Kokius batus rinktis į sporto klubą?

Nemažai žmonių, pradedančių savo nuotykius su sportu, susimąsto, kas turėtų atsirasti jų treniruočių krepšiuose. Informacija šia tema dažnai būna prieštaringa, o siūlomi sportinių prekių sąrašai tiesiog sprogsta nuo gausos. Tačiau kol nesuplanavai visų pirkinių, vertėtų sustoti ties svarbiausiu ir išsirinkti tinkamus batus. Tai pagrindas, kuris užtikrins komfortą, saugumą ir geriausią atramą. Avalynės pasirinkimas priklauso nuo to, kokia veikla užsiimsime. Treniruotėje sporto salėje, kardio, fitnesas ar krosfitnesas? Apžiūrėk, kokie sportbačiai pasiteisins tokiose situacijose.

Jėgos treniruotė

Priešingai negu atrodo iš pirmo žvilgsnio — tai ne tik štangos kilnojimas. Treniruotė sporto klube gali būti atliekama su papildomais pasunkinimais, bet taip pat gali būti atliekama, naudojantis tik savo kūno svoriu. Papildomas svoris būna keičiamas pakartojimų skaičiumi arba labai intensyviomis serijomis. Treniruotės metu labai svarbi yra judesių preciziškumas ir kūno kontrolė. Iki pačių pėdų. Būtent todėl čia geriausiai pasiteisins tvirti batai ant stabilaus pado be pernelyg pažangios amortizacijos. Taip užtikrinsi sau geriausią dangos pojūtį, o taip pat išlaikysi pėdą savo vietoje. Rinkis nors ir Nike Flex Control, kurie suteiks Tau laisvus judesius, o taip pat patikimai stabilizuos pėdas. Sporto klube pasiteisins žinoma adidas Crazytrain, kurie itin puikiai prisitaiko prie pėdų. Jų padas jungia savyje stabilumą ir amortizaciją, kurie sumažins sąnariams tenkantį krūvį treniruotės metu.

Kardio

Sporto salėje dažnai pasirenki bėgimo takelį, elipsinį treniruoklį arba dviračio treniruoklį? Vertėtų pagalvoti apie bėgimo batų įsigijimą, kurie užtikrintų ne tik geresnę amortizaciją, bet ir atitinkamą drėgmės išgarinimą. Tokie modeliai kaip Nike Legend React pasižymi aulu, pagamintu iš lengvų ir orui laidžių medžiagų, todėl oro cirkuliacija batų viduje yra žymiai spartesnė. Tai ne tik garantuoja higieną, bet ir sumažina pėdų slydimo viduje riziką. Visi modeliai iš Legend React serijos iš Nike pasižymi atitinkama amortizacija — tokia, kuri suteikia dangos pojūtį bei tuo pačiu metu užtikrina optimalią apsaugą nuo smūgių. Jeigu ieškai batų kardio treniruotėms, apžiūrėk adidas Asweerun arba Under Armour UA Speedform Slingshot.

Fitnesas

Nors reikalo turime su labai skirtingomis fitneso rūšimis, didžioji dalis užsiėmimų pasižymi dinamišku apšilimu ir tempimo pratimais su ištvermės pratimais ir funkcine treniruote, dažniausiai be papildomų priemonių. Tokiai judesio formai geriausiai pasirinkti avalynę jungiančią savyje optimalią amortizaciją, kuri pasitarnaus kaip geras stabilumas. Puikiu pasirinkimu taps modelis Nike Legend Essential puikiai stabilizuojantis čiurną bei pasižymintis storu guminiu padu, atspariu nutrynimams. Gerai pasiteisins taip pat modelis Umbro Mirroki, kurio orui laidu aulas puikiai prisitaiko prie pėdos, o padas amortizuoja esant lengvesniems smūgiams. Geriausiu pasirinkimu reikliems tuo tarpu taps modelis Under Armour UA Speedform Amp 2.0. Puikus medžiagų derinus aule užtikrina kartu atramą, prisitaikymą ir stabilizaciją, o specialiai suprojektuotas padas grąžina dali energijos tuo pačiu metu amortizuodamas ir suteikdamas dangos pojūtį.

Krosfitas

Intensyvi jėgos ir ištvermės treniruotė, t.y. krosfitas, reikalauja specialaus pasiruošimo. Šiai disciplinai pasirenkame kietesnę avalynę, su tvirtu padu ir žemu amortizacijos lygiu. Dinamiški judesiai, padėčių keitimai, o tuo pačiu svorių naudojimas ir milžiniškos pastangos lemia, jog privalai turėti maksimalų stabilumą ir jausti dangą, o taip pat atitinkamą saugumą. Rinkis modelius Under Armour UA Ultimate Speed, Reebok Crossfit arba Reebok CXT, kurie pasižymi tvirtesniais aulais, užtikrinančiais apsaugą ir atramą pėdai, o tuo pačiu — kietesnį ir labiau atsparų išorės veiksniams padą.

Apžiūrėk platų treniruočių avalynės 50 style asortimentą ir išsirink tokius batelius, kurie geriausiai pasiteisins pasirinktoje treniruotėje.

Išsirink sau originalius treniruočių batus

74.99

59.99

74.99

53.99

94.99

71.24

69.99

49.99

84.99

49.99

84.99

59.99

74.99

56.99

74.99

49.99

69.99

47.49

499.99

99.99

69.99

55.99

69.99

59.49

74.99

49.99

69.99

47.99

74.99

49.99

44.99

29.99