Prekių keitimas ir grąžinimas

Nuo šiol visus keitimus bei grąžinimus nuo šiol galite be problemų daryti išsiųsdami prekes į sandėlį žemiau nurodytu adresu:

UAB No Limit Logistika
Minsko pl. 55,
LT-13279 Kuprioniškių km., Vilniaus r. sav

Piimame tik siuntas išsišųstas tiesiogiai į sandėlį, siuntų išsiųstu su atsiėmimu pašte neaptarnaujame.

Visiems užsakymams ir pirkiniams, kurie buvo įgyvendinti kovo mėnesį, grąžinimo/keitimo terminas yra pratęsiamas iki balandžio pabaigos.Kilus klausimams ar abejonėms kviečiame susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi:
El.paštas:info@50style.lt
Telefono numeris: +370 5 2078502

KEITIMAS


Pasirinkai netinkamą dydį? Turi 30 dienų nuo prekės gavimo dienos užsakymo keitimui.

50style.lt be rūpesčių pakeisime Tavo įsigytą avalynę bei aprangą į kitą to paties modelio dydį (prekės kodas). Viena iš dažniausiai pasitaikančių keitimo arba grąžinimo priežastis yra netinkamai pasirinktas dydis, todėl kviečiame Tave susipažinti su mūsų parašyta patarimų skirtį, kad sumažintum neatitinkamai pasirinkto dydžio tikimybę: Dydžių lentelė, Kaip išmatuoti pėdą?, Kaip išsirinkti tinkamą dydį?. . Rasi čia informaciją apie batų ilgį ir drabužių matmenis.

Keitimas paštu:

 1. Užpildyk keitimo/grąžinimo dokumentą, kurį gavai kartu su el. sąskaita el. paštu. Keitimo/grąžinimo šabloną gali atsisiųsti čia: keitimo/grąžinimo dokumentas
 2. Būtinai įsitikink, kad dydis į kurį nori pakeisti įsigytą prekę, yra pasiekiamas internetinėje parduotuvėje 50style.lt.
 3. Prekę(es) kartu su keitimo/grąžinimo dokumentu išsiųsk žemiau nurodytu adresu (tačiau ne vėliau kaip per 30 dienų nuo prekės gavimo dienos).
 4. Gavę grąžintą prekę per kelias dienas išsiūsime Tau kitą dydį. Visas keitimo procesas gali užtrukti ilgiausiai iki 14 dienų.

Prisiminkite!

 • Keičiamos prekės siuntimo išlaidas dengia klientas.

 • Keičiamos prekės privalo būti nepasikeitusios (neturėti naudojimo pėdsakų ir/arba pažeidimų).

 • Prekės keitimą sudaro dvi operacijos: pirkimo sutarties nutraukimas dėl prekių, kurias grąžini bei sutarties sudarymas dėl prekių, kurias gauni keitimo metu.

 • Jei norite iškeisti prekę į kitą to paties modelio dydį, gali atsitikti taip, kad jūsų pasirinkto dydžio mūsų sandėlyje gali nelikti. Tokiu atveju negalėsime įvykdyti Jūsų prašymo. Šioje situacijoje įmanomas tik vienas procedūros dalis, kuri sudaro keitimo procesą — pirkimo sutarties nutraukimas. Atgausi visus sumokėtum pinigus, kuriuos išleidai konkrečiai prekei tokiu būdu, kuriuo nurodei keitimo dokumente.

 • Jeigu nenurodysi keitimo dokumente ar nusprendei nutraukti sutartį ar keisti prekę, arba jeigu nenurodysi į kokį dydį nori iškeisti keičiamą prekę, tam, kad išvengti galimų susipratimų, Tavo keitimą užfiksuosime kaip pirkimo sutarties nutraukimą ir grąžinsime pinigus, kuriuos išleidai konkrečiai prekei tokiu būdu, kuriuo nurodei keitimo dokumente.

Prekę(s) keitimui galite pateikti arba išsiųsti adresu:

UAB No Limit Logistika
Minsko pl. 55,
LT-13279 Kuprioniškių km., Vilniaus r. sav
Su nuoroda „50style.lt – keitimas“

Piimame tik siuntas išsišųstas tiesiogiai į sandėlį, siuntų išsiųstu su atsiėmimu pašte neaptarnaujame.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS


Dėmesio! Prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)

Trumpa instrukcija:

 1. 1.Paruoškite prašymą apie pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą. Galite pasinaudoti pavyzdine sutarties atsisakymo forma, kurią rasite Prekių pirkimo pardavimo taisyklių priede Nr. 1. Prekę kartu su (PVM) sąskaita-faktūra galite išsiųsti adresu:

  UAB No Limit Logistika
  Minsko pl. 55,
  LT-13279 Kuprioniškių km., Vilniaus r. sav
  Su nuoroda „50style.lt – grąžinimas“

  Piimame tik siuntas išsišųstas tiesiogiai į sandėlį, siuntų išsiųstu su atsiėmimu pašte neaptarnaujame. 2. 2.Prie grąžinamos prekės pridėkite pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą, kurį rasite Pirkimo-Pardavimo taisyklių Priede Nr. 1 arba paspaudus šią nuorodą .
 3. Mes grąžinsime Jums įmoką naudojant tokį patį mokėjimo būdą, kokį pradinėje mokėjimo operacijoje naudojote Jūs.
 4. Įmoką grąžinsime nedelsiant, bet kokiu atveju ne vėliau nei per 14 dienų nuo prekės grąžinimo mums. Dėl susiklosčiusios situacijos galimi užsakymų išsiuntimų vėlavimai. Prašome supratingumo
 5. Vartotojas privalo apmokėti prekės pristatymo į Parduotuvę išlaidas.

Atminkite:

50style visiems Pirkėjams suteikia sutartinę teisę atsisakyti Sutarties, nenurodant jokios priežasties, per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų terminą nuo Prekių perdavimo (pristatymo) Pirkėjui dienos, su sąlygą, kad grąžinamos Prekės atitinka taisyklėse išdėstytus reikalavimus. Galimybė atsisakyti Sutarties per 30 (trisdešimties) kalendorinių dienų laikotarpį, nepažeidžia ir neapriboja Vartotojo teisės atsisakyti sutarties per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nenurodant priežasties.

NEKOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS


50style elktroninėjė parduotuvėje visoms prekėms taikoma 2 metų garantija.

Trumpa instrukcija:

 1. Prašome užpildyti nekokybiškos prekės grąžinimo - keitimo formą . Nekokybišką prekę ir prašymą pakeisti arba grąžinti nekokybišką prekę kartu su sąskaitą-faktūrą siųskite žemiau nurodytu adresu

  UAB No Limit Logistika
  Minsko pl. 55,
  LT-13279 Kuprioniškių km., Vilniaus r. sav
  Su nuoroda „50style.lt – nekokybiškos prekės grąžinimas“

  Piimame tik siuntas išsišųstas tiesiogiai į sandėlį, siuntų išsiųstu su atsiėmimu pašte neaptarnaujame.

 2. Atsakysime į prašymą per 14 dienų nuo siuntos gavimo dienos.
 3. Klientas gali prašyti: pakeisti nekokybišką prekę į naują, sutaisyti nekokybišką prekę, sumažinti nekokybiškos prekės kainą, atsisakyti sutarties.

Atminkite:

 • Užpildant nekokybiškos prekės formą užpildykite visą reikalingą informaciją (Jūsų duomenys, defekto aprašymas, pageidavimai).

 • Vartotojas privalo apmokėti prekės pristatymo į Parduotuvę išlaidas.

 • Jeigu išnagrinėjus skundą jis bus laikomas pagrįstu, Vartotojui bus grąžintos prekės siuntimo išlaidos.

 • Pirkėjas ir 50style susitaria, kad visi su Sutartimi susiję ar dėl jos vykdymo, pažeidimo, nutraukimo ar negaliojimo kilę ginčai, pretenzijos ir (ar) nesutarimai sprendžiami derybų keliu. Jeigu susitarimo nepavyksta pasiekti derybomis, ginčai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka, kaip nurodyta Tinklapio naudojimo tvarkoje.

Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku