Reebok Zig Dynamica

(1)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 1

Kaina

Lytis

DYDIS

SPALVA

Dabar apžiūrinėji Reebok Zig Dynamica
Pasiekiami modeliai: 1

Kitos Reebok kolekcijos:

Reebok Nanoflex TR
Reebok Royal Cljog
Reebok Energylux

Dydis

40,5 43 44 44,5

69,99 €

55,24 €

Reebok
Rodyti
iš 1

Reebok Zig Dynamica

Myli sportą? Ar bėgiojimas - tai būdas Tau sėkmingai praleisti laiką? Ar bandai sukurti derinį treniruotėms? Vertini praktiškumą? Jei manai, kad nėra avalynės, kuri atitiktų šiuos reikalavimus, klysti. Pristatome Reebok Zig Dynamica moteriškų ir vyriškų bėgimo modelių kolekciją! Legendinio prekės ženklo, kurio istorija siekia daugiau nei šimtą metų, pasiūlymai visada garsėjo puikiu meistriškumu, naujoviškomis technologijomis ir optimaliais parametrais. Įsitikink, kad bėgimo treniruotės gali būti dar efektyvesnės ir malonesnės.

Meistriška kokybė

Prekės ženklas sėkmingai bendradarbiavo su sporto žvaigždėmis. Juo pasitikėjo didžiausi čempionai, iškovoję titulus prekės ženklo drabužių ir avalynės srityje. Tačiau Reebok orientuojasi ne tik į profesionalius sportininkus. Asortimente yra geriausios kokybės pasiūlymai bėgimo, crossfit‘o ir futbolo žaidimų mėgėjams. Tarp jų yra tikras perlas, sukurtas atsižvelgiant į bėgimą mėgstančių moterų ir vyrų poreikius. Atėjo laikas atsisveikinti su nepatogia, nemalonia avalyne ir rinktis čempionų Reebok Zig Dynamica. Kas lemia, kad šis modelis yra toks išskirtinis? Visų pirma, prekės ženklas atsižvelgė į visus bėgikų poreikius, ne tik patogumą ir efektyvumą, bet ir dizainą. Kolekcijoje yra tiek vyriškų, tiek moteriškų variantų, todėl kiekvienas gali džiaugtis aukščiausios kokybės bėgimo avalyne. Dinamiška forma sumažina oro pasipriešinimą. Viršutinė dalis pagaminta iš lengvo, laidaus orui tinklelio ir papildyta atraminėmis plokštėmis, kurios padidina konstrukcijos tvirtumą. Viduje profiliuotas įdėklas ir minkšta, apsaugančia nuo nutrynimų medžiaga. Papildomi privalumai - tai kilpa ant kulno, kuri palengvina užsidėti ir nusiimti modelį, ir tvirta, užtikrinanti tobulą prisitaikymą varstymo sistema. Negalima neigti, kad daugiausiai dėmesio sulaukia dvisluoksnis padas. Jo vidinė dalis pagaminta iš naujoviškos FuelFoam medžiagos, kuri užtikrina tobulai subalansuotą amortizaciją ir dinamišką atšokimą. Išorinis padas išsklaido energiją, suteikdamas geresnį smūgių sugėrimą ir optimalų sukibimą.

Efektyvus dizainas

Reebok Zig Dynamica bėgimo batai išsiskiria įspūdingu dizainu. Minimalistinės spalvos ir padas su geometriniu raštu sukuria šiuolaikišką, futuristinę išvaizdą. Prekės ženklas modelio siluete puikiai derina sporto tradicijas su šiuolaikišku, stilingu dizainu. Visuma įgavo būdingą, su niekuo nesupainiojamą charakterį, kuris puikiai tiks tiek moteriškuose, tiek vyriškuose deriniuose. Reebok Zig Dynamica pranašumas - jų universalumas. Jie puikiai tiks prie treniruočių aprangos – skirtų bėgiojimui ir treniruotėms ant bėgimo takelio. Kartu su šortais, tampremis ir sportiniais topais jie leis jaustis ne tik patogiai intensyvios veiklos metu, bet ir pasitikinčiai bei madingai. Dizainas užtikrina, kad šiuos bėgimo batus gali dėvėti ir kiekvieną dieną. Jie nenuvils Tave mieste, pasivaikščiojimų parke ar išvykoje su draugais. Puikiai pasiteisins miesto kraštovaizdžiui, bei aprangai suteikia sportiškumo. Pirmyn, apžiūrėk Reebok Zig Dynamica kolekciją online arba mūsų parduotuvėse ir mėgaukis puikiais bėgimo batais.