Nike Air Max VG-R

(1)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 1

Kaina

Lytis

DYDIS

SPALVA

Dabar apžiūrinėji Nike Air Max VG-R
Pasiekiami modeliai: 1

Dydis

38,5 39 41

109,99 €

74,99 €

Nike
Rodyti
iš 1

Perimk kontrolę su kedais Nike Air Max VG-R

Ieškai vyriškų ir moteriškų laisvalaikio batų, kurie puikiai pasiteisins net ilgose bėgimo distancijose ir ne tik? Mėgsti išspausti iš savęs viską ir mikliai įveikti visus iššūkius ne tik bėgimo takeliuose, bet ir realiame gyvenime? Ponios ir Ponai, štai kedai, kurie iš naujo apibūdina komforto pojūtį arba Nike Air Max VG-R. Jeigu turi įspūdį, kad jau kažkur esi matęs šią charakterinę stilistiką, tai privalome pripažinti, kad esi labai pastabus, nes jų dizainas buvo įkvėptas vienu iš labiausiai atpažįstamu ir klasikinių Nike, arba Air Max 95. Šis modelis jungia savyje praeities dizaino elementus su šiuolaikinėmis technologijomis, kurios turi įtakos naudojimo komfortui ir suteikia progą kurti puikias tiek sportines, tiek ir kasdienes stilizacijas.

Dėmesį traukiantis žemas batų aulas buvo pagamintas iš patvarių, gerą oro cirkuliaciją užtikrinančių medžiagų: tekstilinių bei sintetinių pluoštų, o madinga varstymo sistema suteikia individualų prisitaikymą prie pėdų formos. O jeigu jau kalbame apie viršų... neįmanoma nepaminėti apie gamintojui būdingo banguoto rašto, turinčio priminti kvėpuojančius plaučius, o įstrižinė atramos sistema primena šonkaulius, todėl iš pažiūros paprasti laisvalaikio batai pasikeičia į tikrai apgalvotą ir madingą produktą.

Kedai Nike Air Max VG-R tikrai patiks visiems, vertinantiems kasdienį komfortą bei patogumą — jų vidų sudaro minkštas pamušalas, kuris saugo odą nuo nuospaudų, o visumą papildo lankstus vidpadis, pagamintas iš lanksčių ir smūgius amortizuojančių pūtų, bei guminis išorės padas, kuris ne tik garantuoja sukibimą, bet ir avalynės patvarumą.

Išvaizda, įkvėpta sportiniais automobiliais ir komfortą užtikrinančios technologijos

Modelyje Air Max VG-R, kaip ir nurodo pats pavadinimas, nepritrūko taip pat autorinės Nike Air technologijos, sudarytos iš dviejų oro pagalvių, įmontuotų tarp dviejų pado sluoksnių. Būtent minėta sistema užtikrina didesnį lankstumą, minkštumą, o taip pat veiksmingą pėdų apsaugą nuo smūgių, kurie atsiranda pėdoms susiduriant su danga. Beje, Nike Air amortizacija žymiai sumažina bato svorį, nesuvaržydama jo funkcionalumo, o tai turi daro lemiamą įtaką geresniems rezultatams (pvz., sportinėse rungtynėse) bei pagerina kiekvieno žingsnio komfortą.

Jeigu ieškai laisvalaikio batų, kurie užtikrintų Tavo pėdoms optimalias sąlygas ne tik kiekvieną dieną, bet ir bėgimo treniruotėse, būtinai atidžiai apžiūrėk moteriškų ir vyriškų kedų Nike Air Max VG-R kolekciją, kurią Tau paruošėme 50 style!

Nike Air Max VG-R:

Nike Air Max VG-R spalvos: