Vyriški Nike Hoodland

(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Nike Hoodland Suede

Sportiniai trekingo batai šiandien yra tapusi norma kiekvieno prekės ženklo asortimento norma, turinčio šioje industrijoje reikšmę. Ne visi modeliai vis dėl to pelno savo funkciją ir yra naudojami žygiams pėsčiomis. Jeigu kalba eina apie Nike Hoodland Suede, tai galime būti tikri, kad vaikščiojant jais patogiai nueisime ne vieną kilometrą. Ieškai batų, kurie įveiktų sudėtingas dangas ir padėtų Tau ištverti žiemą sporto nuotaikoje? Štai jie!

Žiemai — mieste ir kalnuose

Šis sportinės avalynės tipas tapo paskutiniuoju laiku labai populiarus. Pasirodo, kad kiekvieną metų laiką galime rengtis sportiškai, o be to užtikrinti sau patogumą bei pasijausti saugiai, kai lauke tampa šalta, slidu ir šlapia. Nike atsako į mūsų poreikius pristatydamas modelį Nike Hoodland Suede. Tai profesionalūs trekingo batai, išbaigti storos gumos sluoksniu, gerai izoliuojančiu padą nuo išorės bei tvirtu protektoriumi. Užteks į juos pažiūrėti, kad užtikrintai galėtum teigti, kad jie puikiai pasiteisins įvairaus tipo, sudėtingose reljefuose. Jų aulas yra pagamintas iš drėgmei atsparios zomšos ir siekia kulkšnies, todėl apsaugo nuo nereikalingų traumų.

Apie tai kaip išsirinkti trekingo batus rašėme čia. Nepriklausomai nuo to ar važiuoji trekingui į kalnus, ar klajoji daug po užsnigusias gatves, Nike Hoodland Suede puikiai pasiteisins!

Nike Hoodland spalvos: