Būvimo kartu džiaugsmas yra Tau svarbiausias? Nori praleisti žavingą rudens laiką su draugais ir šeima? Išsaugok bendrų akimirkų ir susitikimų šilumą nepaisant prasto oro! Pasirūpink savimi ir savo artimaisiais geriausiai, kaip tai tik įmanoma – Better for cold days!

Madinga firminė

apranga rudeniui.

Lengvos, pereinamojo laikotarpio parkos, judesių nevaržančios striukės nuo vėjo ir maloniai šiltos pūkinės striukės. 50 style suteiks Tau pasirinkimo laisvę bei pavykusias stilizacijas.
Nepriklausomai nuo oro!

DAUGIAU

Tvirta avalynė lietingoms dienoms? Išbandyk aukštus kedus arba praktiškus aulinius! Tavęs laukia geriausias firminių batų rudeniui asortimentas. Natūralių judesių nevaržantys sportinės arba jogger kelnės praktiškai papildys kiekvieną stilizaciją.

DAUGIAU

DAUGIAU

Klasikinis arba atsegamas, su gobtuvu arba be jo – patogus džemperis yra sprendimas šaltoms dienoms. Dėvimas net po lengva striuke, drabužis suteiks Tau veiksmingą apsaugą nuo vėjo ir šalčio. 50 style turime džemperius iš geriausių pasaulinių prekės ženklų, todėl nesudėtingai suderinsi sportinę laisvę su idealia išvaizda.

DAUGIAU

Better for cold days! Better for cold days!

Šilta, minkšta, beanie tipo kepurė arba lengva gatvės stiliaus kepuraitė – atitinkamas galvos apdangalas yra būtinybė šaltuoju sezonu. Svarbiausius daiktus saugosi firminiame krepšyje arba juosmens rankinėje. Tavo įvaizdis šaltoms dienoms – Better for cold days!

DAUGIAU

Šilta, minkšta, beanie tipo kepurė arba lengva gatvės stiliaus kepuraitė – atitinkamas galvos apdangalas yra būtinybė šaltuoju sezonu. Svarbiausius daiktus saugosi firminiame krepšyje arba juosmens rankinėje.

Tavo įvaizdis šaltoms dienoms – Better for cold days!

DAUGIAU

[script]$(document).ready(function () { $('.slider').slick({ autoplay: true, infinite: true, slidesToShow: 1, slidesToScroll: 1, arrows: true, prevArrow: "", nextArrow: "" }); });[/script]