SCHOOL STYLE! -30% antrai pigesnei ir -50% trečiai pigiausiai prekei fizinėse 50 style parduotuvėse.


Planuoji didesnius apsipirkimus prieš sugrįžtant į mokyklą? Dabar mūsų 50 style parduotuvėse gausi -30% antrai pigesnei ir net -50% trečiai pigiausiai prekei. Talpi kuprinė, avalynė puikiai pritaikyta sportui bei kiekvienai dienai, jaukus džemperis rudens sezonui – visa tai ir dar daugiau rasi mūsų 50 style fizinėse parduotuvėse.

Jei norėtum pirkti online, nuolaida taikoma net pasirinkus vieną prekę, gausi -15% visam mokykliniam asortimentui. Pasirink sau tinkamiausia nuolaidą apsipirkimams elektroninėje parduotuvėje 50style.lt arba mūsų fizinėse 50 style parduotuvėse!


*Nuolaida -30% antrai pigesnei ir -50% trečiai pigiausiai prekei yra taikoma visam mokykliniam asortimentui ir galioja tik apsipirkimams fizinėse 50 style parduotuvėse. Nuolaida nėra sumuojama su kitais specialiais kainų pasiūlymais. Nuolaida pritaikoma kasose. Išsamiau – akcijos taisyklėse.

** Prekių kainos nurodytos 50style.lt e.parduotuvėje nurodyta su 15% nuolaidą visam mokykliniam asortimentui bei galioja apsiperkant tik elektroninėje parduotuvėje. Nuolaida nėra sumuojama su kitais kainų pasiūlymais. Išsamiau – akcijos taisyklėse.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku