Moteriški Auliniai batai

(2)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 2

Kaina

Gamintojas

Dydis

Spalva

Užsegimas

Medžiaga

Dabar apžiūrinėji produktai Moteriška Auliniai batai
2 – tiek moteriškų aulinukų turime parduotuvėje

Dydis

36

Dydis

37

69,99 €

24,99 €

Feewear

Dydis

36

Dydis

37

69,99 €

24,99 €

Feewear
Rodyti
iš 2

Moteriški auliniai batai

Charakteriniai moteriški auliniai batai yra idealus pasirinkimas rudens ir žiemos sezonams. Jiems būdingas kibus padas, kuris puikiai pasiteisins slidžiose dangoje, o aulas apsaugos nuo šalčio ir lietaus. Su tokiais batai Tau tikrai nepritrūks vaikščiojimo komforto, tačiau įvertinsi juos už gerą stilių ir 100% universalumą!

Moteriški auliniai batai — kaip pasirinkti?

Šį avalynės tipą rasi daugelio prekės ženklų asortimentuose, tačiau ypatingo dėmesio nusipelno moteriški auliniai batai iš Feewear. Jos yra nepaprastai praktiškos dėl savo aukštos gamyklinės kokybės. Guminis padas su charakteriniais grioveliais užtikrina gerą sukibimą su danga. Ypatingai pravers žiemą ir rudenį! Moteriškų aulinių batų aulas yra pagamintas iš aukštos kokybės natūralios ir dirbtinės odos. Šios medžiagos pasižymi patvarumu ir atsparumu drėgmei ar šalčiui. Gerai išprofiliuotas, minkštas vidaus pamušalas garantuos pėdoms optimalų mikroklimatą. Auliniai batai yra patogūs, todėl nesudėtingai galėsi įveikti su kais ne vieną kilometrą bet kokiose oro sąlygose ir dangose!

Moteriški auliniai batai — kaip juos derinti?

Auliniai jau nuo ilgo laiko švenčia triumfą mados pasaulyje. Avi juos ne tik moterys, pasirenkančios aukščiausio lygio komfortą savo stilizacijose, bet ir tinklaraštininkės, ir žvaigždės, kurios puikiai nutrina senas ir įprastas mados schemas. Moteriški auliniai batai puikiai atrodo su klasikiniais džinsais ir pūkine striuk, tačiau taip pat idealiai įsikomponuoja neįpareigojančiuose deriniuose su raštuotomis suknelėmis ir paltu arba tamprėmis bei megztinio tipo suknele. Šiuos madingiausiu šaltojo sezono batus gali stilizuoti taip, kaip labiausiai mėgsti!