BŪKITE ACTIVE TOGETHER!

Jau galvoji apie idealią dovaną Valentino dienos proga? Nežinai, ką padovanoti artimam žmogui? Šiuo metu nepamiršk kas yra svarbiausia, o tai yra — būvimas kartu. Nepaisant to ar renkiesi romantišką pasivaikščiojimą su mylimu žmogumi, ar poilsį su draugėmis — užsitikrink sau patogią aprangą.

pasivaikščiojimui

Iki įsimylėjimo... tik vienas žingsnis! Padaryk jį geriausiame stiliuje ir rinkis idealų patogumo ir naujausių tendencijų derinį. Vasaris būna šaltas, todėl nenorime atsisakyti šiltos striukės, kuriam nepritrūktų pūsto gobtuvo. Kad papildomai įkaitintum atmosferą nepamiršk termoso su šilta arbata arba... karšto šokolado.

miestui

Laisvą vakarą leidi mieste? Tave lydį antroji pusė, o galbūt artima draugė? Nepaisant to, su kuo leidi šį laiką ir kokius turite planus — pasirūpink tuo, kad jaustumeisi patogiai. Medvilniniai marškinėliai, o galbūt oversize‘o tipo džemperis? Įsijunk mėgstamiausią dainų grojaraštį ir užtikrink puikią nuotaiką visam vakarui.

vandens pramogos

Nori nustebinti savo artimą žmogų? Jau nuo seno planuoti savaitgalio išvyką, tačiau kažkas vis sutrukdo Tavo planus? Laikas konkretiems sprendimams. Ką pasakysi apie poilsį sanatorijoje arba vandens parke? Tokioje situacijoje pasiteisins maudymosi kostiumas, kuris pabrėš Tavo silueto privalumus ir lems, kad jausiesi išskirtinai. Priderintas rankšluostis, patogios ir neslystančios šlepetės bei krepšys, į kurį supakuosi visus būtiniausius daiktus — tai viskas, ko Tau reikia.

poilsiui namuose

Visi stalai mėgstamiausiuose restoranuose yra užrezervuoti. Kino salės užpildytos, o planuoti savaitgalį kitame mieste yra akivaizdžiai per vėlu. O kas dabar? Rinkis poilsį namuose. Įšok į laisvas sportines kelnes, mėgstamus medvilninius marškinėlius ir džemperį su gobtuvu. Pasirūpink skaniausiais užkandžiais bei išsirink filmą, kurį nuo seno norėjote pasižiūrėti.

bendra treniruotė

Jeigu abudu esate pakvaišę dėl sporto ir neįsivaizduojate savo dienos be treniruotės, pasiūlyk savo antrai pusei vakarą praleisti sporto klube ar treniruotėje. Nori nustebinti savo artimą žmogų? Ką pasakysi apie skvošą, lipimą siena arba dažasvydį? Nepaisant pasirinktos veiklos nepamiršk apie patogią aprangą, kuris užtikrins laisvus judesius!