Kokias sportines šlepetes išsirinkti?

Patogios ir praktiškos šlepetės yra neatskiriamas sportinės ekipuotės elementas. Be jų neįsivaizduojame sau plaukiojimo baseine ir aktyvaus laisvalaikio prie jūros ar ežero. Tai taip pat puiki avalynė po treniruotės, kai nori nusiprausti ir atsipalaiduoti po sunkaus krūvio po dušu.

Komfortas ir saugumas

Jau turi kostiumą, kepurę, plaukimo akinius? Tokiu atveju Tau tik trūksta pritaikytų vandens pramogoms šlepečių. Atitinkamo modelio pasirinkimas, nepaisant to, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, nėra paprastas. Tai yra avalynės tipas, kuris privalo išpildyti tam tikrus poreikius ir funkcijas, tačiau estetinė išvaizda nėra mažiau svarbi. Apsiperkant vertėtų atkreipti dėmesį visų pirmą į konstrukciją ir pritaikytas medžiagas.

Džiaukis užtikrintu žingsniu

Pagrindas sudaro tvirtas, lankstus ir, svarbiausia, kibus padas. Privalo užtikrinti saugų, stabilų žingsnį ant šlapios ir dažnai slidžios dangos. Lyderiaujantys gamintojai, tokie, kaip Nike, Lotto, ar adidas pritaiko neslystančią gumą arba inovatyvias putas, kurios papildomai pasižymi amortizacijos savybėmis.

Malonus masažas

Geriausios sportinės šlepetės pasižymi išprofiliuotais įdėklais arba masažuojančiu paviršiumi. Dėl to gali džiaugtis maksimaliu komfortu kiekviename žingsnyje. Naudotojai vertina šią detalę ypatingai po sunkios treniruotės, kai nori atpalaiduoti savo kūną.

Vienas ar du dirželiai?

O kaip dėl viršutinės šlepečių dalies? Rekomenduojame šlepetes su plačiu, pėdas remiančiu dirželiu. Puikiai pasiteisina tiek tie pagaminti iš gumos ir iš vidaus iškloti vandeniui atsparia medžiaga, ir minkšti — su putų padu. Praktiškas sprendimas yra reguliuojami dirželiai, užfiksuojami patogia lipnia juostele, kuri suteikia galimybę individualiai prisitaikyti modelį. O galbūt japoniško stiliaus šlepetės per pirštą? Prekės ženklai adidas, Lotto ir Up8 įrodo, kad jos savo kokybe neatsilieka nuo klasikinių projektų. Plonos, nutrinančios juostelės liko praeityje, geriausi modeliai yra kuriami iš minkštų, odai draugiškų medžiagų.

Raštų ir spalvų pasirinkimas

Šlepetės jau nuo seno nustojo asocijuotis su nuobodžiais, neįdomiais projektais. Šiuo metu klientai gali rinktis iš tūkstančio spalvinių versijų ir įdomių raštų. Moterys mielai renkasi pastelines, metalo spalvas ir gėlių motyvus. Vyrams dažniau patinka geometriniai raštai arba klasika, todėl monochrominiai modeliai papuošti trimis juostelėmis iš adidas arba kultiniu Nike prekės ženklo „Swoosh“ simboliu yra puikus pasirinkimas. Didžiausi sportiniai ir streetwear‘o brandai įvertino šlepečių potencialą. Praktiškai kiekvienas prekės ženklas savo kolekcijoje turi modelius besipuikuojančius dideliu, dėmesį traukiančiu logotipu. Sportinė stilizacija daugeliui žmonių yra labai svarbi kiekvienai dienai, todėl verta rinktis modelį, kuris vizualiai trauks mūsų dėmesį. Laimė, kad geriausios sportinės šlepetės jungia savyje didžiausią kokybę, patogumą ir puikų dizainą.

14.99

7.99

29.99

39.99

29.99

19.99

14.99

19.99

11.99

24.99

19.99

34.99

24.99

17.99

9.99