Pristatymo laikas ir produktų prieinamumas

PRISTATYMO LAIKAS


Prekių pristatymo laikas gali užimti nuo 2 iki 5 darbo dienų, skaičiuojant nuo užsakymo priėmimo patvirtinimo dienos. Dedame visas pastangas tam, kad užsakymai priimti darbo dienomis iki 13:00 valandos būtų pristatyti per 2 darbo dienas.

PREKIŲ PRIEINAMUMAS


Visos prekės parduodamos parduotuvėje 50style.lt yra originalios ir atitinka griežčiausius prekės žėnklo kokybės standartus!

  • Prekės parodytos 50style.lt puslapiuose yra pagrindiniame sandėlyje, todėl prekių pasiūla parodyta e-parduotuvėje pilnai atspindi turimas prekes. Šitas sprendimas sudaro galimybę greitai apdoroti užsakymus

  • Mes nebendradarbiaujame su didmenininkais, kurių produktai importuojami tik tada, kai klientas pateikia užsakymą - visi produktai visada yra fiziškai mūsų sandėlyje.

  • Klientų pasitenkinimas užsakytais produktais mums yra labai svarbus, todėl prieš išsiuntimą kiekvienam produktui yra atliekamas išsamus kokybės patikrinimas.

Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku