Prekių keitimas ir grąžinimas

Dėmesio! Prekes įsigytas www.50style.lt e-parduotuvėje galima grąžinti ar keisti ne visose 50style prekybos vietose. Elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes galima grąžinti tik 50style Parduotuvėje PC Panorama, esančioje Vilniuje, iš kurios prekės siunčiamos į 50style Logistikos Skyrių. Siuntos išsiųstos adresu: 50style PPC „PANORAMA“, Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius bus išsiųstos į sandėlį per tris darbo dienas.

PREKIŲ KEITIMAS


Dėmesio! Prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).

Trumpa instrukcija:

 1. Patikrinkite ar www.50style.lt interneto parduotuvėje turime Jus dominančią prekę ar dydį, į kurį norite keisti įsigytą prekę.
 2. Užpildykite keitimo formą, kurią gavote kartu su preke.
 3. Prekę kartu su užpildyta keitimo forma galite atnešti ir pateikti keitimui arba išsiųsti adresu:

  50style PPC „PANORAMA“
  Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius
  Su nuoroda „50style.lt – keitimas“

 4. Po kelių dienų nuo prekės gavimo datos (ne vėliau kaip per 14 dienų), išsiųsime Jums pakeistą prekę.
 5. Vartotojas privalo apmokėti prekės pristatymo į Parduotuvę išlaidas.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS


Dėmesio! Prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)

Trumpa instrukcija:

 1. Paruoškite prašymą apie pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą. Galite pasinaudoti pavyzdine sutarties atsisakymo forma, kurią rasite Prekių pirkimo-pardavimo taisyklių priede Nr. 1.
 2. Prekę kartu su (PVM) sąskaita-faktūra galite pateikti grąžinimui arba išsiųsti į 50style parduotuvę PC Panorama, adresu:

  50style PPC „PANORAMA“
  Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius
  Su nuoroda „50style.lt – grąžinimas“

 3. Prie grąžinamos prekės pridėkite pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą, kurį rasite Pirkimo-Pardavimo taisyklių Priede Nr. 1 arba paspaudus šią nuorodą.
 4. Mes grąžinsime Jums įmoką naudojant tokį patį mokėjimo būdą, kokį pradinėje mokėjimo operacijoje naudojote Jūs.
 5. Įmoką grąžinsime nedelsiant, bet kokiu atveju ne vėliau nei per 14 dienų nuo prekės grąžinimo mums.
 6. Vartotojas privalo apmokėti prekės pristatymo į Parduotuvę išlaidas.

Atminkite:

50style visiems Pirkėjams suteikia sutartinę teisę atsisakyti Sutarties, nenurodant jokios priežasties, per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų terminą nuo Prekių perdavimo (pristatymo) Pirkėjui dienos, su sąlygą, kad grąžinamos Prekės atitinka taisyklėse išdėstytus reikalavimus. Galimybė atsisakyti Sutarties per 30 (trisdešimties) kalendorinių dienų laikotarpį, nepažeidžia ir neapriboja Vartotojo teisės atsisakyti sutarties per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nenurodant priežasties.

NEKOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS


50style elktroninėjė parduotuvėje visoms prekėms taikoma 2 metų garantija.

Trumpa instrukcija:

 1. Prašome užpildyti nekokybiškos prekės grąžinimo - keitimo formą.
 2. Nekokybišką prekę ir prašymą pakeisti arba grąžinti nekokybišką prekę kartu su sąskaitą-faktūrą pristatykite arba siųskite į 50style parduotuvę PC Panorama, adresu

  50style PPC „PANORAMA“
  Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius
  Su nuoroda „50style.lt – nekokybiškos prekės grąžinimas“

 3. Atsakysime į prašymą per 14 dienų nuo siuntos gavimo dienos.
 4. Klientas gali prašyti: pakeisti nekokybišką prekę į naują, sutaisyti nekokybišką prekę, sumažinti nekokybiškos prekės kainą, atsisakyti sutarties.

Atminkite:

 • Užpildant nekokybiškos prekės formą užpildykite visą reikalingą informaciją (Jūsų duomenys, defekto aprašymas, pageidavimai).

 • Vartotojas privalo apmokėti prekės pristatymo į Parduotuvę išlaidas.

 • Jeigu išnagrinėjus skundą jis bus laikomas pagrįstu, Vartotojui bus grąžintos prekės siuntimo išlaidos.

 • Pirkėjas ir 50style susitaria, kad visi su Sutartimi susiję ar dėl jos vykdymo, pažeidimo, nutraukimo ar negaliojimo kilę ginčai, pretenzijos ir (ar) nesutarimai sprendžiami derybų keliu. Jeigu susitarimo nepavyksta pasiekti derybomis, ginčai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka, kaip nurodyta Tinklapio naudojimo tvarkoje.

Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku