Nike Air Max Axis

(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Šiuolaikiniai ir originalūs — kedai Nike Nike Air Max Axis

Nike produktai ilgus metus yra žinomi savo puikiu dizainu iš aukščiausiu komfortu. Nieko nuostabaus — galų gale buvo sukurti sportininkams tam, kad jie galėtų mušti rekordus ir įveikti apribojimus. Šiandien Nike yra vienas iš geriausiai atpažįstamų gamintojų pasaulyje, o jų projektus vertina tiek visi sportuojantys, tiek ir tie, kuriems tiesiog patinka miesto stilius. Tarp daugybės avalynės linijų viena iš populiaresnių yra Nike Air Max — tai ji sukėlė tikrą avalynėje taikomų amortizacijos sistemų revoliuciją. Legendiniai Nike Air Max 90 atnešė naujus projektus, kurie iki šios dienos džiaugiasi originaliu dizainu ir nepakartojamu komfortu kiekviename žingsnyje. Prie kultinės šeimos prisijungė Nike Air Max Axis — inovatyvūs kedai su dėmesį traukiančiomis banguotomis formomis.

Komfortas ar stilius? Neprivalai rinktis

Modeliai iš Nike Air Max Axis serijos buvo įkvėpti bėgimo batais iš 90-ųjų. Jų masyvus aulas primena kultinius dad shoes, tačiau aulas su banguojančių linijų motyvais suteikia jiems labiau bėgimo bateliams būdingą charakterį. Kaip idealiam modeliui ir priklauso, Nike Air Max Axis yra pristatomas versijoje vyrams ir moterims, nes tai, kas kokybiška yra universalu ir visada madinga. Jų charakterinė savybė, be banguoto aulo, yra storas padas, pakylantis kulne. Kadangi kulno srityje amortizacija yra reikalingiausia čia buvo paslėpta legendinė Air Max oro pagalvė. Priklausomai nuo linijos modelio, jis gali būti permatoma, raudonos arba juodos spalvos. Jos viduje pastebėsi tokį mechanizmą, kuris nuslopins smūgius kiekviename Tavo žingsnyje. Iš pradžių Nike Air Max Axis buvo pasirodęs žemo aulo konstrukcijoje, o šiandien gali rinktis taip pat aukštą aulą.

Idealūs kiekvienai dienai

Už savo nepaprastą patogumą Nike Air Max Axis yra skolingi ne tik padui su žymiąją oro pagalve. Kedų modelio aulas yra pagamintas iš tekstilinės medžiagos, kuri maloniai apgaubia pėdą ir užtikrina oro cirkuliaciją. Jį sustiprina plokštės iš tvirtos sintetinės medžiagos arba natūralios odos, kurios jautriuose vietose saugo nuo drėgmės ir audinio pažeidimo. Tvirta varstymo sistema, kuri buvo papuošta serijos pavadinimu, užtikrina puikų avalynės prisitaikymą. Tekstilinis pamušalas garantuos patogias sąlygas pėdoms viduje bei oro cirkuliaciją. Detalės pabrėžia originalų kedų charakterį ir aukščiausią gamybos kokybę. Nike Air Max Axis idealiai atrodys su siaurais džinsais, laisvesniais „mamos“ džinsais bei sportiniuose deriniuose su tamprėmis ir jogger kelnėmis.

Nike Air Max Axis spalvos:

Nike Air Max Axis: