Up8 Edwin

(2)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 2

Kaina

LYTIS

Dydis

Spalva

Dabar apžiūrinėji Up8 Edwin
Turimi šių kedų modeliai: 2

Dydis

45 46

49,99 €

24,99 €

UP8

Dydis

37 39

49,99 €

22,49 €

UP8
Rodyti
iš 2

Up8 Edwin — dad shoes, kurių Tau reikia!

Retro yra tai, kas šiuo metu madinga! Bėga mėnesiai, o įkvėpimas tendencijomis prieš du, tris ar net keturis dešimtmečius vis dar yra aktualūs. Laisvalaikio avalynės ir aprangos projektuotojai nesustodami sėmėsi idėjų ir pavydžių iš spalvotųjų 80-ųjų ar pašėlusių „nineties“. Derinant tai su šiuolaikinėmis medžiagomis, tokiu būdu sukuriami vis nauji išskirtiniai projektai. Vienas iš geriausių tokios veiklos pavyzdžių, tikra retro išvaizdos kvintesencija šiuolaikinėje versijoje, yra ugly shoes tipo batai. Svajoji apie tokią porą? O galbūt ieškai patogių sportinio profilio kedų, kurie suteiks Tau galimybę džiaugtis madingu komfortu? Jeigu kažkurį iš klausimų atsakei “taip“, turime Tau gerą naujieną — esi tinkamoje vietoje. Up8 Edwin yra batai skirti būtent Tau!

„Bjaurume“ slypi jėga!

Dad shoes tendencija, arba kedai, kurie atrodo kaip batai ištraukti iš tėvų spintos, susiformavo visai netikėtai, bet netrukus apskriejo visą pasaulį. Nuomonės formuotojai, stilistai, miesto tendencijų gerbėjai, o taip pat sportinės išvaizdos mėgėjai neatsispyrė šiems batams! O kodėl taip atsitiko? Atsakymų yra keletas. Visų pirma, ugly shoes yra tikriausia mūsų simpatijos retro stiliui ir 80-ųjų bei 90-ųjų laikmečiui išraiška, kurie dabar yra tokie populiarūs. Be to, praeito laikmečio mada pasižymėto kai kuo išskirtiniu — charakteriu, kuris šiandien yra dvigubai stilingas, dėl tam tikrų nostalgiškų nuotaikų, besislepiančių atnaujintose projektuose. Būtent šį praėjusių dešimtmečių sportinį dizainą rasi išskirtiniuose batuose Edwin. Up8 projektuotojai dar kartą puikiai susitvarkė su užduotimi, siūlant mums modelį, kuris puikiai atrodo kiekvienoje situacijoje, nenusileidžiant nei trupučiu kitiems stambiems avalynės rinkos žaidėjams. Nike, adidas, Puma ar Fila yra stiprūs varžovai, tačiau geras dizainas ginasi pats, nepaisant to, kas už jo stovi. Ir būtent todėl verta pasirinkti šio brando batus! Up8 Edwin yra madingi ir pilni nostalgiško stiliaus dad shoes tipo kedai, karštas pasiūlymas, kuris išskirs Tavo stilizacijas ir suteiks galimybę džiaugtis gera išvaizda visose sąlygose. Įsitikink!

Ne tik išvaizda

„Bjaurūs batai“, kaip dar kartais yra vadinami dad shoes, pasižymi ne tik geru stiliumi. Kaip ir priklauso sportinės kilmės avalynei, jai yra būdingas tikrai meistriškas komfortas, kurį nesibodėdami pasirinktų ir profesionalai. Tokios kokybės gali tikėtis iš Up8 Edwin kedų. Išskirtinė kokybė ir komfortas kiekvieną dieną? Žinoma — tai Tau bus užtikrinta! Šie batai buvo pagaminti taip, kad patenkintų net aukščiausius lūkesčius. Įsitikink tuo ant savo kailio — jie tikrai Tavęs nenuvils! Dad shoes iš Up8 jau nuo pirmo pasimatavimo sužavės Tave komfortu, kurį jie užtikrina. Minkštas pamušalas batų viduje ir įdėklas užtikrins Tavo pėdoms viską, ko joms reikia. Ilgomis ir aktyviomis dienomis tikrai įvertinsi atsparaus nutrynimams pado bei oro cirkuliaciją palaikančių plokščių privalumus. Ko dar norėti? Įspūdingos retro išvaizdos suderinimas su komfortu ir patvarumu — tai yra idealių batų receptas. Būtent todėl ugly shoes Up8 Edwin yra absoliuti Tavo spintos būtinybė. Kurią versiją išsirinksi Tu?