Nike LD Victory

(2)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 2

Kaina

Lytis

Dydis

Spalva

Dabar apžiūrinėji Nike LD Victory
Pasiekiami laisvalaikio modeliai: 2

Dydis

38

Dydis

35,5

64,99 €

34,99 €

Nike

Dydis

38

Dydis

35,5

69,99 €

39,99 €

Nike
Rodyti
iš 2

Nike LD Victory, arba dizainas ir komfortas viename

Kedai, atsižvelgiant į savo konstrukciją bei koloritą taps nepaprastai universalūs, todėl idealiai pasiteisins kiekvieną dieną. Šiuolaikinis dizainas lemia, kad kiekvienas jų savininkas išsiskirs iš minios, o padas ir technologijos užtikrins patogumą visos dienos metu.

Įkvėpimas 90-aisiais

Amerikiečių prekės ženklo gerbėjams modelis Nike LD Victory gali atrodyti jau pažįstamas. Nieko nuostabaus, nes to pirmtakas yra nepaprastai populiarūs kedai Nike Huarache. Nauja versija žavi savo išvaizda, įkvėpta bėgimo batais iš 90-ųjų bei nepaprastu lengvumu ir patogumu. Todėl Nike LD Victory, kurie jungia savyje sportinį komfortą bei išskirtinę išvaizdą, taps idealiu pasirinkimu miesto gatvėms.

Originalios stilizacijos su Nike LD VICTORY

Aulas buvo pagamintas iš natūralios odos, tekstilinės ir sintetinės medžiagos ir todėl atrodo itin dinamiškai ir įdomiai. Charakterinis kedų elementas yra kulnas „pasiskolintas“ iš Huarache Run. Kas svarbiausia, lengvumą, o taip pat kiekvieno žingsnio amortizaciją suteikia putų padas papildytas guminiais elementais. Nike LD Victory taps išraiškingu streetwear‘o ir laisvalaikio stilizacijas papildančiu elementu.

Apžiūrėk Nike LD Victory:

Išsirink Nike LD Victory spalvas: