Žemiau rasi svarbiausią informaciją apie tavo užsakytas prekes parduotuvėje 50style.Lt.


Galimi užsakymų vėlavimai bei ilgesnis laukimo laikas bandant susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi dėl apribojimų, kuriuos sukelia COVID-19.

Darome viską, ką galime, kad užsakytos prekės pasiektų Tave laiku. Tačiau dėl epidemijos sukeltos situacijos, pristatymai gali vėluoti. Stengiamės juos, kiek įmanoma, sumažinti.

Nepavyksta susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi? Gali tekti palaukti atsakymo. Prašome kantrybės mūsų konsultantų atžvilgiu, kurie daro viską, ką gali.

Dėkojame už supratingumą.
50 style komanda

E. parduotuvėje įsigytų prekių keitimas/grąžinimas

Visus grąžinimus ir keitimus galima be rūpesčių daryti iki 30 dienų išsiunčiant prekę į sandėlį arba pristačius į parduotuvę. Susipažink su prekių gražinimo ir keitimo taisyklėmis ir sek visas instrukcijas.

Kontaktinė forma pasiekiama žemiau.
50style.lt Klientų aptarnavimo skyrius laukia Jūsų klausimų darbo dienomis nuo 10.00 val. iki 18:00 val.

Klientų aptarnavimo skyrius

INFO@50STYLE.LT
+370 5 2078502

Kontaktinė forma

Pateiktų formoje asmeninių duomenų administratoriumi yra UAB „Marketing Investment Group Lietuva“, juridinio asmens kodas 304124767, buveinės adresas Gvazdikų g. 170, Vilnius, Lietuva. Išsamiau - privatumo politikoje.

Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku