Nike Air Max Graviton

(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Nike Air Max Graviton – grakštūs Air Max 50style

Nike Air Graviton kedų išvaizda įkvėpta buvo vienais labiausiai klasikiniais bėgimo batais, arba Nike Trailwind 96. Modelio stilius mus perkelia atsiminimais į 90-uosius. Būtent tais laikais karaliavo batai ant aukšto pado, kurie šiuo metu yra vadinami „daddy shoes“. Šiais metai išleisti Nike Air Graviton yra vieni labiausiai grakščių ir lieknų modelių, palyginus su jų pirmtaku.

Nike Air Max Graviton, arba patogumas visų pirma

Nike Air Max Graviton yra dar vienas modelis iš kultinės Air Max serijos. Matoma oro pagalvė, esanti kulno aukštyje, ne tik suteikia originalios išvaizdos batams, bet ir užtikrina vaikščiojimo komfortą. Oro pagalvės užduotis yra nuslopinti ir amortizuoti smūgius, kuriems esame jautrūs vaikštant. Padas papildytas guma ir specialiomis putomis. Visas modelis užtikrina patogumą, neįkainojama ypatingai tiems, kurie dirba stovimą darbą visą dieną.

90-ieji atnaujintame dizaine

Ne tik padas suteikia nesenstantį stilių, jį pagerina šiuolaikinės detalės. Tinklelio aulas išbaigtas odiniais elementais išlaiko pėdą stabiliai ir lemia batų patvarumą. Modelis Air Max Graviton be abejonės yra pasiūlymas visiems, kurie nori išsiskirti iš minios. Dėl savo kultinio charakterio jie puikiausiai tiks miestui.

Nike Air Max Graviton spalvos:

Apžiūrėk Nike Air Max Graviton: