veikianti ventiliacijos sistema, stabilizatorius ir bato sustiprinimas mažina traumų riziką, padas su amortizuojančiai sistema, protektorius, atitinkantis trasos sudėtingumo lygį – viskas ko reikia aukštai Salomon batų kokybei užtikrinti. Jau dabar šio puikiai žinomo prancūzų gamintojo batus gali įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Užtikriname puikias apsipirkimo sąlygas. Jeigu iškilo problemų su įsigytu produktu, visada gali jį pakeisti arba grąžinti. Įmanoma net sumažinti pristatymo išlaidas iki nulio. Vis dėl to geriausia mūsų vertybė yra prieinamos kainos, su kuriomis kviečiame susipažinti.