Vans Filmore Decon

(6)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 6

Kaina

LYTIS

DYDIS

    mažiau Daugiau

SPALVA

Dabar apžiūrinėji Vans Filmore Decon
6 - tiek Vans Filmore Decon batų turime parduotuvėje

NEW

VANS WM FILMORE DECON

Dydis

36 36,5 37 38 38,5 39 40 40,5 41

59,99 €

49,99 €

Vans

Dydis

42 43 44,5 45

Dydis

43

59,99 €

49,99 €

Vans

Dydis

41 42 42,5 43 44 44,5 45 46 47

64,99 €

49,99 €

Vans

Dydis

42 42,5 43 45 46

Dydis

41 42 42,5 43 44 44,5 45 47

64,99 €

59,99 €

Vans
Rodyti
iš 6

Vans Filmore Decon — tobulumas kiekviename centimetre

Ieškai batų, kurių lengvumas sužavės, komfortas nustebins, o dizainas visiškai pakerės? Esi tinkamiausioje vietoje. Nors atrodytų, kad reikalavimai yra aukšti, inkariukai Vans Filmore Decon tikrai Tavęs nenuvils. Visame pasaulyje žinomas prekės ženklas jau ne vieną kartą įrodė, kad sugeba išpildyti visų miesto tendencijų lūkesčius. Ir būtent už tokį perfekcionizmą jį pamilo streetwear‘as! Dabar yra laikas, kad ir Tu įsitikintum, kodėl būtent šio prekės ženklo batai valdo gatvės ir yra vadinami kultiniais. Tačiau būk atsargus, nes viena kartą išbandžius — kitų inkariukų jau niekada nenorėsi!

Nuo riedlenčių iki podiumų

Vans yra prekės ženklo, kurio neįmanoma nežinoti. Žymūs inkariukai jau ilgus dešimtmečius yra pripažįstami kaip kultiniai, dar kartą įrodydami, kad universalumas yra jėga, o paprastos formos suteikia nepaprastas galimybes. Šių batų patogumą pamėgo visi — stilistai, modeliai, žvaigždės ir net... sportininkai. O iš tiesų būtent nuo jų viskas ir prasidėjo. Pirmieji Vans batų potencialą pastebėjo būtent riedlenčių entuziastai. Kas gi juos sužavėjo? Visų pirma komfortas, kurį užtikrina šie nedideli batai, tačiau taip pat patvarumas, patikimumas, ir, žinoma, sukibimas, toks svarbus atliekant triukus su riedlente. Be to, išvaizda irgi turi didelę reikšmę! Turint pasirinkimą iš paprastų batų ir tokių, kurie be patogumo ir stabilizacijos papildomai garantuoja taip pat nepriekaištingai gerą išvaizdą — dvejojimas yra be reikalo. Būtent tokiu būdu Vans įgavo kultinių batų statusą ir pradėjo valdyti gatvėse. Labai greitai juos pradėjo avėti ne tik riedlentininkai, bet ir visi miesto komforto ir geriausio stiliaus sekėjai. Taip inkariukų mada užkariavo mados pasaulį. Ir tai yra labai gerai! Vans batai yra puikus pasirinkimas beveik kiekvienai progai... ir kiekvienam. Jie tiesiog yra nepakeičiami!

Filmore Decon — ir tobula stilizacija paruošta

Ar sprendimas jau priimtas? Nuostabu! Šie batai tai tikrai geras pasirinkimas. Nepriklausomai nuo to, ar tik pradedi savo nuotykį su streetwear‘u, ar esi juo susidomėjęs jau ilgus metus — Vans taps tikru šūviu į dešimtuką. Tačiau kokį modelį pasirinkti? Ką gi, pasirinkimas milžiniškas, bet jeigu vertini klasiką ir pastebi joje potencialą, o tuo pačiu mėgsti eksperimentuoti, tada Filmore Decon turėtų atsirasti Tavo spintoje. Šie lengvi batai, kurių aulas pasižymi low versija suteiks viską, ko Tau reikia, o jų idealus dizainas suteiks galimybę sukurti daug nuostabių stilizacijų. Modelis yra pasiekiamas keliose universaliose spalvose, todėl kiekvienas galės rasti tinkamiausią modelį sau. Išsirinksi klasikinę nesenstančią juodą spalvą? O galbūt pasirinksi pilką ar tamsiai mėlyną? Klasikinius tamsiais raudonus, puikiai pasiteisinančius sportinėse bei taip pat laisvalaikio tipo stilizacijose? Sprendimas priklauso tik Tau! Priimk jį sąmoningai suprasdamas, kad renkiesi tai, kas geriausia ir kad Tavo stilizacijos visada atrodys puikiai Su klasikiniai vyriškais inkariukais Vans Filmore Decon nėra kitos galimybės. Inkariukai yra tiesiog idealūs — nuo kulno iki pat priekio. Ar ne tokios kokybės ieškojai?