Kokią kuprinę mokyklai naujiems metams?

Kokią kuprinę mokyklai naujiems metams?

Pasiruošimas mokyklai įgijo greičio. Ar norite suspėti prieš poatostoginę karštinę? Jau dabar apsidairyk būtiniausių dalykų. Žinoma, kitas sąrašo elementas kuprinė! Kaip pasirinkti geriausią? Patariame!

Mokyklos kuprinė – kokią?

Mokyklinė kuprinė tai pats būtiniausias dalykas ruošiant moksleivį, nesvarbu, kiek jam metų. Verta jį pritaikyti vaikui ne tik pagal dizainą, bet ir kitus parametrus, kurių dėka pasirinktas modelis bus patogus, ne per sunkus ir sutalpins viską, ko reikia. 50style rasite mokyklinių kuprinių, tokių kaip adidas, Puma, Nike ar Vans puikiai tinka pirmokams, bet ir patiks vyresniems mokiniams, pavyzdžiui, gimnazistams. Taigi į ką atkreipti dėmesį renkantis mokyklinę kuprinę?

1

Dydis - tai labai svarbu!

Negali nusipirkti mažam vaikui didelės mokyklinės kuprinės, kuri iškils iš galvos. Tuo pačiu gimnazistas atrodys juokingai su maža kuprine. Mokyklinės kuprinės dydis turėtų būti parenkamas atsižvelgiant į vaiko ūgį. Viskas, ką Tau reikia padaryti, tai patikrinti produkto aprašyme pasirinkto modelio matmenis ir tada palyginti juos su vaiko ūgiu. Gali lengvai nustatyti, ar kuprinė Tau tinka.

2

Talpa – priklausomai nuo mokymosi etapo

Visiškai kitokį kiekį į mokyklą ims pirmokas, o kitą – gimnazistas, kuriam reikia bent penkių sąsiuvinių įvairiems dalykams, o dažnai ir vadovėlių ar pratybų sąsiuvinių. Todėl antras svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti, yra kuprinės talpa. Patikrink, ar pasirinktas modelis platus ir gilus – tokia mokyklinė kuprinė pravers vyresniam vaikui, o gal priešingai.

3

Kaip supakuoti – tai yra, viskas tvarkinga

Kitas svarbus klausimas yra mokyklinės kuprinės pakavimo talpa, kuri, priešingai nei atrodo, nėra tokia pati kaip talpa. Supakuojama kuprinė yra tokia, kurioje vaikas gali lengvai laikytis tam tikros tvarkos. Pavyzdžiui, pravers du atskiri skyriai knygoms ir sportiniams drabužiams. Geras sprendimas yra maža kišenė viduje, kurioje gali paslėpti savo tapatybės kortelę, piniginę ar telefoną. O priekinės ir šoninės kišenės puikiai tinka pietums. Jei Tavo vaikas turi problemų palaikyti tvarką savo artimoje erdvėje, mokyklos kuprinė su daugybe tokių sprendimų bus puiki pagalba!

4

Dizainas - vaiko pasirinkimas

Tobula mokyklinė kuprinė neabejotinai turėtų būti praktiška ir funkcionali, tačiau kad vaikas norėtų ją nešioti, ji turi jam patikti! Todėl, būdamas tėvu, gali pasirinkti modelius, kurie Tau tinka pagal dydį, pakavimą ir talpą, o likusius taškus palikti vaikui! Leisk jam nuspręsti, kokią spalvą ar modelį jis nori dėvėti šiais metais. Dėl to jis mielai susikraus į mokyklą (bent jau pirmą dieną!).

Išsirink savo kuprinę mokyklai

24.99

12.99

19.99

14.99

34.99

22.99

19.99

9.99

19.99

7.99

19.99

12.99

22.99

9.99

39.99

34.99

22.99

9.99

24.99

17.99

44.99

34.99

29.99

27.99