Nike Air Heights

(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Nike Air Heights – kedai specialioms užduotims

Komfortas, stilius ir patvarumas... viename? Tai tikslas tik tikriems profesionalams. Jeigu vis dar ieškai savo išsvajotų kedų, kurie išlaikytų kasdienio naudojimo „egzaminą“, o taip pat pasiteisintų išskirtinėse akimirkose, esi tinkamoje vietoje. Nike Air Heights batai idealiu būdu jungia savyje praėjusių dešimtmečių žavesį su šiuolaikiniais sprendimais, kurie Tavęs tikrai nenuvils. Atradęs visus jų privalumus, įsitikinsi, kad iki šiol Tavo garderobe trūko būtent šio modelio!

Kokybė su „Swoosh“ logotipu

Susimąstai į ką verta atkreipti ypatingą dėmesį šį sezoną? Nedvejok nė akimirkos — Nike visada yra šūvis į dešimtuką. Šis amerikiečių prekės ženklas nebe reikalo yra laikomas tikra legenda. Juo patikėjo milijonai žmonių visame pasaulyje tiek profesionalai, tiek ir sporto entuziastai. Aprangą ir avalynę pažymėta „Swoosh“ logotipu renkasi ne tik miesto stiliaus ir kasdienio komforto mėgėjai, bet ir tendencijų diktuotojai, stilistai ir visų pirma — sporto pasaulio įžymybės. Futbolininkai, krepšininkai, lengvaatlečiai, bėgikai — jie visi žino, kad jeigu kalba eina apie komfortą ir patvarumą, Nike neturi sau lygių. Batai Air Heights vyriškoje ir moteriškoje versijoje yra puikus to pavyzdys. Pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų — atsparios odos, patvarios gumos, minkštos tekstilės — garantuojančių ilgaamžiškumą ir nepalyginamą komfortą. Patogumą užtikrina taip pat kažkas kito — pade paslėpta Air-Sole sistema, viena iš moderniausių Nike technologijų. Lanksčios putos revoliucingai amortizuoja kiekvieną žingsnį, užtikrinant pėdoms saugumą ir atramą. Su tokia pagalba net aktyviausia diena nebus Tau baisi. Rinkis Nike prekės ženklo garantuojamą komfortą ir nelėtink, nepaisant situacijos.

Komfortas ir stilius

Gatvės stiliui — nepaklusniam, pilnam aistros ir laisvės — tikrai esame dėkingi už viena: pamoką, kurioje supratome, kad galime jungti patogumą su geru dizainu! Tai būtent dėl tikrų gatvės mados gerbėjų avalynės ir sportinės aprangos gamintojai geriau suprato mūsų poreikius. Nike šiuo keliu eina jau ne vieną dešimtmetį, kiekviename projekte jungiant komfortą su puikia išvaizda. Būtent todėl Air Heights yra tokie žavintys! Suprojektuoti tam, kad išpildytų net aukščiausius lūkesčius, džiugina akis išskirtiniu dizainu, įkvėptu tendencijomis prieš dvidešimt metų. Dvejoji ar sugrįžimas į laukinius 90-uosius yra kai kas tinkančio Tau? Atsikratyk visų abejonių! Retro įvaizdis šiuolaikiniuose projektuose yra paskutinis mados klyksmas ir puikus sprendimas stilizacijai. Derink šiuos kedus savo mėgstamiausiuose deriniuose kiekvienai dienai ir stebėk kaip keičiasi madingiausi įvaizdžiai. Ieškai klasikinių kedų juodai baltoje spalvoje? O galbūt išsirinksi blizgančius elementus, kad dar ryškiau galėtum susieti aprangą su praėjusių dešimtmečių stilistika? Sprendimas priklauso tik nuo Tavęs, o jį priimti gali be abejonių. Dėl Nike Air Heights visada atliepsi laiko madą, visose situacijose džiaugsiesi gera išvaizda bei komfortu.

Apžiūrėk Nike air Heights:

Nike air Heights spalvos: