Kaip išsirinksi maudymosi kostiumą į baseiną?

Atitinkamas maudymosi kostiumas yra ne tik vasaros paplūdimių būtinybė. Toks, su kuriuo gerai jautiesi ir kuris pasiteisintų bet kokiu metų laiku baseine, vandens parke ar karštose versmėse. Susimąstai, į ką turėtum atkreipti dėmesį renkantis maudymosi kostiumą baseinui? Žemiau pasistengsime atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių klausimų.

Gražus vs. praktiškas maudymosi kostiumas

Žinoma, pirmas dalykas, į kurį atkreipsi dėmesį yra tai, kad Tavo naujasis kostiumas būtų tiesiog... gražus. Jis turi Tau patikti ir tikti prie Tavo silueto, o jo koloritas turėtų atliepti individualų skonį. Tai yra nepaprastai svarbu — galų gale nuo to priklauso Tavo pasitikėjimas savimi. Tačiau gražiausiais, madingiausias ir įdomiausio fasono kostiumėlis, kuris puikiai pasiteisins prie vandens telkinių arba kaip miesto stilizacijų dalis, nebūtinai bus praktiškas pasirinkimas baseinui. Žinoma, tai nereiškia, kad maudymosi kostiumėlis baseinui privalo būti negražus, visai priešingai! Išsirink modelį su įdomiais raštais, išsiskiriančiomis petnešėlėmis arba nestandartinio fasono. Patrauklus kostiumas gali būti taip pat nepaprastai patogus.

Kokį rinktis baseinui?

Be to, kaip modelis atrodo, vertėtų atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios buvo pagamintas. Kodėl? Dėl to, kad vanduo baseine turi chloro, todėl ne kiekviena medžiaga pasiteisins baseine. O tokia, kuri nėra tam pritaikyta, paveikta vandens išsitemps ar net neteks spalvos. Todėl vertėtų atkreipti dėmesį į kostiumėlio sudėtį. Sportiniai maudymosi kostiumai, kurie puikiai pasiteisins plaukimui, turėtų savo sudėtyje turėti šiek tiek elastano. Kodėl? Ši medžiaga lemia, kad kostiumas prisitaikys prie kūno formų, atitinkamai priglus ir švelniai tempsis, kai Tau to reikės.

Vyriška maudymosi apranga

Tavo kuprinė pilna kišenių ir skyrių, bet vis tiek kažkaip sugebėjai, kad jos vidinis (arba išorinis) medžiagos sluoksnis buvo suteptas rašiklio rašalu? Nusiramink, sulaužytas rašiklis ir išsilietas rašalas ant medžiagos, tai ne pasaulio pabaiga! Šiuo atveju yra bent du būdai, kaip atsikratyti dėmių – pirmasis su citrinos sultimis ir antrasis, kuriam reikalingas alkoholis.

Dažnai tinkamo maudymosi kostiumo paieškose moterys susiduria su sunkumais. Dėl šios priežasties apie vyrus neretai pamirštama. Jie taip pat turi platų projektų pasirinkimą. Nori sužinoti daugiau? Tai yra klasikiniai, priglundantys vyriški maudymosi kostiumai, glaudės bei šortai baseinui. Didžioji dalis vyrų dažniausiai pasirenka trečią variantą — tai patogesnis, laisvesnis, greitai džiūstanti modelis, nevaržantis judesių. Neretai šortai idealiai tinka paplūdimiui, tačiau baseinuose neretai būna draudžiami. Kodėl? To priežastys dažnai yra susijusios su higiena. Baseino prižiūrėtojai dažnai baiminasi, kad vyrai dėvi tuos pačius šortus į baseiną, su kuriais anksčiau vaikščiojo po miestą. Todėl plaukimui uždaroje patalpoje verta išsirinkti klasikines maudymosi glaudes. Renkantis jas nepamiršk atkreipti dėmesį į jų dydį — negali priglusti per daug, kad nevaržytų judesių, bet ir ne per laisvos — kitaip nuolat jas taisysi.

Vientisi moteriški maudymosi kostiumai

Pereikime dabar prie moteriškų maudymosi kostiumėlių. Čia rinktis gali tiek vientisus, tiek ir dviejų dalių kostiumėlius. Baseine dažnai pasiteisina tie pirmieji. Kodėl? Jeigu baseiną lankysi tik dėl plaukimo, venk maudymosi kostiumėlių su kaspinais, klostėmis ar kitais priedais. Be to, vientisas maudymosi kostiumėlis suteiks Tau gerą galimybę vengti demonstruoti tų kūno vietų, kurias verčiau norėtum paslėpti. Toks fasonas gali suteikti daugiau pasitikinėjimo savimi. Plaukimui skirtas maudymosi kostiumėlis turi atitinkamai priglusti, negali spausti, nei pasižymėti tokiais elementais, kurie sumažintų Tavo matomumą po vandeniu. 50 style parduotuvėse rasi keletą vientisų moteriškų maudymosi kostiumėlių, kurie išpildys Tavo lūkesčius. Tai bus vienspalviai, su atostogas primenančiu užrašu arba modeliai išlaikyti jūreiviškame stiliuje — su baltai mėlynomis juostelėmis. Vientisi maudymosi kostiumai iš Lotto ir Up8 bus tikru šūviu į dešimtuką.

Bikinis baseinui

Kita galimybė yra rinktis baseinui dviejų dalių moterišką maudymosi kostiumėlį, dar, paprasčiausiai vadinamu, bikini. Šio tipo fasonas pasiteisins tada, kai eini į baseiną atsipalaiduoti, pasidžiaugti vandens pramogomis arba tiesiog nori puikiai atrodyti. Rinktis gali iš bikinio viršaus, kuris yra sustiprintas bei pasižymi minkštomis pagalvėlėmis, o taip pat klasikinę versiją — be pagalvėlių. Pasiekiamų modelių kirpimai primena Tavo įprastinį apatinį trikotažą arba yra surišami ant sprando. O kokią rinktis moteriškų maudymosi kostiumėlio apačią? Tokią, kuri idealiausiai tiktų prie viršaus arba derink universalią vienspalvį koloritą, kuris tiks prie kitų viršutinių bikinio dalių? Pasirinkimas priklauso tik nuo Tavęs.

Prieš įsigyjant atitinkamą maudymosi kostiumėlį į baseiną visų pirma prisimink, kad su juos privalai gerai jaustis. Drabužis negali varžyti Tavo judesių, bet ir negali būti per laisvas. Be to, svarbu, kad suteiktų Tau būtiną komfortą. Jeigu nemėgsti kažkokios savo silueto vietos, išsirink tokį kostiumėlį, kuris sugebės tai paslėpti. O jeigu dairaisi madingo ir praktiško bikinio užeik į mūsų fizines parduotuves bei online. Čia rasi tiek moteriškus, tiek ir vyriškus maudymosi kostiumėlius — ir ne tik plaukiojimui baseine.

Išsirink maudymosi glaudes