Kaip atpažinti originalius Converse?

Be jų tikrai sudėtinga išsiversti. Originalūs Converse inkariukai pasiteisins nepaisant progos ir tinka beveik prie visko. Puikiai atrodo prie džinsų ir sportinių kelnių, taip pat šortų, suknelių ir sijonų, net tų labiau elegantiškų. Šių batų universalumas ir jų nenuviliantis patvarumas lemia, jog juos labai mėgsta... todėl neretai iš padirbinėjama. Kaip atpažinti neoriginalią prekę ir nesileisti apgaunamiems? Štai šusnis patarimų, kurie suteiks galimybę išvengti skaudžių nusivylimų.

Inkariukai online

Nepriklausomai nuo to, kur apsiperkame, visada turime būti atidūs. Nesąžiningi pardavėjai ir gamintojai žino daugybę būdų tam, kad mus apgauti... ir nesidrovi tuo pasinaudoti! Pasiduoti manipuliacijai ypatingai paprasta perkant Internetu. Kai neturime prieigos prie produkto, turime pasitikėti nuotraukomis, o šios... ne visada atitinka norimą kokybę. Spaudi ant prekės ir matai tik nelabai ryškią, pikselių pilną nuotrauką, kuri nesuteikia galimybės įžiūrėti detalių? Būk dėmesingas — pardavėjas tikriausiai turi ką slėpti! Tavo dėmesį turėtų taip pat atkreipti kaina. Labai žema retai kada liudija išskirtinę nuolaidą — daug dažniau tai yra signalas, jog kažkas bando Tau parduoti neoriginalius Converse. Nesileisk apgaunamas! Pirk tik tokioje parduotuvėje, kuria galima pasitikėti ir kuri neslepia nuo Tavęs jokios informacijos apie prekę.

Geras pirmas įspūdis

O kas su fizinėmis parduotuvėmis? Čia vertėtų irgi išlikti labai nuovokiais — nesąžiningi tiekėjai tiesiog užtvindo parduotuves neoriginaliais batais! Kartais klastotes yra labai paprasta atpažinti, tačiau dažniau manipuliacija yra sunkiau pastebima. Į ką dar atkreipti dėmesį? Perkant savo pirmus (arba kažkelintus) Converse inkariukus skirt laiko tinkamai apžiūrėti produktą. Tavo dėmesį turėtų atkreipti visokie netobulumai, matomi iš pirmo žvilgsnio. Dėmės, nutrynimai netikėtose vietose, kabančios siūlės ar suplyšę raišteliai? Kreivas aulas ar nelygumai? Būk budrus — tai gali būti klastotė! Prekės ženklai su įsitvirtinusia reputacija (tokie, kaip Converse) nesuteikia sau galimybių taip nerūpestingai gaminti ar iškraipyti produktą. Į prekyba patenka tik aukščiausios kokybės prekė... arba jokia. Todėl jeigu turi įspūdį, kad batas, kurį laikai rankoje yra klastotė, tačiau vis dar nesi tuo įsitikinęs, paprašyk pardavėjo parodyti pakuotę. Originalūs kedai atkeliauja į pardavimo vietas geros kokybė dėžutėse, o ne popieriaus storumo suglamžytose pakuotėse arba, kas blogiau, paprasčiausiame maišelyje.

Velnias slypi detalėse

Pirmas įspūdis praėjo gerai? Dar neskubėk jų pirkti! Kartais ženklai to, kad reikalą turi su klastote, yra labai subtilūs. Jeigu medžiagos ir guminio pado kokybė nežadina Tavyje jokių pastebėjimų, įsižiūrėk į tai, kaip šie du elementai buvo tarpusavyje sujungti. Ar kažkur yra pastebimos dėmės nuo klijų? O galbūt kažkuri dalis yra nerūpestingai išsikišusi? Sukčiaujantys gamintojai taiko pigias medžiagas ir netik daug pastangų deda į gamybą — todėl nieko nuostabaus, jog dažnai pasitaiko atvejai, kai batų patvarumas yra labai trumpalaikis. Ypatingą dėmesį atkreipk į siūles — būtent ten labai neretai galime pastebėti klaidas. Kabantys siūlai (ypatingai viduje), kreivi perėjimai ir išsikišusios medžiagų dalys pasitaiko tik neoriginalioje keduose.

Ar tai tikrai Converse?

Ar žinai, kad žmogaus smegenis neskaito kiekvieno žodžių raidę po raidę? Užteks, jog pirma raidė yra savo vietoje ir tai visai neatkreips mūsų dėmesio. Nesąžiningi gamintojai dažnai pasinaudoja šiomis žiniomis, todėl neretai taiko tokį triuką, lengvai pakeisdami pavadinimą. Nesileisk apgaunamas! Įsitikink, jog ant „Converse“ pavadinimo kiekvienas simbolis yra savo vietoje, o užrašas aulo viduje nesiskiria nuo to, kuris yra ant pakuotės ar pado. Būtinai atkreipk dėmesį į prekės ženklo logotipą — jis tai pat būna pakeičiamas, jog paslėptum tai, jog produktas yra neoriginalus. Geriausiai pasinaudoti internetu ir prieš perkant greitai palyginti logotipą ant batų su tuo Converse internetiniame puslapyje. Viskas sutampa — tiek dėl prekės ženklo simbolių ir kokybės? Pirk drąsiai. Rankose laikai tikrai originalų produktą, kuris pasitarnaus Tau daugybę mėnesių.

Išsirink sau originalius moteriškus Converse batus