Kaip laikyti batus? Sužinok mūsų patarimus!


Batai treniruotėms, į kalnus, kiekvienai dienai ir į vakarėlius. Modeliai vasarai, žiemai ir pereinamajam laikotarpiui. Net minimalizmo ir praktiškumo gerbėjai žino, kad geri batai yra kasdienių stilizacijų pagrindas, o tokiu būdu ir patogumo garantija. Tačiau tuo pačiu iškyla klausimas — kaip laikyti avalynę, kad ji neužimtų daug vietos? Ką daryti, kad ją galėtume džiaugtis kuo ilgiau? Žemiau pateikėme Tau keletą mūsų mėgstamų būdų, kaip išsaugoti avalynę geriausioje būklėje!

Atitinkamas saugojimas


Tavo batų spintelė yra standartinio dydžio, o mėgstamų porų skaičius nuolat auga? Stengiesi jais rūpintis ir ne dėti vienų ant kitų, bet kuo toliau, tuo sunkiau visus sutalpinti? Tokiu atveju skaityk ir būk įkvėptas mūsų batų laikymo sprendimais!

  • Batų dėliojimas šalia vienas kito, bet priešinga kryptimi Šis būdas pasiteisins ypatingai moteriškų aukštakulnių atveju. Taip sutaupysi daug vietos, o atidarius spintelę iš karto matysi konkrečią porą.
  • Batas ant bato Šiuo atveju būtina išsaugoti atsargumą, kad nepažeistum aulo ir nesulenktum kulno. Šį sprendimas geriausiai tiks minkštai sportinei avalynei, šlepetėms arba balerinoms. Svarbu, kad kulno aukštyje atsirastų kito bato priekis. Tokiu būdu iš viršaus ir apačios batų aulą saugo padas, todėl sumažina riziką išsipurvinti.
  • Pasinaudok dėžutėmis Turi įprotį įsigijus naują batų porą išmesti jų originalią pakuotę? Tai klaida! Būtent joje yra paprasčiausia laikyti batus — ne tik žieminius ar elegantiškus, bet ir sportiniu arba kasdienius. Kodėl? Nes jų forma nebus linkusi išsikreipti, batai nekaups dulkių ir neišbluks jų spalvos. Jie tiesiog bus saugūs, o dėl papildomos apsaugos ant viršaus gali uždėti dar vieną dėžutę arba pastatyti kitą batų porą.
  • Batų laikymas maišeliuose Šis sprendimas puikiai pasiteisina, jeigu neturi dėžučių. Dažnai šie medžiaginiai maišeliai yra laikomi ir naudojami norint apsisaugoti nuo dulkių. Be to, jie padeda palaikyti tvarką — tos poros vienetai visada bus toje pačioje vietoje.

Priežiūra pasibaigus sezonui


Kita patarimas yra batų tvarkymas yra jų grupavimas atsižvelgiant į sezoniškumą. Iš esmės dėl patogumo ir galimybės greitai rasti norimą porą. Žiemą tikrai neprireiks vasariškų sandalų ar šlepečių, o vasarą tikrai neužsidėsi sniego batų. Todėl gali juos sudėti į aukštesnę lentyną spintoje arba kažkur giliau. Jeigu žiemos arba vasaros batus laikai mažiau naudojamoje spintos dalyje, pasirūpink jų tinkama priežiūra. Peržiūrėk visus modelius ir atsikratyt tais, kurie jau nėra geroje formoje. Jeigu yra galimybės juos pataisyti — nunešk juos pas specialistą. O jeigu viskas su jais gerai ir nematai poreikio taisyti, batų priežiūra užsiimk pats.

  • Pirmasis žingsnis bus tikslus batų valymas, priklausomai nuo medžiagos, iš kurios jie yra pagaminti.
  • Kitas etapas yra sutikrinimas, ar padas nėra atsiklijavęs nuo aulo ir ar nematyti kitokių pažeidimų.
  • Vėliau verta užsiimti batų impregnavimu, taikant tinkamas priežiūros priemones.
  • Verta taip pat įsigyti kurpalius — jie tikrai pravers, ypatingai rudens arba žiemos batams. Kam juos naudoti? Kad avalynė išlaikytų savo pirminę formą ir ant aulo neatsirastų raukšlių.
  • Jeigu jauti nemalonų kvapą, pritaikyk blogą kvapą neutralizuojančias priemones.
  • Įdėk batus į dėžutes arba maišelius, kad jie nedulkėtų ir geriausiuose sąlygose lauktų kito aktyvaus sezono.

Pasirūpink idealiomis laikymo sąlygomis


Susimąstai apie tai, kad gali pakenkti Tavo batams ir nori šio dalyko išvengti? Mūsų tai visai nestebina — kiekvienas nori džiaugtis gerai atrodančiais batais kuo ilgiau. Todėl mes patariame! Netinkama kaimynystė yra per didelė drėgmė, laikymas šalia aukštų temperatūrų (pvz. šalia radiatoriaus) bei saulės spindulių. Dėl to aulas gali pakeisti spalvą, o klijai taps ne tokie patvarūs. Todėl verta avalynę laikyti ten, kur yra sausa, tamsu ir ne itin šilta. Tokios sąlygos suteiks Tau galimybę mėgstamais batais džiaugtis ilgiau.

Turime viltį, kad mūsų patarimai apie mėgstamiausių kedų, sportinių batelių, žiemos ar vasaros batų laikymą yra Tau naudingi. O jeigu vis dar ieškai idealios poros sau arba savo artimam — apžiūrėk mūsų asortimentą fizinėse parduotuvėse arba online.

Išsirink originalius batus

49.99

33.99

59.99

21.24

44.99

19.54

59.95

38.24

44.99

22.99

44.99

33.99

44.99

38.24

44.99

69.99

54.99

14.95

8.49

69.99

59.99

34.99

69.99

54.99