Nike Varsity Compete

(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Nike Varsity

Esi vyras, kuris dievina aktyvią veiklą? Nemėgsti miegoti ant laurų ir visada sieki daugiau, o prakaitas sporto salėje yra Tau geriausias laiko praleidimo būdas? Gerai pataikei! Batai Nike Varsity buvo sukurti būtent tokiems žmonėms kaip Tu — nepasiduodantiems, be kompromisų ir laisviems, o be to, vertinantiems gerą, madingą išvaizdą. Visos šios savybės yra suderintos, viename, išskirtiniame modelyje. Atrask visus jo privalumus ir džiaukis komfortu geriausiame stiliuje.

Technologijos vertos profesionalų

Kodėl Nike Varsity batai yra tokie patogūs? Jų paslaptis yra aukščiausios kokybės medžiagos ir kruopščiai apgalvotos, šiuolaikinės konstrukcijos. Sprendimai yra patikrinti geriausių — bėgikų, lengvaatlečių, futbolininkų — buvo pritaikyti kasdienio naudojimo avalynėje, padarant ją idealią beveik visoms progoms. Susitikimai su draugais ar išvyka dviračiais? Treniruotė gryname ore, o galbūt tikrai nuoširdi treniruotė sporto klube? Neprivalai rinktis! Dabar profesionaliu komfortu gali džiaugtis visur. Šių išskirtinių batų aulas minkštai prisitaiko prie Tavo pėdos ir garantuoja joms termišką komfortą, o be to išlieka nepaprastai patvarus. Kaip tai įmanoma? Viskas dėl inovatyvaus orui laidaus tinklelio sujungimo su atspariu pažeidimams sluoksniu TPU. Stabilizuojančios juostelės esančios pėdos viduryje ne tik puikiai atrodo, bet ir išlaiko pėdą savo vietoje ir užtikrina kiekvieno judesio stabilizaciją. Nepalyginamą komfortą suteikia taip pat išskirtinis padas, sukonstruotas taip, kad amortizuotų net mažiausias vibracijas ir saugotų Tavo sąnarius ir sausgysles. Būtent todėl visi Varsity modeliai yra tokie nepaprastai patogūs. Įsitikink tuo pati, kai tik juos užsidėsi — just try it!

Stilius geriausiems

Nike nuo pat savo veiklos pradžių įrodo, kad komfortas ir madingiausias dizainas gali eiti koja kojon. Ne tik gali, bet ir privalo! Patogumas, kurio Tau reikia ir gera išvaizda, kurios nusipelnei jungiasi Varsity linijose, kas lemia, kad jie tampa ideali avalynė bet kokiai progai. Šie išskirtiniai kedai pasiteisins taip pat sporto klube bei treniruotėse gryname ore, o net ir kaip laisvalaikio batai su trupučiu sportinės elegancijos. Jų paprastas aulas buvo išprofiliuotas taip, kad madingai atidengtų kulkšnį, o klasikinė spalvų paletė suteikia galimybę prisitaikyti šį modelį beveik kiekvienoje stilizacijoje. Rinkis klasikinę black and white versiją arba nesenstantį juodą aulą ir padą bei džiaukis patikrintai sprendimais geriausiame stiliuje. O galbūt ieškai ko nors, kas suteiks Tau energijos ir atkreips aplinkinių dėmesį? Be problemų! Būtent tokiems žmonėms kaip Tu — nekukliems ir aistringiems — Nike paruošė Varsity Compete ugnies raudonos spalvos versijoje. Nelauk — jau šiandien atrask idealų modelį sau ir džiaukis komfortu geriausiame stiliuje!

Išsirink spalvas:

Kiti Nike vyriški bėgimo batų kolekciją: