Kokias kelnes rinktis sportui? Kelnės, tamprės, šortai

Susimąstai, koks kelnių tipas pasiteisins sporto metu? Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo daugelio dalykų, tokių kaip fasonas, medžiagos rūšis bei, žinoma, sportas, kuriuo užsiimi. Sužinok, kokios kelnės pasiteisins Tavo atveju!

Numeris 1 komforto kategorijoje — sportinės kelnės

Tai populiariausias, šalia tamprių, sportinių kelnių tipas. Joms būdingas laisvas fasonas, kuris palieka vietos funkcionaliems priedams, kai antai kišenėms, raišteliais reguliuojamam priekiui bei tamprioms suvaržymams klešnių apačioje. Paprastai tokios kelnės yra pagamintos iš storos medvilnės, todėl yra laidūs orui bei neleidžia odai šalti. Puikiai pasiteisins bėgiojant arba treniruotėse gryname ore — nebe reikalo juos taip pat vadinama jogger‘iais. Jeigu kyla poreikis turėti dar laisvesnius čiurnos judesius, apžiūrėk 7/8 ilgio modelius, pavyzdžiui, Lotto Speedrun W III — bėgimo kelnes, kurių fasonas užtikrina judesių komfortą.

Apžiūrėk sportines kelnės

Antra oda — tamprės

Tamprės tai dar vienas nepaprastai populiarus sportinių kelnių tipas. Jų mėgėjai vertina jas už tamprumą ir patogumą — dėl priglundančio fasono, tamprės tampa lyg „antra oda‘, o Tu tiesiog pamiršti, kad jas dėvi. Gali rinktis kompresinius modelius, kurie dėl spaudimo pagerina kraujotaką ir aprūpina raumenis deguonimi. Paskutiniu metu labai madingos yra tamprės su tinklelio elementais (kaip, pavyzdžiui, Umbro Abigaille), kurios be stilingos išvaizdos pagerina ventiliaciją bei tampa puikiu pasirinkimu treniruotėms vasaros metu. Kadangi tamprės yra pagamintos iš plonos medžiagos (dažniausiai medvilnės arba nailono), pasiteisins labiau sportuojant sporto klube arba šiltomis dienomis. Kai temperatūros kyla, gali rinktis 3/4 ilgio tampres (pavyzdžiui, adidas W D2M 3S), o kai nukrenta — termiškus priglundančius modelius (kaip Feewear Ermine).

Apžiūrėk tampres

Šortai — ne tik į miestą

Šortai yra geras pasirinkimas beveik visoms sportinėms veikloms — dėl lengvumo ir laidumo orui jie ypač gerai pasiteisins disciplinose, kurios iš Tavęs reikalauja didelių pastangų. Visa laimė, kad rinkoje yra pasiekiami šortai su specialiomis technologijomis, dėl kurių neprivalai jaudintis dėl prakaito, nes, pavyzdžiui, Nike modelis Challenger pasižymi Dri-FIT sistema, užtikrinančia greitą drėgmės išgarinimą. Šortų ilgi taip pat gali išsirinkti atitinkamai pagal savo poreikius, tačiau bėgimo metu geriau apsiteisins ilgesnį ir prisitaikančio fasono modeliai, kurie išliks savo vietoje (apžiūrėk šortus Up8 Taif). Jeigu mėgsti bėgioti vakarais, vertingu elementu taps šviesą atspindinčios detalės ant Tavo aprangos (tokį sprendimą rasi projekte adidas D2M).

Apžiūrėk šortus

Kai kurie šortų tipai tradiciškai yra susiję su tam tikromis, konkrečiomis sporto šakomis, bet jeigu turi savo mėgstamą fasoną, nebijok laužyti stereotipų. Atkreipk dėmesį į medžiagų sudėtį ant etiketės: modeliai iš medvilnės geriau praleidžia orą, elastanas suteikia jiems patvarumo bei lankstumo, o poliesteris lemia, jog modelis greitai džius. Patogūs šortai yra svarbus žingsnis kokybiškos treniruotės link — dar kartą atidžiai perskaityk aukščiau paminėtus patarimus ir sužinok, kokį naują sportinių kelnių tipą vertą išbandyti!

Išsirink savo moteriškas kelnes treniruotėms

24.99

11.99

19.99

9.59

24.99

10.39

39.99

31.99

29.99

23.99

24.99

11.99

29.99

14.39

29.99

18.39

24.99

14.39

169.99

27.99

Išsirink savo moteriškus sportinius šortus

Išsirink savo vyriškas kelnes treniruotėms

39.99

18.39

39.99

23.99

49.99

39.99

49.99

31.99

19.99

15.99

19.99

15.99

Išsirink savo vyriškus sportinius šortus