PATARIMAI

Išeini iš namų, kai oras dar yra gražus, o grįžti skubėdamas, peršlapęs iki paskutinio siūlo. Skamba pažįstamai, tiesa? Kiekvienas iš mūsų nors kartą gyvenime yra užklupusi netikėta liūtis, kuri pakeitė visus ilgai kurtus planus. Ką daryti tokioje situacijoje? Reikalai atrodo paprastai — aprangą pakabiname džiūti, o avalynę pastatome netoli šildytuvo, kad... stop! Būtent šią akimirką daugelis iš jūsų daro klaidą, kuri žymiai sutrumpina mūsų mėgstamų kedų ar inkariukų naudojimo laiką. Sužinok, kaip tinkamai džiovinti šlapius batus, kad jiems tai nepakenktų. Tai nėra taip jau paprasta!

Skaityk toliau...

Fitneso treniruotės nėra pačios sudėtingiausios, o tai yra jų neabejotinas privalumas, nes dalyvauti jose gali beveik visi. Nėra tai taip pat brangus sportas, nes nereikalauja brangios įrangos ar specialios sportinės aprangos?. Dar geriau – neprivalome net pirkti abonemento į sporto klubą, nes šio tipo pratimus sėkmingai galime atlikti net namuose. Svarbiausia ir vienintele išlaida taps batai – ne bet kokie, o skirti specialiai fitnesui.

Skaityk toliau...

Šio prekės ženklo populiarumas lemia, kad rinkoje atsiranda daugybę neoriginalių produktų, kurie vietoje komforto ir puikios išvaizdos sukelia... tik nusivylimą. Sužinok, kaip atpažinti adidas klastotes ir nesileisk apgaunamas!

Skaityk toliau...

Kuprinė, penalas, vadovėliai, pietų dėžutė... Sudarant būtinų mokyklai dalykų sąrašą savo vaikui nepamiršk apie patogią antrą avalynės porą. Tai yra nepaprastai svarbus po atostoginio garderobo dalis, galų gale Tavo mažylis mokykloje praleidžia keliasdešimt valandų per savaitę. Kaip rasti idealų modelį, į ką atkreipti dėmesį prieš įsigyjant ir ar verta investuoti į papildomus batus kūno kultūros pamokoms? Ramiai. Mes padėsime Tau surasti atsakymus į visus klausimus.

Skaityk toliau...

Artėja dar vieni mokslo metai? Laikas ruošti moksleivio ekipuotę! Jeigu vadovėlius įprastai perkame anksčiausiai, panašiai kaip ir sąsiuvinius ar kanceliarijos priemones, tai dažnai pamirštame apie aprangą kūno kultūros pamokoms. Rezultatas? Vaikas eina į pirmą (ir kitas) pamokas su tuo, ką randate namuose. O tai yra klaida. Nes nors įprastiniai medvilniniai marškinėliai ir kelnės tiks sporto salei, tačiau avalynė yra rimtesnis reikalas, kuriam verta skirti šiek tiek daugiau dėmesio. Sužinok, kaip išsirinkti gerus sportbačius kūno kultūros pamokoms, kad užtikrintum vaikui viską, ko reikia.

Skaityk toliau...

Galėtų atrodyti, kad atitinkamų batų vasarai išrinkimas savo vaikui yra smulkmena. Jie privalo būti patogūs, lankstūs ir... gražūs! Kokia turėtų būti vasaros avalynė vaikams?

Skaityk toliau...

Balti batai yra labai madingi, puikiai atrodo daugelyje įvairių stilizacijų ir konfigūracijų. Siūlome rinktis profesionalias valymo priemones, kad kuo ilgiau galėtum džiaugtis jų sniego baltumo spalva.

Skaityk toliau...

Balti batai yra labai madingi, puikiai atrodo daugelyje įvairių stilizacijų ir konfigūracijų. Siūlome rinktis profesionalias valymo priemones, kad kuo ilgiau galėtum džiaugtis jų sniego baltumo spalva.

Skaityk toliau...

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku