SCHOOL STYLE! -30% antrai pigesnei ir -50% trečiai pigiausiai prekei fizinėse 50 style parduotuvėse.


Planuoji didesnius apsipirkimus prieš sugrįžtant į mokyklą? Dabar mūsų 50 style parduotuvėse gausi -30% antrai pigesnei ir net -50% trečiai pigiausiai prekei. Talpi kuprinė, avalynė puikiai pritaikyta sportui bei kiekvienai dienai, jaukus džemperis rudens sezonui – visa tai ir dar daugiau rasi mūsų 50 style fizinėse parduotuvėse.

Jei norėtum pirkti online, nuolaida taikoma net pasirinkus vieną prekę, gausi -15% visam mokykliniam asortimentui. Pasirink sau tinkamiausia nuolaidą apsipirkimams elektroninėje parduotuvėje 50style.lt arba mūsų fizinėse 50 style parduotuvėse!


*Nuolaida -30% antrai pigesnei ir -50% trečiai pigiausiai prekei yra taikoma visam mokykliniam asortimentui ir galioja tik apsipirkimams fizinėse 50 style parduotuvėse. Nuolaida nėra sumuojama su kitais specialiais kainų pasiūlymais. Nuolaida pritaikoma kasose. Išsamiau – akcijos taisyklėse.

** Prekių kainos nurodytos 50style.lt e.parduotuvėje nurodyta su 15% nuolaidą visam mokykliniam asortimentui bei galioja apsiperkant tik elektroninėje parduotuvėje. Nuolaida nėra sumuojama su kitais kainų pasiūlymais. Išsamiau – akcijos taisyklėse.