Kokią avalynę būtina turėti mokykloje?

Kuprinė, penalas, vadovėliai, pietų dėžutė... Sudarant būtinų mokyklai dalykų sąrašą savo vaikui nepamiršk apie patogią antrą avalynės porą. Tai yra nepaprastai svarbus po atostoginio garderobo dalis, galų gale Tavo mažylis mokykloje praleidžia keliasdešimt valandų per savaitę. Kaip rasti idealų modelį, į ką atkreipti dėmesį prieš įsigyjant ir ar verta investuoti į papildomus batus kūno kultūros pamokoms? Ramiai. Mes padėsime Tau surasti atsakymus į visus klausimus.

Pirmoje vietoje — komfortas


Pėda, kuri nuolat auga, yra ypatingai jautri ir ūmi traumoms. Pasikeitimui mokykloje vaikiški batai visų pirma privalo būti atitinkamai išprofiliuoti, užtikrinti stabilumą ir nekelti diskomforto. Puikiai pasiteisina aukštos kokybės kedai arba inkariukai. Pagaminti iš natūralios ar ekologiškos odos, arba orui laidžios tekstilės, todėl avalynė yra lengva, patogi ir patvari. Lygiai vienodai yra svarbūs batų viršus kaip ir jų vidus — rinkis modelius su minkštu, nuospaudų nesukeliančiu pamušalu ir išprofiliuotu bei lanksčiu įdėklu. Slidžiose koridoriuose geriausiai pasiteisins guminiai neslystantys batų padai, sumažinantys paslydimo riziką. Šio tipo pasiūlymus turi savo asortimente tokie prekės ženklai kaip Nike, adidas, Converse ar Reebok. Jų jaunatviškas asortimentas savo kokybe nesiskiria nuo projektų suaugusiems ir yra kurta su ypatingu dėmesingumu vaikiškos pėdos poreikiams. Papildomas kedų ir inkariukų privalymas yra jų universalumas — pasiteisins tiek vasarą, tiek ir žiemą, priešingai negu sandalai arba šlepetės. Neverta taip pat pasiduoti pirmųjų aukštakulnių prašymams. Tiesa, galbūt draugės būtų sužavėtos, tačiau mokytojai — nebūtinai. Ką jau kalbant apie riziką susižeisti čiurną.

Batai kūno kultūrai


Verta investuoti į dvi batų poras pasikeitimui. Pirmoji pora, geriausiai laisvalaikio tipo, puikiausiai pasiteisins mokyklos koridoriuose, užtikrinant patogumą ilgomis vaikščiojimo valandomis, bet taip pat madingą išvaizdą. Antroji, fizinio pasirengimo pamokoms, kad pasiteisintų intensyviai judant ir užtikrintų komfortą likusią dienos mokykloje dalį. Intensyvūs sportiniai užsiėmimai asocijuojasi su gausesniu pėdų prakaitavimu, į ką taip pat turėtume atsižvelgti. Todėl geriausiu pasirinkimu yra universalūs treniruočių modeliai, kurie tiks tiek sporto salėms, tiek ir mokyklos aikštelės dangai. Tačiau, jeigu žinai, kad Tavo vaikas dievina krepšinį arba futbolą, išsirinkit patogius futbolo batus salei, batelius su dygsniais arba aukštus, čiurnas apsaugančius kedus krepšininkams.

Ne tik praktiška, bet ir madinga


Nevyks paslėpti, kad avalynės išvaizda turi milžinišką reikšmę. Patogumas, komfortas, patvarumas, nesudėtinga priežiūra yra viena, bet puikus dizainas, kuris sužavės visus vaikus, — nemažiau svarbus. Vertėtų išsirinkti modelį, kuris įsikomponuotų į Tavo vaiko skonį, tačiau tuo pačiu būtų universalus, pasiteisinantis įvairiuose mokyklos įvaizdžiuose. Visada geras pasirinkimas yra monochrominiai modeliai klasikiniuose juodai baltose spalvose arba pasteliniuose rožinės bei žydros atspalviuose. Geru kompromisu taps neutralūs siluetai, paįvairinti stipriu akcentu, pavyzdžiui, neoniniu logotipu. Fasonų ir variantų pasirinkimas yra platus, todėl kiekvienas ras kai ką sau. Geriausi prekės ženklai, kaip Nike, Vans ar adidas užtikrino tai, kad batai patiktų tiek moksleiviams, tiek jų tėvams.

Išsirink sau originalius sportiniai bateliai vaikams

69.99

55.24

49.99

33.99

54.99

46.74

24.99

16.99

69.99

39.99

34.99

29.99

37.99

34.99

59.99

34.99

49.99

29.99

39.95

22.99

39.99

29.74

44.99

22.99

44.99

33.99

44.99

38.24

Išsirink sau originalius futbolo batai vaikams