KĄ GAUSI?

10 % nuolaidą
tik prenumeratoriams

Pranešimus apie nuolaidas ir
specialias akcijas

Informaciją apie naujienas ir mūsų kampanijas

Garantiją, kad nepraleisi išpardavimo
starto

Kaip užsisakyti naujienlaiškio prenumeratą?

Tai labai paprasta!

1. Užpildyk prenumeratos formą puslapio apačioje ir patvirtink įvestus duomenys spaudžiant mygtuką „siųsti”. Nurodytu el.pašto adresu bus išsiųstas laiškas su aktyvacijos kodu.

2. Spustelk nuorodą „aktyvuoti naujienlaiškį”, tuo pačiu patvirtinsi prenumeratą.

3. Nuolaidos kodą, įgaliojantį pasinaudoti 10 % nuolaida, atsiųsime sekančiame laiške kelių valandų bėgyje. Nuolaidos kodą taip pat galėsi rasti puslapyje, į kurį nukreipsime po aktyvavimo nuorodos paspaudimo.

4. Nuolaidos kodas galios 48 valandas nuo prenumeratos patvirtinimo. Kodas yra vienkartinis ir nesijungia su specialiomis akcijomis. Kodą galima panaudoti tik internetinėje parduotuvėje 50style.lt.

Užsiregistruodami gauti naujienlaiškį sutinkate, kad jums būtų siunčiamas reklaminis turinys.
Išsamiau naujienlaiškio prenumeratos taisyklėse bei privatumo politikoje.

Nuolaida yra vienkartinė ir nėra sumuojama su kitomis akcijomis. Akcijos kodas galioja 50style.lt svetainėje apsiperkant per 48 valandas nuo prenumeratos pateikimo.

Klausimai ir atsakymai:

Ką daryti jei negavau laiško su prenumeratos patvirtinimo nuoroda?

Visa procedūra gali užtrukti iki 5 valandų. Palaukei, bet vis dar nematai pranešimo? Patikrink šlamšto bei reklamų dėžutę. Jei vis vien negavai laiško užpildyk formą pakartotinai arba susisiek su mūsų Klientų Aptarnavimo Skyriumi.

Kiek laiko galioja nuolaidos kodas?

Individualus nuolaidos kodas yra vienkartinis ir galioja 48 valandas nuo jo gavimo į el. pašto dėžutę.

Ar nuolaida už naujienlaiškio prenumeratą jungiasi su kitomis nuolaidomis?

Ne, nuolaidos kodas už naujienlaškio prenumeratą nesijungia su kitomis nuolaidomis ar specialiomis akcijomis. Norint pasinaudoti kuria iš mūsų aktualių akcijų, reikia sukurti atskirą užsakymą.

Kodėl po nuolaidos kodo įvedimo kaina pakilo?

Greičiausiai pasirinktai prekei yra taikoma nuolaida susijusi su kita specialiąja akcija, kuri yra didesnė nei nuolaida už naujienlaiškio prenumeratą. Nusipirkti prekę su ankstesne, palankesne kaina galima kitoje naršyklėje, išvalius cache arba naršant inkognito lange.

Ar galiu atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos?

Taip, aišku. Sutikus gauti naujienlaiškį, galima bet kada atšaukti prenumeratą paspaudus naujienlaiškio apačioje esančią nuorodą.