Kokius drabužius rinktis vasarai?

Kokius drabužius rinktis vasarai?

Dideliais žingsniais artėja karštasis atostogų sezonas. Jau netrukus iš spintų ištrauksime lagaminus ir pradėsime pakuoti daiktus nepamirštamai kelionei. Planuoji išsvajotą kelionė, tačiau nežinai, kokią aprangą su savimi pasiimti? Be baimės — užduotį turėtų palengvinti mūsų būtinų daiktų sąrašas! Su šia apranga ir aksesuarais galėsite atsipalaiduoti ir džiaugtis vasaros bei atostogų džiaugsmais!

Drabužiai atostogoms — būtinybių sąrašas

Iš pradžių verta prisiminti, kad pakuojant daiktus atostogoms, renkamės patogiausius sprendimus. Bateliai ant aukšto kulno gali praversti vasarą mieste, bet atostogų metu laisvė ir patogumas yra priimtiniausi. Be to, jei ketini laiką leisti aktyviai, patogi apranga ir batai yra Tau būtini! Būtent su jais savo nuotykių kupinas atostogas išgyventi visu 100%! Užtat pradėkime pakuoti daiktus!

Patogūs batai

Objektų lankymas, vaikščiojimas kalnuose ir net pasivaikščiojimai miesto gatvelėmis — visuose sąlygose patogūs batai pasiteisins geriausiai. Svarbu, kad jie būtų laidūs orui, atitinkamai išprofiliuoti ir pritaikyti prie dangos, kurioje judėsi. Tai gali būti sportiniai batai iš tinklelio, sportiniai sandalai bei spalvotos, iš putų pagamintos šlepetės, jei keliauji į tropinius kraštus ar prie jūros!

Orui laidūs marškinėliai kiekvienai dienai!

Tikrai vienas iš patogiausių pasirinkimų yra į kelionę pasiimti marškinėlius ir palaidines su giliomis iškirptėmis. Rinkis modelius, pagamintus iš orui laidžių medžiagų — medvilnės arba lino. Įdėk jų tiek, kiek dienų atostogausi, o gal ir net daugiau — kad būtų ramiau... įvykus netikėtoms situacijoms.

Maudymosi kostiumėlis

Tai tikras vienas iš svarbiausių atostogų ekipuotės elementų, nepriklausomai nuo to, kur keliauji. Jeigu ketini daug laiko leisti vandenyje, geriau yra turėti keletą maudymosi kostiumų, kurie idealiai atrodys bei pasiteisins ne tik baseine ar paplūdimyje, bet ir mieste. Galų gale, maudymosi kostiumėlio viršus gali pakeisti liemenėlę, o vientisas maudymosi kostiumėlis puikiai atrodo su šortais ir šlepetėmis. Gražiausius maudymosi kostiumėlius, tiek vienos, tiek ir dviejų dalių rasi, tarp kitko, prekės ženklo Lotto asortimente.

Akiniai nuo saulės

Geriausia yra juos laikyti šalia savęs arba talpiame krepšyje, nes akiniai tikrai pravers keliaujant. Akiniai nuo saulės yra saugumo klausimas Tavo akims, bet ir patogumo. Leidžiantis saulei ar deginantis neprivalai prisimerkti. Gerai parinkti akiniai taip pat taps puikus atostogų stilizacijos papildymas, todėl verta pasirinkti modelį, kuris atitiktų mūsų stilių, pavyzdžiui, su spalvotais lęšiais, įdomiais rėmeliais ar sportinio stiliaus projektą.

Kuprinė arba didelis shopper krepšys

Tiek kalnuose, tiek ir prie jūros Tau tikrai pravers didelis ir talpus krepšys, kuriame galėsi laikyti vandens butelį, šiuo metu skaitomą knygą bei rankšluostį – reikalingą baseine ir paplūdimyje. Jeigu renkiesi aktyvų laisvalaikį kalnuose, rinkis kuprinę su kišenėmis. O jei savo atostogas praleidi paplūdimyje, tai idealiu pasirinkimu taps didelis paplūdimio krepšys, tinkantis prie Tavo vasaros stilizacijų.