Kokius batus išsirinkti kūno kultūros pamokoms?

Artėja dar vieni mokslo metai? Laikas ruošti moksleivio ekipuotę! Jeigu vadovėlius įprastai perkame anksčiausiai, panašiai kaip ir sąsiuvinius ar kanceliarijos priemones, tai dažnai pamirštame apie aprangą kūno kultūros pamokoms. Rezultatas? Vaikas eina į pirmą (ir kitas) pamokas su tuo, ką randate namuose. O tai yra klaida. Nes nors įprastiniai medvilniniai marškinėliai ir kelnės tiks sporto salei, tačiau avalynė yra rimtesnis reikalas, kuriam verta skirti šiek tiek daugiau dėmesio. Sužinok, kaip išsirinkti gerus sportbačius kūno kultūros pamokoms, kad užtikrintum vaikui viską, ko reikia.

Specialiosioms užduotims


Visi tėvai ar globėjai žino, kad atitinkamų sportinių batų ieškojimas gali sukelti nemažų išsūkių. Iš kitos pusės turime atsižvelgti į jaunuolio poreikius, iš kitos pusės mums kyla jūsų rūpestis ir abejonės, o iš trečios... mokyklų keliami reikalavimai. Taigi, kaip rasti idealius batus kūno kultūrai? Visų pirma jie privalo pasižymėti universalumu. Kai patys pasirenkami užsiėmimus, į kuriuos vaikščiosime, galime tiksliai žinoti, ko mums reikia ir kam turime būti pasiruošę. Kiekvienas sportas turi savo reikalavimus, o mūsų saugumas priklauso būtent nuo to, ką turime ant kojų. Tuo atveju, mokykloje situacija yra labiau sudėtinga, nes nesame tikri kokius užsiėmimus vaikas turės konkrečią dieną. Mokytojas nurodys sportuoti krepšinį ar futbolą? O galbūt lengvąją atletiką? Galimybių yra daug. Būtent todėl avalynė sporto pamokoms, turėtų visų pirma būti universali. Negali būti per sunki, o pernelyg lengva ar subtili konstrukcija lems, kad batai neišlaikys galbūt ne vieno intensyvaus užsiėmimo. Viena yra tikra: ieškome modelio ypatingoms užduotims; nėra vietos kompromisams! Puiku, kad pasaulinio lygio gamintojai, tokie, kaip nors adidas, Nike ar Puma, tikrai gerai išmano tokias situacijas. Ieškodami idealių sportinių batų vaikams verta pasirinkti čempionus, kuriais pasitiki profesionalai.

Patogumas pirmoje vietoje


Kai ieškome bėgimo batų, nepaisant amžiaus ar lyties, dalykai, kurių tikimės yra komfortas ir saugumas. Ką tai reiškia? Kad būti tikriems, kad abidvi šios savybės bus užtikrintos, privalome atsižvelgti į du dalykus. Vienas iš jų yra aulas. Geriausiai, jeigu jis būtų pagamintas iš orui laidaus tinklelio, kuris užtikrina atitinkamą oro cirkuliaciją net intensyvios treniruotės metu. Gerai, jeigu avalynė pasižymėtų elementais, užtikrinančiais patvaresnę konstrukciją.

Tokią avalynę vaikams siūlo prekės ženklas Puma — užteks apžiūrėti nors bėgimo batus Wired JR, suprojektuotus visiems aktyviems vaikams. Nemažiau svarbus yra taip pat padas. Jis turėtų pasižymėti geromis amortizacijos savybėmis, kad palengvintų apatinių kojų raumenų ir sąnarių veiklą. Čia tikrai išsiskiria Nike Star Runner batai vaikams. Jų padas buvo pagamintas iš medžiagos, kuri ne tik nuslopina nemalonias vibracijas, bet ir yra tikrai patvari. Ilgaamžiškumą, kuris, žinoma, džiugina ne tik moksleivius, bet ir jų tėvus, užtikrina taip pat vaikiški adidas Runfalcon, be to, tai tikra treniruočių avalynės legenda.

Nepamiršk apie pasimatavimą!


Gerų batų pasirinkimas — tokių, kurie garantuotų patogumą ir saugumą — tai tik dalis sėkmingos pradžios. Kodėl? Šią paslaptį žino visi bėgikai: net geriausi sportbačiai gali nuvilti, jeigu išsirinksime netinkamą dydį! Būtent todėl verta skirti truputį daugiau laiko pasimatavimui ir išsirinkti batus... didesnius, negu tie, kuriuos avime kasdienai. Skirtumas neprivalo būti didžiulis — vienas centimetras yra riba. Kita galimybė yra matuotis batus vakare arba su storesne kojine. Tai yra labai svarbu, nes nors mes to nepastebime, dėl per visą dieną susikaupusio fizinio krūvio, pėdos truputį ištinsta. Batai vaikams neturėtų spausti, tačiau iš kitos pusės per daug vietos bate irgi nėra gerai, todėl geriausia, jeigu nepersistengtume į jokią pusę. Svarbu yra taip pat apžiūrėti raištelius. Negali būti per slidūs, kad neatsirištų bėgimo metu.

Batai kūno kultūrai — ne tik komfortas


Saugumo klausimas be abejonės yra svarbus, panašiai kaip ir komfortas, tačiau ieškant idealių batų kūno kultūros pamokoms vaikui, reikia atkreipti dėmesį į dar keletą dalykų. Visų pirma, turime prisiminti apie mokyklų keliamus reikalavimus, vaikų poreikius bei taip pat... sporto salių būklę. Dėl šiol priežasties daugelyje mokyklų negalima avėti sportbačių su juodais padais, nes tai gadina parketinę dangą. Verta įsitikinti ar batai, kuriuos išsirinko vaikas turi šviesų padą, kuris nesukels rūpesčių. Nemažiau svarbus yra batų išvaizda. Vaikai, panašiai kaip suaugę, mieliau sportuoja, jeigu jų apranga jiems tiesiog patinka! Laimei, žinomų brandų projektuotojai atkreipia taip pat dėmesį į jaunų sporto entuziastų skonį, todėl savo asortimente turi modelius, kurie tikrai patiks visiems. Tiek klasikos gerbėjai, tiek ir šiuolaikinių sprendimų ieškotojai rask tinkamiausius batus mokykliniams sporto užsiėmimams. Gerai pasiruoštas vaikas turėtų pozityviai išmokti vieną iš svarbiausių gyvenimo pamokų — judesys yra sveikata... ir puiki pramoga!

sportiniai bateliai vaikams

54.99

29.99

59.99

34.99

69.99

45.49

49.99

39.99

39.95

24.99

39.99

37.99

49.99

37.99

64.95

15.99

64.95

14.99

44.95

9.99

44.99

31.49

44.99

38.24